hamileyim ben

Başlatan sevilay21, 12 Temmuz , 2015, 13:49:12

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: sevilay21 - 28 Temmuz , 2015, 15:19:15
Bende takintili.oldum galiba herseyden.bir sey.ariyorum neyse haftaya ögreniriz 2.veya 3 gùn bulanti kusma oldu ama kesildi normal diyor ama heryerde.bişey yaziyor en iyisi hiç bakmamak.dogru.diyosun.her hamillelik.aynı olucak.diye bir kural yok annemde 6 dogum.yapmış hiç bulantim.yoktu diyor biraz önce.sordum hafta cabuk.gecsede.doktora gitsem
Ben de de hiç bişey yoktu inan iki kere ogurdum sadece turp gibiydim. Tabi insan merak ediyor bi terslik mi var diye.. Sakın ol sen inşallah blhersey yolunda gidecek.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sevilay21

Insallah.canım insallah hersey yolunda gider ay bugùn.randevum.var 4.30 da çok heycanliyim.insallah.sorunsuz kalp atini.duyarimda.icim.rahatlar yaw öldūm 2 haftadir.bekle bekle zaman gecmiyor  :ehi:

sevilay21

Ben duydum bebegimin.kalp atisini.rabbime.çok sūkūr esim.daha sesini açmadan bak.bak atıyor dedi.rabbimm ne gùzel.duygumus.Allahim.herkese yasatsin.ayyy ben çok mutluyum

Balböceği

Alıntı yapılan: sevilay21 - 03 Ağustos , 2015, 17:53:36
Ben duydum bebegimin.kalp atisini.rabbime.çok sūkūr esim.daha sesini açmadan bak.bak atıyor dedi.rabbimm ne gùzel.duygumus.Allahim.herkese yasatsin.ayyy ben çok mutluyum
Canım mm çok sevindim maşallah Rabbim tamamına erdirsin :)

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sevilay21 - 03 Ağustos , 2015, 17:53:36
çok güzel bir haber inşallah kucağına da alırsın

sevilay21

Hersey yolunda çok sùkùr bugùn 14 haftalik olduk ikili test sonuclarimizda.çok gùzel.Rabbime cok.sùkùr Allah isteyen herkese nasip etsin cok gùzel bir duygumus senelerdir bekledigim.bebegimi ultrasyonda kipirtilarini.gòrmek.kalp atislarini.dinlemek halen inanamiyorum Mucizem o benim  :crybaby2: :binkybaby: :flowers:

_inci_tanem_

MaşaAllah RABBİM sonuna kadar hayırlısıyla sağlıkla götürüm sağ slaim kucağına almayıda nasip etsin canım   :amin: :amin: Aşkların en güzelini yaşıyorsun  :love9: :binkybaby:  :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın. cinsiyeti belli olmadı mı?

sevilay21

Herkese slm 29+ 3 günlük olduk :nazar: bu arada kızım  olucak :nazar: Allahın iznile sayfada degişiklik.olmuş arıyorum.arıyorum sayfa yok sonunda.buldum  :love9: :binkybaby:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok güzel haber. çoğu gitmiş azı kalmış.

_inci_tanem_

MaşaAllah canım güzel sona Doğru yaklaşmışsınız sağ salim kucağına almak nasip olsun hayırlısıyla  :nazar: :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: