hamileyim ben

Başlatan sevilay21, 12 Temmuz , 2015, 13:49:12

« önceki - sonraki »

sevilay21

zaman gecmiyor bu ney böyle ömrüm bitdi heycan yapim galiba kalbim agzimda atiyor son yarim saat randevuya allahim insallah hersey yolunda gider dualarinizi bekliyorum  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

sevilay21

Ay bebeyi göremedim.ben ya doktor daha erken diyor rahim duvarı iyi gebelik için dedi sadece beklicez.dedi daha cok erken dedi ben yanlışmı.hesaplıyom acaba ya kafa karısdı 8 haziranda adet tarihim kac haftalık oluyor beynim döndü

FİGENN

Sevilay öncelikle tebrik ederim  :love9:

bugün itibari ile 5+2 haftalık gebesin bebeğin görünmemesi çok normal endişelenme  :amin:

Balböceği

Evet normal bende 7. Haftada gördüm.  :k06:

sevilay21

Tskler figen.evet doktorumda.öyle dedi ben galiba biraz aceleciyim.galiba. :binkybaby: :binkybaby:

sevilay21

Evet doktorumda.öyle dedi 2 haftaya.ihtiyacımız.var daha cok erken dedi ben yine duramadım.erkenden gitdim korku.var ya ister istemez panik oluyorum  :BangHead:

_inci_tanem_

uzun zamandır siteye girmiyordum girer girmez güzel bir haber gördüm :hieyt:  RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sevilay21

Tskür.ederim canım benim Allahın.iznile insallah hayırlısıla o günleri bir görsem al kocacım desem yavrunu versem kucagına ah ah ah insallah hayel.etmesi bile heycan.veriyor  :crybaby2: :crybaby2: karmakarışık duygulardayım suan kimseye anlatamıyorum buraya yazım bende

elfo

Hayirli olsun bu defa ins saglikla kucaklarsin. Pko ve buna bagli hormonel problemden baska sorunun yoksa be defa saglikla kavusacagina inaniyorum cunku cok iyi kilo vermissin. Bu hastaligin sifasi Allahin izniyle kilolardan kurtulmaktir. Hamilelikte de sekerli yiyeceklerden mumkun oldugunca uzak dur tabi hep dua et hersey guzel olacakinsallah.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

sevilay21

Herkes cok tskür.ederim ama halen sevinemiyorum bebek gözükmedi diye cunki ben dışgebelik yasadım cok korkuyorum içim içimi kemiriyor.salı günü olsada doktora gitsem uykularım.kacdı resmen

_inci_tanem_

içini ferah tut inşallah sağlıkla kavuşursun bol bol dua et canım RABBİM nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz...İnşaAllah hayalini kurduğun şey göbüşünden sonra hayırlısıyla sağlıkla kucağınıda doldurur  :amin: :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sevilay21

Insallah canim insallah dua ediyorum.yarın randevum.var insallah.busefer görùrùz arada adet sancisi oluyor kizlar ben diyer bebeklerde hiç yasamadim bunu yada yasadimda hatirlamiyorum normalmi

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sevilay21 - 20 Temmuz , 2015, 23:05:19
Insallah canim insallah dua ediyorum.yarın randevum.var insallah.busefer görùrùz arada adet sancisi oluyor kizlar ben diyer bebeklerde hiç yasamadim bunu yada yasadimda hatirlamiyorum normalmi
o sancılar normal. vücut hamileliğe alışıyor, rahimde inşaat çalışması var :) yine de dikkatli ol dinlen. yorucu iilerden uzak dur, yürüyüş fala yapma bir süre

sevilay21

Òyle.yapiyorum.canım suan herseyi biraktim yùrùsde.yapmiyorum bol bol dinleniyorum bugùn.17.30 da randevum.var sabirsizlikla.bekliyorum insallah bebisi.görùrūz :binkybaby: :binkybaby:.

_inci_tanem_

hadi hayırlı sağlıklı haberleriyle gel bebişinin inşallah sımsıkı tutunsun annesine  :amin: :amin: gitmişsindir diye girdim siteye ama 17,30'daymış randevun hadi hayırlısı  :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına