1 YIL SONRA YİNE BEN VE DONDURULMUŞ TRANSFERİM...

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 04 Haziran , 2015, 19:46:01

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

Merhabalar arkadaşlar... Tam 1 yıl önce çooook zorlu bir sürecin sonunda tüp bebek tedavisiyle hamile kalmış, 11. haftada kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım. Şu an adet olmayı bekliyorum dondurulmuş embriyo transferi için. 3 tane dondurulmuş embriyodan 2 tanesi transfer edilecek ve bu sefer pıhtılaşma iğnesi kullanılacak. (pıhtılaşma testi yapılmadı ama doktorum önlem amaçlı bu iğneleri kullanacağımızı söyledi)
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da transfer sürecimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.
İnşaallah bu sefer evladımı kucağıma almayı nasip eder Rabbim.
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

herseytrendy

Inşallah arkadaşım inşallah.rabbim bizimde yüzümüzü güldür..

°º•✿gülümse01✿•º°

05 Haziran , 2015, 14:08:47 #2 Son düzenlenme: 05 Haziran , 2015, 19:52:08 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: herseytrendy - 04 Haziran , 2015, 23:50:54
Inşallah arkadaşım inşallah .rabbim bizimde yüzümüzü güldür..
Inşallah canım  Rabbim bizlerin de yüzünü guldur sun. ..
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

herseytrendy

Gelcekler allahın izni ile inşallah birbirimize mujdeler vercez.

birbuçukyıl

İnşallah bu sefer herşey yolunda gider.Ben de sekiz aya yakın kan sulandırıcı iğne ve coraspin kullanmıştım.
pozitif düşün, moralini yüksek tut.Çok faydası olacaktır.

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 05 Haziran , 2015, 17:01:22
İnşallah bu sefer herşey yolunda gider.Ben de sekiz aya yakın kan sulandırıcı iğne ve coraspin kullanmıştım.
pozitif düşün, moralini yüksek tut.Çok faydası olacaktır.
Allah razı olsun canım. İnşaallah bu sefer Rabbimin de izniyle müjdeler vereceğim burdan :amin: :amin: :amin: :amin:

makaron

Eminim hersey yolunda gidecek bu sefer. Hakkında hayırlısı olsun. Bizi gelişmelerden haberdar et. Ben de ığne ve coraspin kullandım. Tekrarlayan düşüklerim vardı. Çok şükür kuzum 11 aylık oldu. Allah sana da nasip etsin. Bir de bol su iç, et ye, pozitif düşün;))

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: makaron - 07 Haziran , 2015, 22:40:33
Eminim hersey yolunda gidecek bu sefer. Hakkında hayırlısı olsun. Bizi gelişmelerden haberdar et. Ben de ığne ve coraspin kullandım. Tekrarlayan düşüklerim vardı. Çok şükür kuzum 11 aylık oldu. Allah sana da nasip etsin. Bir de bol su iç, et ye, pozitif düşün;))
Tesekkur ederim canım.  Pıhtılaşma ignesi kullanan ve bebeğin kavusanlari okudukça moral buluyorum. Süreci elimden geldiğince yazacağım ınsaallah. Rabbim hepimize evlatlariyla güzel günler geçirmeyi nasip etsin inşaallah...

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün adetin 2. Günü ve doktor kontrolüne gittim. Estrofem verdi.2 gün 1×1, 5 gün 2×1, 3 gün de 3×1 kullandıktan sonra adetin 12. Günü kontrolü var. Bu arada coraspin 1×1 ve folbiole 1×1 devam.

seda@2009

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 09 Haziran , 2015, 21:23:28
Bugün adetin 2. Günü ve doktor kontrolüne gittim. Estrofem verdi.2 gün 1×1, 5 gün 2×1, 3 gün de 3×1 kullandıktan sonra adetin 12. Günü kontrolü var. Bu arada coraspin 1×1 ve folbiole 1×1 devam.
[/qu

HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH RABBİM KUCAĞIMIZA ALMAMIZI İHSAN EDER BEBEKLERİMİZİ..CANIM YA YAPILAN İŞLEMLERİ LÜTFEN BİZİMLEDE PAYLAŞIRMISIN.......

°º•✿gülümse01✿•º°

10 Haziran , 2015, 12:31:58 #10 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2015, 20:11:55 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: seda@2009 - 10 Haziran , 2015, 09:02:33
Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 09 Haziran , 2015, 21:23:28

HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH RABBİM KUCAĞIMIZA ALMAMIZI İHSAN EDER BEBEKLERİMİZİ..CANIM YA YAPILAN İŞLEMLERİ LÜTFEN BİZİMLEDE PAYLAŞIRMISIN.......

Amin canım Rabbim razi olsun. Elimden geldiğince süreci paylaşacağım. Inşallah hepimiz bebeklerimize hayirlisiyla kavuşuruz...

elfo

İnşallah bu defa saglikla kucagina alirsin. Hamile kaldığını ogrendigin andan itibaren hergun iki rekat nafile namazı kil  ben ilk cocuguma hamile kalmadan once duymustum. Bu namazın amaci cocugun azalarinin tam olmasi ama ben namaza baslamadan once uzun uzun isteklerimi siralar sonra tekbir alirdim. İnşallah hamilelik olsun dogum sureci olsun kolaylıkla atlatikiyor
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: elfo - 10 Haziran , 2015, 21:48:19
İnşallah bu defa saglikla kucagina alirsin. Hamile kaldığını ogrendigin andan itibaren hergun iki rekat nafile namazı kil  ben ilk cocuguma hamile kalmadan once duymustum. Bu namazın amaci cocugun azalarinin tam olmasi ama ben namaza baslamadan once uzun uzun isteklerimi siralar sonra tekbir alirdim. İnşallah hamilelik olsun dogum sureci olsun kolaylıkla atlatikiyor
Allah razı olsun canim . Kilayim insaallah.Biz ne yaparsak yapalım hersey Rabbimin elinde ne de olsa. Kaderi değiştiren tek şey dua ve sadakadır.

elfo

Bi de hamile kaldigin andan itibaren bikac gun icinde durumunuz varsa kurban kestirin. Manevi sigorta olur inşallah
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım inşallah bu ay senden güzel haberler alırız