29 Mart , 2024, 10:55:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kist Ameliyatı

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 09 Mayıs , 2015, 10:48:57

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Dün aniden fenalaştım doktor acil ameliyata aldı. Sağ tarafta onüç cm kist varmış ve yumurtalıga  zarar vermiş kistle birlikte yumurtalıği da aldılar. Sorana bebeksiz sezeryan oldum diyorum.  :ehi: :ehi:

elfo

Aa gecmis olsun. Tebrik ediyorum yaa her durumda eglencelisin  :laughing7:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 10 Mayıs , 2015, 20:03:51
Aa gecmis olsun. Tebrik ediyorum yaa her durumda eglencelisin  :laughing7:
canım başka türlü bu acılara dayanmak zor. Odaya geldiğimde hemşireye bu acıya bir de bebek olsaydı demiştim :)

mandalinaportakal

canim cok gecmis olsun.Allah acil sifa versin  :nazar: :amin:

Emine

_inci_tanem_

Geçmiş olsun Ayşe'cim yeni gördüm :(   :flowers:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

ยรlคภ๓คz göภlüm

sağolun bayanlar. raporluydum  bu gün işe başladım. ilk gün sersemliği, çocuklardan ayrılmanın hüznü  kafam allak bullak oldu.
raporluyken siteye giremedim.ufaklık tablet, pc görünce rahat durmuyor, telefondan da siteye girmeyi sevmiyorum
ameliyatı anlatayım. işyerinde rahatsızlandım. acil ameliyat olmam gerekiyormuş. ameliyat üç saat kadar sürdü.  yumurtalık kangren olmuş, kist de patlamak üzereymiş. tam zamanında ameliyata alınmış. ameliyatta çok kanama oldu 4 ünite kan verdiler. çok fazla pıhtı oluşmuş, onun için de iğneler yapıldı. ameliyat sonrası çok zordu. ben sezeryan gibi olur bir haftaya kalmaz iyileşirim diyordum ama çok zorlandım.ağrılarım, baş dönmesi ve nefes darlığı çoktu ağır  bir ameliyatmış. çok şükür artık iyiyim.