28 Mart , 2024, 17:45:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Almiş'im abla oluyor 4 yıl sonra tekrar Hamişim :)

Başlatan Shadowqueen, 27 Nisan , 2015, 14:44:31

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Merhaba arkadaşlar forumun eski üyelerindenim fakat Almiş büyüdükçe pek uğrayamaz oldum... Hiç ummadığımız anda ve Almiş'im bu kadar çok kardeş isterken 19 Nisanda tekrar hamile kaldığımı öğrendim.  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Son adet tarihim 16 Mart... Düzenli kullandığım ilaç olduğu için erkenden öğrenmek zorunda kaldım ilk beta hcg değerim 24.22 sonrasında 2 gün ara ile tekrarlandı ve en son 300 ile bıraktım 1 hafta sonra kontrolüm var.Umarım hayırlısı ile kucağıma alırım....  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

namdamkoko

Hayırlı olsun  :hello2: :hieyt:  İnşallah vatana millete hayırlı bir evlat olur.  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: namdamkoko - 27 Nisan , 2015, 16:19:40
Hayırlı olsun  :hello2: :hieyt:  İnşallah vatana millete hayırlı bir evlat olur.  :icon_thumright:

Çok teşekkürler umarım cümlemizin evlatlar

elfo

Hayırlı olsun safaklarimiz hemen hemen ayni. Benim de son adet tarihim 27 subat
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Shadowqueen

??? :k06:
Alıntı yapılan: elfo - 29 Nisan , 2015, 21:06:20
Hayırlı olsun safaklarimiz hemen hemen ayni. Benim de son adet tarihim 27 subat

Çok teşekkürler sana da hayırlı olsun  :opucuk: Benim son adet 16 mart ama sezaryen olacağı için yakın sayılırız  :flowers:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Hatirliyorum ben seniii. Saglikla kucagina al inş. :nazar:Hayirlisiyla darisi başıma  :amin: :amin: :amin: kizim 16 ay bekletti, bu da 1 senedir bekletiyor  :honk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın.  tekrar anne olmak, ikinci çocuğa sahip olmak çok güzel

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 01 Mayıs , 2015, 23:16:40
Hatirliyorum ben seniii. Saglikla kucagina al inş. :nazar:Hayirlisiyla darisi başıma  :amin: :amin: :amin: kizim 16 ay bekletti, bu da 1 senedir bekletiyor  :honk:

Çok teşekkürler amin inşallah. Bence birazda kafaya takıp stres yapmak ve kendini şartlandırmakta zorlaştırıyor işleri.. Biz planlamıyorduk şans eseri tek seferde oldu, çünkü rahattık. Umarım en kısa sürede sende güzel haber verirsin  :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 04 Mayıs , 2015, 08:26:10

Teşekkürler inş. bende ikinci kez sağlıkla tadarım o duyguyu... Buranın pek tadı tuzu kalmamış ama :(

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Mayıs , 2015, 19:05:39
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 04 Mayıs , 2015, 08:26:10

Teşekkürler inş. bende ikinci kez sağlıkla tadarım o duyguyu... Buranın pek tadı tuzu kalmamış ama :(
aynen.  kadınlar çocuğu doğduktan sonra foruma uğramaz oldular.

Shadowqueen

Kızlarrrr yazmayı unutmuşum c.tesi doktora gittim 3287 kan değerim ve kesemizi gördüm şükür. Rabbim kalp atışlarınıda görmeyi nasip eder inşallah  :muzz: :muzz: :muzz:

asya81