Bu siteyi ozluyorum

Başlatan makaron, 12 Nisan , 2015, 19:05:32

« önceki - sonraki »

Emine

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 09 Mayıs , 2015, 10:44:13
Alıntı yapılan: Emine - 08 Mayıs , 2015, 11:02:13
Sen yazmazsan ben yazmazsam kim yazacak  :ehi: Bugün küçük kızımın okulda anneler günü gösterisi var merak ediyorum neler yapacaklar.. Sizin bi beklentiniz var mı süpriz olarak :)
ben süpriz olarak ameliyat oldum oysa anneler gününde planlarımız vardı şimdi hastanedeki. :) :)

Geçmiş olsun neyin var? Ne ameliyatı oldun  :-\

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 09 Mayıs , 2015, 10:44:13
Alıntı yapılan: Emine - 08 Mayıs , 2015, 11:02:13
Sen yazmazsan ben yazmazsam kim yazacak  :ehi: Bugün küçük kızımın okulda anneler günü gösterisi var merak ediyorum neler yapacaklar.. Sizin bi beklentiniz var mı süpriz olarak :)
ben süpriz olarak ameliyat oldum oysa anneler gününde planlarımız vardı şimdi hastanedeki. :) :)

Geçmiş olsun hayırdır ne ameliyatı oldun

zeynep0655

bende çok özledim arada giriyorum kimsecikler yok. ne güzel yarışmalar falan düzenlenirdi eğlenirdik burda. beraber üzülür, beraber mutlu olurduk..

ponçik

Ben de özlemişim  :laughing7:  :k06: fırsat olmuyor,, ev hanımı olmak bana göre değilmiş zaar  :ehi: :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 06 Haziran , 2015, 01:09:23
Ben de özlemişim  :laughing7:  :k06: fırsat olmuyor,, ev hanımı olmak bana göre değilmiş zaar  :ehi: :toothy10:
of ne güzel iişte kıymetini bil :) :)  gerçi oğlum çalışan anne istiyormuş. çalışan kadının kendine güveni daha çok oluyormuş

Balböceği

Selamlar arada bende girip bakıyorum, eskisi gibi olmasını isterim ama olmuyor işte.. zaman su gibi geçti interneti bosverin ben kendime bile bakamiyorim :) ama sizleri çok özledim

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ยรlคภ๓คz göภlüm

hanımlar hadi daha sık foruma uğrayın. forum kimsesiz kaldı. sizleri de anlıyorum bebekler olunca fırsat olmuyor. geçen beş hafta evdeydim. internetten gazete bile okumadım. arada face ve whatshapp'a  anca bakabiliyordum

RuHGuZeLi

Ben de cok ozledim burayi. Cocuklar buyuyunce dogal olarak ilgilenemiyoruz. Vallahi bende kendime bile bakamiyorum. Bide hassas bir oglunuz olursa hic bakamiyorsunuz. 16 aylik olduk bizde pesimden hic ayrilmiyor. Yapiik ikiz gibi dolasiyoruz. Simdi bir de ikinci bebegi istiyoruz. Sonumizu hak getire  :ehi: :tongue3:

ยรlคภ๓คz göภlüm

evde olduğumda ben de pek internete giremiyorum. o ikinciyi düşünmeye başlamışsınız.  oğlum o kadar yaramaz ki ben yeni bir bebeği hayal edemiyorum.  :D

RuHGuZeLi

sen de iki tane var. Bende bir tane daha  :) Yas 30 hemen doguup bebek olayini bir an evvel bitirmek istiyorum.Zorlaniyorum sabrim kalmiyor. Annm hep derdi yas ilerledikce cocuga bakmak zor olur iye. Hak veriyorum simdi.

makaron

Ay daha 30 da ne var. Ben 34 oldum daha yeni doğuruyorum. Bir tane daha isterdim ama muhtemelen olmaz. Olsun allah oğluma omur versin...

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar ikinciyi düşünüyorsanız korkmayın yaşınızda ne var. insanlar kırkından sonra ilk çocukları yapıyor. tabi yaş ilerledikçe sabır da azalıyor. büyük  oğlumda daha anlayışlı ve sabırlıydım ikincide aynı sabrı gösteremiyorum.

RuHGuZeLi

valla ben cok sabirli bir insanim diye dusunuyordum. Ama hic deilmisim bunu ogrendim. Emin olmamakla beraber sanirim yeniden hamileyim yarin sonucu alinca kesin konuscam ins hamileyimdir. 4 gun geciktim. Az bir sure ama olsun oglumda 1 gun gecmisti. 10 cikmisti betahcg bakalim bunda kac cikacak  :amin:

makaron

Hadi hayırlısı canım insallah güzel sonuçlar alırsın. Ben bile özledim bebeği. Korunmuyoruz amabenim tedavili olduğu için olmazfiye düşünüyorum.

Balböceği

Bende sabrı bu oğlum da gördüm ilki sessiz hiç bir sıkıntısı olmayan bi bebekti ona rağmen sabırsızdım, küçük oglumda çok hareketli maşallah geleceği şimdiden belli.. ha büyük ne oldu derseniz o hala mıymıy :) burdaki kadınlarda 40'dan sonra başlıyorlar dogurmaya..

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi