Şok oldum desem yeridir

Başlatan elfo, 05 Nisan , 2015, 23:25:58

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 27 Temmuz , 2015, 23:57:41
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 27 Temmuz , 2015, 15:28:19
Maşallah elifcim kızçen olcak demek ALLAH hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin:  ilk yarıyı tamamlamışsınız  :nazar:  :love9:

darısı başına yelizcim. 2.de insan daha relaks oluyor ya da ben beklemeden sahip oldugum icin bilemiyorum. ne kadar saglık sorunlarım olsa da o kadar hızlı gectiki. eymen de büyüdü rahata alıştım korkuyorum doğumca ne olacak diye.  inş. saglıkla gelsin de halledilir diye umuyorum  :)
evet ya ikincide daha rahat oluyorsun. biliyorsun ikinci için o kadar bekledim o halde rahattım. kalp atışını duyduğum gün tatile gittim. gün boyu havuzda, denizdeydim. tatilden dönüşte de haftada birkaç sefer denize gidiyordum, çoğunlukla da yanımda sadece oğlum oluyordu.

_inci_tanem_

aminnnn inşallah elifcim hayırlısıyla sağlıkla :amin:  ama bende hiç o cesaret yok ki  :dontknow: korkarım kardeşssiz kalacak bu gidişle oğlum  :honk: :honk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

FİGENN

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 28 Temmuz , 2015, 17:49:56
aminnnn inşallah elifcim hayırlısıyla sağlıkla :amin:  ama bende hiç o cesaret yok ki  :dontknow: korkarım kardeşssiz kalacak bu gidişle oğlum  :honk: :honk:
dur bakalım korkmak için çok erken

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 30 Temmuz , 2015, 08:42:09
dur bakalım korkmak için çok erken

cesaretsizliğimden korkuyorum şekerim kardeş kararı veremeyeceğim sanırım diye birde benim oğlan canı sağolsun  aşırı hareketli durduğu yerde durmuyo canım çalışıncada haliyce o gücü bulamıyorum kendimde :(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Temmuz , 2015, 08:15:46
Alıntı yapılan: elfo - 27 Temmuz , 2015, 23:52:47
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:23:45
canım  gözün aydın. kızının olacağı da süper bir haber. nasıl sıkıntılar oluyor. inşallah  sıkıntıların azalmıştır.

sagolasın. mide bulantısı oluyor kafamı kaldıramıyorum sık sık kusuyorum. bunları bi kenara koydum aşırı derece tukruk salgısı artıyor. elımde poşetle dolaşıyorum gunluk belki 5 bardaktan fazla su gibi tukruk cıkıyor. sosyal hayat sıfırlandı. yeni yeni duzeldim çok şükür. oğlumda da tukruk olmustu ama bu kadar degildi. bu sebeple cinsiyet farkı oldugunu tahmin etmiştim.
ben de cinsiyet farklılığından kaynaklanıyor yazacaktım sen yazmışsın.
Doktorlar hersey sadece kitaplardaki gibi sanıyorlar ama nenelerin tecrubeleri bazen kitaplari geciyor
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

Gecen yil memlekete tayin olduk annemlerin yakinina gelmemis olsaydim eymen de uzunca bir zaman kardessiz kalacakti planlarima gore. Rabbim boyle taktir etmis

xxcansuxx

Elif çok sevindim ilkini büyütmüşsün bile 2. Haberini okudum şimdi maşaallah Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: elfo - 04 Ağustos , 2015, 17:04:12
Gecen yil memlekete tayin olduk annemlerin yakinina gelmemis olsaydim eymen de uzunca bir zaman kardessiz kalacakti planlarima gore. Rabbim boyle taktir etmis

hayırlı olsun canım :flowers:  iyi olmuş senin için tayin durumu :) ben annemle aynı sokakta oturuyorum ama zorlanıyor çalışmaya devam edersemde yiğitin baya büyümesi lazım o zaman tekrar değerlendirme yaparız artık :) :)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

Arkadaslarim haftaya carsamba yani 25kasimda inşallah sezeryana giriyorum. Dualarinizi eksik etmeyin. 2.gebelik cok hizli geciyormus. Tecrübeli arkadaslar ayni gebelik gibi buyumesi de hizli oluyor 2.lerin diyorlar. İnşallah saglikla sikintisiz kucagima alir ve zahmetsiz buyuturum bu

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: elfo - 18 Kasım , 2015, 19:28:28
Arkadaslarim haftaya carsamba yani 25kasimda inşallah sezeryana giriyorum. Dualarinizi eksik etmeyin. 2.gebelik cok hizli geciyormus. Tecrübeli arkadaslar ayni gebelik gibi buyumesi de hizli oluyor 2.lerin diyorlar. İnşallah saglikla sikintisiz kucagima alir ve zahmetsiz buyuturum bu
Cnm doğum yapmissindir inş. hayirlisiyla her şey yolundadır. Bir erkek bir kız ne güzel, darısı bana hayirlisiyla. Ben de 13 haftalık hamileyim

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bebeğin doğdu demek. inşallah  herşey yolundadır. Allah analı babalı büyütsün

elfo

Evet kizimi aldim kucagima cok sukur bi sikintimiz yok. Allah isteyen herkese nasip etsin. Bekleyenleri de sağ salim kavustursun

_inci_tanem_

ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıkla  :love9:  canım prensesin doğmuş gözünüz aydın kızçenin adı ne ? maşallah eymen abi oldu :)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına