Şok oldum desem yeridir

Başlatan elfo, 05 Nisan , 2015, 23:25:58

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Daha önce denedim ama icemedim yaa
Soğan suyunu yapayim diyorum ama her yerde bir şey yaziyor.hangisine gore hareket edeceğimi bilemedim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 05 Mayıs , 2015, 10:44:59
Daha önce denedim ama icemedim yaa
Soğan suyunu yapayim diyorum ama her yerde bir şey yaziyor.hangisine gore hareket edeceğimi bilemedim
beni de hatırlarsan ikinci çocuk için iki yıl beklemiştim.  civanperçemini çiçek tadı geliyor diye  içemiyorum.    hamile kaldığım ay civanperçemi ekstratı içmiştim. pekmez gibi tadı var hem içimi çayına göre daha kolay hem de çayından daha hızlı etki ediyor. istersen ekstratı dene aktarlarda satılıyor

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Evet uslanmaz gönül hatirliyorum.ne kadar bekledin bilmiyordum ama uzunca sure bekledin diye hatirliyorum.ilk defa duydum onu, tşk ederim.
Bugün soğan suyuna baslayacagim. Adet olursam da klomen kullanmayi düşünüyorum hayirlisi olsun inş

elfo

Hayir bence klomen kullanma. Yani ekstra biseyler olmadan bi pko lunun klomen kullanmasi o yumurtayi sadece balon gibi sisirmesidir. Sogan suyu da iyi geliyor ama pko lular o kuru 3 ay yapacaklar. Bir ay yapmakla yetmiyor. İlk ay adete 15 gun kala 15 gun yapilacak. Diger aylarda adete 10 gun kala 10 gun boyunca yapilacak. Bir de seker ilaci tavsiye ediyorum. Insulin direncini dusuruyor o sebeple yumurtlama rahat oluyor inşallah
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 06 Mayıs , 2015, 12:07:45
Hayir bence klomen kullanma. Yani ekstra biseyler olmadan bi pko lunun klomen kullanmasi o yumurtayi sadece balon gibi sisirmesidir. Sogan suyu da iyi geliyor ama pko lular o kuru 3 ay yapacaklar. Bir ay yapmakla yetmiyor. İlk ay adete 15 gun kala 15 gun yapilacak. Diger aylarda adete 10 gun kala 10 gun boyunca yapilacak. Bir de seker ilaci tavsiye ediyorum. Insulin direncini dusuruyor o sebeple yumurtlama rahat oluyor inşallah
soğan kürü uzmanın benim :)   evet bu kür çok faydalı

elfo

:laughing7: :laughing7: :laughing7: ne kürler yaptik aysem yaa. Hem cok uzuldugum zamanlar oldu hem de o kür sohbetlerinin tadini hic unutamam

elfo

Hamile olan eski arkadaslar dogum yapti mi ki? Facebook kullanmiyorum haberim yok o yuzden.

Nasipse benim de kizim olacak artik 22 haftalik oldu. Allahim saglikla kavustursun ben de cocuk isini bununla birakmayi dusunuyorum Rabbim ne takdir eder bilemem tabi. Hamileliklerim sikintili geciyor daha yeni toparladim Allahim olmayan herkese nasip etsin en guzelinden hayirlisindan

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  gözün aydın. kızının olacağı da süper bir haber. nasıl sıkıntılar oluyor. inşallah  sıkıntıların azalmıştır.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım sırçiçeği'nin (duygu) bebeği bayramdna önce doğdu.  cantanem (aynur)eylülde inşallah

_inci_tanem_

Maşallah elifcim kızçen olcak demek ALLAH hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin:  ilk yarıyı tamamlamışsınız  :nazar:  :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:23:45
canım  gözün aydın. kızının olacağı da süper bir haber. nasıl sıkıntılar oluyor. inşallah  sıkıntıların azalmıştır.

sagolasın. mide bulantısı oluyor kafamı kaldıramıyorum sık sık kusuyorum. bunları bi kenara koydum aşırı derece tukruk salgısı artıyor. elımde poşetle dolaşıyorum gunluk belki 5 bardaktan fazla su gibi tukruk cıkıyor. sosyal hayat sıfırlandı. yeni yeni duzeldim çok şükür. oğlumda da tukruk olmustu ama bu kadar degildi. bu sebeple cinsiyet farkı oldugunu tahmin etmiştim.

elfo

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:25:37
canım sırçiçeği'nin (duygu) bebeği bayramdna önce doğdu.  cantanem (aynur)eylülde inşallah
duyguyla aynurun bebeklerinin cinsiyetleri ne?

elfo

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 27 Temmuz , 2015, 15:28:19
Maşallah elifcim kızçen olcak demek ALLAH hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin:  ilk yarıyı tamamlamışsınız  :nazar:  :love9:

darısı başına yelizcim. 2.de insan daha relaks oluyor ya da ben beklemeden sahip oldugum icin bilemiyorum. ne kadar saglık sorunlarım olsa da o kadar hızlı gectiki. eymen de büyüdü rahata alıştım korkuyorum doğumca ne olacak diye.  inş. saglıkla gelsin de halledilir diye umuyorum  :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 27 Temmuz , 2015, 23:53:38
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:25:37
duyguyla aynurun bebeklerinin cinsiyetleri ne?
canım cinsiyetlerde dedğişiklik olmadı duygu erkekleri aynur da kızları çiftledi :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 27 Temmuz , 2015, 23:52:47
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:23:45

sagolasın. mide bulantısı oluyor kafamı kaldıramıyorum sık sık kusuyorum. bunları bi kenara koydum aşırı derece tukruk salgısı artıyor. elımde poşetle dolaşıyorum gunluk belki 5 bardaktan fazla su gibi tukruk cıkıyor. sosyal hayat sıfırlandı. yeni yeni duzeldim çok şükür. oğlumda da tukruk olmustu ama bu kadar degildi. bu sebeple cinsiyet farkı oldugunu tahmin etmiştim.
ben de cinsiyet farklılığından kaynaklanıyor yazacaktım sen yazmışsın.