28 Mart , 2024, 12:34:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şok oldum desem yeridir

Başlatan elfo, 05 Nisan , 2015, 23:25:58

« önceki - sonraki »

elfo

Kizlar hamileyim.  Etrafin gaziyla cevremdekilerin yasantilarindan etkilenmem birlesti. acaba olsa nasil olur dedim. Esim yazdan beri istiyor. Bu ay bi kararsizlik hali vardi. Inanamıyorum pat diye gelivermis. Birinde 16 ay neler yasadim öbürü cikti geldi bi anda ???
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mandalinaportakal

tebrik ederim.ikinciler genelde cok kolay oluyor.ben de tecrube ettim.saglikla kucagina alirsin umarim.

DENİZGÖZLÜM81

minik mucizen hayırlı olsun canım ikinciler galiba süpriz yapıyor  birçok arkadaş tekrar geri dönüş yapıyor :D :nazar: :nazar:

elfo

Ben aslinda cok sık olmasa da ara ara burdayim canim bakma yazmadigima

birbuçukyıl

Tebrikler. :nazar: Hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun inşAllah. Ben oğlum için iki sene beklemiştim.
İstesem de olmaz diye ikinciyi düşünemiyorum. Demek hiç belli olmuyor.Kısmet meselesi.

makaron

Elifcim cok sevindim hayirli ugurlu olsun. Evet cok bekletti bebisler ben de iki seneye yakin bekledim bi daha dusunmuyorum hem olmaz nasil olsa diyorum ama o gunleri ozluyorum

_inci_tanem_

Elifff çok şaşırdımmm  :hello2:

Hayırlı olsun RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin:  Eymen abi oluyor demek  :love9: Şu cesaret birgün banada gelirmi acaba  :occasion5:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ay tebrikler canım. en iyisini yapmışsın, birlikte büyürler. ikincileri yetiştirmek daha kolay oluyor. hem daha tecrübeli oluyorsun hem de daha sorunsuz oluyorlar

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 12 Nisan , 2015, 18:56:04
Elifcim cok sevindim hayirli ugurlu olsun. Evet cok bekletti bebisler ben de iki seneye yakin bekledim bi daha dusunmuyorum hem olmaz nasil olsa diyorum ama o gunleri ozluyorum
olumsuz düşünme. hem birinci için bekleyenlerin ikinci daha çabuk ve süpriz olarak geliyor

elfo

Teşekkür ederim arkadaslar. Inanin eymen ilk bir yil beni cok yordu. Geceleri dogru duzgun uyumazdi. Bi sepete koyup pencereden sarkitsam sabaha geri ceksem derdim. Aksam olmasi benim icin kabustu. Herkes uyurken ben eymenle basbasa kaliyordum. Baskalarinin cocuklarini seven ben artik kendi cocugumu kucağıma dahi almak istemiyordum cunku yorgundum. Cok sukur simdi daha iyi hatta eskiye gore super. Tek sorunu surekli ya babasina ya bana kafayi takiyor surekli oyun istiyor. Esim de o yüzden hep istiyordu. Tecrubelerimizi kaybetmeden dusunelim eninde sonunda dusunecez bilgiler tazeyken olsu  diyordu. Nasipmis hemen oldu. Yani yeliz bence topla cesaretini  :laughing7: asli sana henuz bisey diyemecegim birazcik buyut bakalim ama kardessiz birakma ins

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 14 Nisan , 2015, 20:39:26
Teşekkür ederim arkadaslar. Inanin eymen ilk bir yil beni cok yordu. Geceleri dogru duzgun uyumazdi. Bi sepete koyup pencereden sarkitsam sabaha geri ceksem derdim. Aksam olmasi benim icin kabustu. Herkes uyurken ben eymenle basbasa kaliyordum. Baskalarinin cocuklarini seven ben artik kendi cocugumu kucağıma dahi almak istemiyordum cunku yorgundum. Cok sukur simdi daha iyi hatta eskiye gore super. Tek sorunu surekli ya babasina ya bana kafayi takiyor surekli oyun istiyor. Esim de o yüzden hep istiyordu. Tecrubelerimizi kaybetmeden dusunelim eninde sonunda dusunecez bilgiler tazeyken olsu  diyordu. Nasipmis hemen oldu. Yani yeliz bence topla cesaretini  :laughing7: asli sana henuz bisey diyemecegim birazcik buyut bakalim ama kardessiz birakma ins
canım büyükte ben de öyleydim. gündüzleri yemek yemeye bile fırsat bulamazdım. akşam da ayrı bir huysuzdu akşam olmasın derdim. gece uyutmak meseleydi. ikinci gündüzleri rahat rahat uyudu. geceleri de uyutmayı başarınca üç saat uyanmadan uyudu. uykuları düzenli uykusu geldi mi ne şartta olursa olsun uyur. beslenmesi daha rahat. tek sorun hiç biberon almadı  hala  o yüzden süt içmiyor.  gerçekten de bilgiler tazeyken ikinciler olsun. arayı açınca hem bazı şeyleri atlıyorsun hem de rahata ve düzene alıştığın için sabrın azalıyor

Shadowqueen

Hayırlı olsun sağlıkla büyüsün bebişin  :D İkinci çocuk her zaman daha kolay olur derler sizinki de öyle olmuş sanırım

namdamkoko

Çocuğa seni istemeden yaptım deme sakın ileride  :k06: Hayırlı olsun : )

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Ayy, maşallah elif çok sevindim.hatirladin mi beni pko ki biriyim.ilki olmuyor diye diyet falan yapmistin zayiflamistin.doğum kg larini verdin mi? Biz de 2. yi 1 senedir istiyoruz kismet olmadi.saglikla kucagina al inş

elfo

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 01 Mayıs , 2015, 23:11:45
Ayy, maşallah elif çok sevindim.hatirladin mi beni pko ki biriyim.ilki olmuyor diye diyet falan yapmistin zayiflamistin.doğum kg larini verdin mi? Biz de 2. yi 1 senedir istiyoruz kismet olmadi.saglikla kucagina al inş
Kiz hatirlamaz miyim inşallah tez zamanda size de nasip olur. Civanpercemi ic ben son zamanlarda hep iciyordum cok iyi geliyordu