28 Mart , 2024, 12:58:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Baha Abi oluyor...

Başlatan Sır_Çiçegi, 25 Kasım , 2014, 16:48:21

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

merhaba hanımlar ben cok eskilerdenim oğlumun warlıgını sizinle paylaştım we şimdi tekrar hamileyim rabbim tüm isteyenlere wersin inş.  :love9: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

makaron

Hayırlı ugurlu olsun ogunleri hatırlıyorum zaman ne cabuk gecıyor bebegın buyumuş de abi oluyor allah analı babalı buyutsun

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: makaron - 25 Kasım , 2014, 16:54:21
Hayırlı ugurlu olsun ogunleri hatırlıyorum zaman ne cabuk gecıyor bebegın buyumuş de abi oluyor allah analı babalı buyutsun

tşk ederim ewt eski konuşara bakyorum da ne kadar zaman geçmiş :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aslında burda konunu ben açacaktım unuttum. tekrar hayırlı olsun

sukeyna

hayırlı olsun ,Allah tamamına erdirsin,sanırım ayı dönemlerde doğum yapmıştık, 2 yaşında oldu mu Baha?

_inci_tanem_

Tekrar hayırlı olsun duygucum RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: Dr.gittin dimi  :love9:  ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Duygu'cum ben Ada'ya sende Baha'ya aynı dönemlerde hamileydik şimdi 2. bebeklerimizide aynı dönemde bekliyoruz. :k06: :k06: :k06: :k06: ne güzel tesadüf :hello2:

Balböceği

Gözün Aydın olsun, maşallah size  :nazar:

DENİZGÖZLÜM81

hoşgeldiniz kızlar negüzel birincileri büyütmüşsünüzde ikincileri bekliyorsunuz rabbim  kucağınıza almayı nasip etsin kızlar çok sevindim sizin adınıza nekadarlıklar  :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Teşekkürler kızlar benimki 14 haftalık oldu bile :k06: :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 27 Kasım , 2014, 00:07:04
Teşekkürler kızlar benimki 14 haftalık oldu bile :k06: :k06:
tebrikler. ikinciler sabırsız çıktı

Sır_Çiçegi

teşekkür ederim kızlar perşembe gnü gittim daha 6 haftalık 2hafta sonra tekrar gidip kalp atışlarını dinlicem inş. baha 2 yaşında 1 ayda aldı 29 ekim dogumlu rabbim herkesin bebegini saglıcakla almayı nasip etsin inş. uzun zamandır girmedim bahayla ilgilenmekden bilenlerde ward,r butik kurabiye ile ugraıyorum wakit bulamıyorum bu sıra iş yok we baha büyüdüğü için dahada rhatım
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

EMEL 26

Ayy canım çok sevindim hayırlı olsun :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Kasım , 2014, 16:48:21
merhaba hanımlar ben cok eskilerdenim oğlumun warlıgını sizinle paylaştım we şimdi tekrar hamileyim rabbim tüm isteyenlere wersin inş.  :love9: :amin:

Merhaba canım bende eskilerdenim ama pek çıkaramadım isim falan mı değiştin :) Bu arada tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin neredeyse sonuna doğru yaklaşmıssın  :laughing7:

namdamkoko

Hayırlı olsun. Tebrik ederm :hello2: :ehi: