28 Nisan , 2024, 09:14:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bir doğum videosuda benden

Başlatan mirayım, 17 Şubat , 2007, 21:18:56

« önceki - sonraki »

oozge

mavili

ooooooo   siz bana böyle destek olduktan sonra kim tutar beni kızımın hemen resimlerini çekip koyacagım buraya merak etmeyin 35 günüm kaldı bu arada cumartesi doktora gidecegim ve kızımı görecegim özledim ben ya hem çok merak ediyorum ne alemde diye

doguma gitmeden bir gece önce parti yaparız burada bekarlıga veda partisi gibi annelige merhaba partisi  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :k06: :k06: :flowers: :flowers: :flowers:

-GAMZE-

bence ona uykusuz gecelere merhaba partisi yapmalıyızz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

-GAMZE-

kıslar aeda bey sevgılısıyle buluşcakmış kusuk kokuom anne bıcı bıcı yaptır dıo onu bıcı bıcı yaptırım gelıom  :toothy10: :toothy10:

emosum

tamam yaptır bakalım mis gibi kokusu bizede gelsin ;)

oozge

heyyyyyyyyyyyy gamze kaynana ne sevgılısı bu anlayalım yani
ne iş karıstırıosunuz sız hanı benı ıstıodun nolduuu bı ogluna sahıp cıkamadın tutamadın elınde be tüüüüüüüühhhhhh snaaaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavişim sen iste yeterkı partılerın en superini yaparıssss gunu kesınlessın dedgın gbı 1 gece once koparız forumdaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mavili

eloş şimdiden beni alıştırdı uykusuzluga dogunca zorluk çekmeyim diye gamzecim gece hiç uyuyamıyorumki sabah 6 da yatıp 11-12 gibi kalkıyorum okadar ve bu uzun süredir böyle gece oturuyorum bende ne yapim cumartesiye az kaldı bu arada bakalım ne diyecek doktor eloş nasılmış bakalım rahatı iyidir inşallah su takviyesi yapıyorum hergün ama benim içtigim suyla pek alakalı bişey olmadıgı için ne yapsam boş sadece ben şişip ve lavaboya taşınıp duruyorum

--elif--

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ewet yaa hemşire nası bastırıyo demiii... :y25: ama dogduktan sora kadının göbek gidiyoo :ehi: bebegı kucagını aldıgında bende agladım ck gusel yaaa :y25:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ayysnn

BN KORKTUM VALLA
SEZERYANDA KESİĞİ GÖRDÜM YAAA  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
NORMALDEDE NE BİLİM Bİ SÜRÜ İNSAN SEN AÇMIŞIN ÖL E KOCAMAN  :-ooo
ZOR BEE İKİSİDE ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
KEŞKE İZLEMESEYDİM

asya81

Alıntı yapılan: ayysnn - 02 Haziran , 2011, 12:52:33
BN KORKTUM VALLA
SEZERYANDA KESİĞİ GÖRDÜM YAAA  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
NORMALDEDE NE BİLİM Bİ SÜRÜ İNSAN SEN AÇMIŞIN ÖL E KOCAMAN  :-ooo
ZOR BEE İKİSİDE ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN