28 Mart , 2024, 17:21:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğlum doğdu şükürler olsun

Başlatan FİGENN, 10 Kasım , 2014, 21:01:25

« önceki - sonraki »

FİGENN

Merhaba kızlar . 31 ekim cuma günü oğlumu kucağıma aldim.  Ne zamandır yazmak istiyorum Şifremi unutmuşum ancak girebildim.
Sezeryan oldum bebek iriydi doktor böyle uygun gördü.
Bu siteye bunlari yazmakta nasipmis şükürler olsun rabbime

makaron

Canım cok sukur bu günlerimize. Allah analı babalı bıyutsun. eskılerden kimse kalmadı gibi. Nasıl pasamız?

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim gözün aydın. sağlıklı hayırlı bir insan olur inşallah, bahtı açık olsun paşanın

birbuçukyıl

Allah bağışlasın. Ailenize hayırlı uzun ömürler versin. :flowers:

duygusu

Gözun aydın!! Sağlıklı,sıhaatli buyutursun inş :nazar:

DENİZGÖZLÜM81

gözünüz aydın rabbim analı babalı büyütsün çok sevindim arada girin böyle ya özlettiniz kendinizi mis kokulunu benim yerimede kokla annesi

_inci_tanem_

ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıkla  :amin: Gözünüz aydın :nazar: :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

FİGENN

Kızlar telefondan giriyorum alıntı yapamıyorum. Herkese teker teker tşk ederim.  Oğlum 36 günlük oldu çok şükür.   İlk bir ay zorlandım açıkçası lohusalık hüznü yaşadım duygu yoğunluğu ağır geldi ama oğlum bir aylık olunca herşey düzeldi çok şükür.  Bebeğim gece fena değil ama gündüz uyumayi sevmiyor.  Hep memede kalmak istiyor buda yorucu oluyor benim için.  Qma bunun dışında çok iyiyiz çok seviyorum oğlumu

ยรlคภ๓คz göภlüm

herşeyin yolunda olması güzel. fırsat buldukça dışarı çık,  farklı ortamlar ikinize de iyi gelir.