28 Nisan , 2024, 00:32:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİM, HADİ GEL ARTIK TÜKENİYORUUUM :(

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 06 Kasım , 2014, 21:43:07

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

Hangi vicdan, 2 yıl önce kendisi de evlat hasretiyle yanıp tutuştuğu halde, senin gözlerinin içine bakarak "hani senin çocuğun yok ya" ifadesini sıkıştırıverek bitirir cümlesini... Hangi vicdan, her gördüğünde kaşıyla gözüyle cümle alemin içinde "ne oldu senin iş?" diye soruverir fütursuzca... Ya da hangi vicdan ballandıra ballandıra bebeğinin "annemmm" deyişini anlatır, senin gözlerinin dolmasından zevk alırcasına...  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

_inci_tanem_

Bunu hangi densiz yaptı bilemiyorum ama bazı kendini bilmez dengesizler var canım üzülme diyeceğim ama ne kadar söylesem boş onuda bilirotum :( senin üzülmenden zevk alan kişi insan olmaz zaten :( RABBİM kimselere imrendirmeden tez vakitte sağlıkla hayırlısıyla sanada nasip etsin küçük mucizeni  :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

FİGENN

Ahhh gülümse01 ahh
Bu duygulari bu sitedeki hemen hemen herkes yaşadı yazdıklarımiz sana boş teselliler gibi gelmesin emin ol olacaksın anne olunuyormus bunu gördüm yaşadım allah nasip ediyormuş ama önemli olan sabretmekmis
Kendini üzme tüketme anın tadını çıkar kocanla beraber mutlu olmaya bak hayatın tadını çıkar bol bol uyu kocqna sarıl çünkü emin ol bebeğin gelecek ve sen kendini uzdugunle kalacaksin. Belki kizacaksin yazdilarima ama eğer geçmişe dönebilsem kendime bu öğütleri veriridimm