Gebelikte kortizon kullanımı

Başlatan Wunsch, 02 Aralık , 2014, 14:48:36

« önceki - sonraki »

Wunsch

Merhaba arkadaşlar, 
Ben geçtiğimiz temmuz ayında 2 buçuk haftalik Bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim.  :crybaby2: ertesi gün Bebeğimi kürtaj ile aldılar. Daha sonra yapılan tetkiklerde vücudumda bir madde olduğunu, bu maddenin ise bebeği yabancı madde olarak algilayip öldürdüğünü öğrendim.  Tekrar hamile kaldığımda bunu önlemek için kortizon kullanmam gerekiyormuş.  Kullananlar var mı?  Bebeğime yada bana bir zararı dokunur mu?

_inci_tanem_

İlk kez böyle bir şey duduyorum ve şaşırdım  :dontknow: hiç bilgimde yok :( RABBİM sağlıklı hayırlı bir gebelik nasip etsin tez vakitte inşallah  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim de ilk hamileliğimde doktor vücudun bebeği kabul etmiyor demişti  yedi ay düşük tehlikem vardı arada kanama oluyordu çok şükür oğlum şimdi 9 yaşında, ikincide böyle bir sorun olmadı.

Wunsch

Bu benim 2. Hamileliğimdi.  Allah uzun ömürler versin şu anda bir oğlum var. Vücudumda ki bu madde de ilk doğumundan sonra oluşmuş.  Çocuğuma bir kardes istedim ama olmadı  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Wunsch - 04 Aralık , 2014, 19:27:00
Bu benim 2. Hamileliğimdi.  Allah uzun ömürler versin şu anda bir oğlum var. Vücudumda ki bu madde de ilk doğumundan sonra oluşmuş.  Çocuğuma bir kardes istedim ama olmadı  :dontknow:
öyle düşünme sonuçta tedavisi varmış inşallah kardeş gelecek bazen ikinciler çok nazlı oluyor.