eşim'in takıntılı tavrı hayrolsun

Başlatan serife26, 13 Ekim , 2014, 21:02:10

« önceki - sonraki »

serife26

mrb arkadaşlar.biliyorsunuz işid pkk fln derken ülke inanılmaz gerildi.ben de içimdekileri sosyal medya üzerinden yazma gereği duydum haliyle ki eleştiri,tartışma tarzı olaylara çok açık bir insanım.adamın teki milliyet.com.tr ye yaptıgım yorumdan sonra bana msj atmış.''ırkçı pislik'' diye.ben de ona ırkla fln ilgili bi durumun söz konusu olmadıgını,allahın emirleri vs. tarzında bir msj attım.bana evli misiniz fln dedi.ben de yazmasın diye evliyim sadece o konuda fikrimi belirttim dedim.adam vayyy fln yazmış sonra.bunu da eşim görmüş.aslında beni çok kıran bir tavırla ve sinirle bişeyler söyledi bana sanki bir adamın yatagında yakalamış gibi:(annen baban bilse hoş mu karşılar,ne der bilmem ne uzattıkça uzattı.beni normalde hiç kıskanmazken şimdi profil fotoma takmış düşünün o denli.ben de o böyle yapınca onun tavırlarındaki enteresanlıktan kıl oldum açıkçası.
nette eleştiri de mi yapamıcaz,oyun da mı oynamıcaz,kalbimiz temiz olduktan sonra karşı tarafın kiri bizi kirletir mi vs vs işte.bu kadar sığ ve yanlı mı bakmalı insanlar olaylara ki ben vizyonu çok geniş bir insanım.
bunlara uğraşacağına sevgi dolu yaklaşsa mesela nsl olurdu,böyle suçlar tarzda davranması benim çok gücüme gitti.
sizlere danışmak istedim.