Rüyamda Gördüğüm İsmi Bebeğime Koymalımıyım?

Başlatan hasretALİ, 31 Ağustos , 2010, 11:50:06

« önceki - sonraki »

cigdemcrocus1501

BENDE RÜYAMDA BİR KIZ COCUĞU BULUYORDUK VE BİZ BAKALIM BUNA EWDE BZİZİM KZIZMIZ OLSUN DİYE EŞİMLE KONUŞUYORDUK VE RÜYAMDA KIZIN ADIDA DİCE İMİŞ BÖYLE BİR İSİM YOK ARAŞTIRDIM.AMA RÜYA NE ANLAMA GELİYOR ACABA..

Emine

Dice'nin sözlük anlamı şu şekilde geçiyor dice; 1. anlamı (i)., (çoğ). (bak die), (f). oyun zarları; (f). dama şekilleriyle süslemek; zar şeklinde kesmek. dicebox (i). zar atmaya mahsus kupa. ioaded dice hileii zar.,zar oyunu/zar,dice doğra/zarlarla oyna.
2. anlamı zar. oyun zarları. (yemek) kuşbaşı doğramak. küp şeklinde kesmek. (for/with ile) zar atmak. zarlarla oynamak.
3. anlamı zar. oyun zarlari. (yemek) kusbasi dogramak. küp seklinde kesmek. (for. with ile) zar atmak. zarlarla oynamak.

gülümbenim

bende rüyamda hastanedeydim doğum yapmısım hastane cıkısında bana ıkız kız bebeğin oldu dediler cıkıs yapan masa basındaki bayan eminmisiniz bebek sizin mi dedi tabi bzm dedim güldüm eve gittim annem dediki baskasının ıkız bebegini neden eve alıp getirdin dedi hayr bu benim bebeklerim dedim fakat aldım cevap senin bebeğin doğarken öldü dediler aglamaya basladım vve aglarken doğum yapdım an geldi gözumun önune gedi sonrada aglayarak uyandım sizce nedir bunun manası  :dontknow: :dontknow: :sad1: :sad1: :y25: :y25: :y25:
bebeğim geleceğin gunu bekliyorum sunu bil burada seni bekleyen seven bir çok kişi var!!!  S<3V

mandalinaportakal

Peygamberimizin "rüyalarla amel edilmez" diye bir hadisi var.
geçenlerde ben de rüyamda bir kız ismi gördüm.tam da kızımıza isim arıyoruz.bir işaret mi acaba dedim.ama bahsettiğim ismin anlamını araştırdık, "öldürücü" anlamına geliyormuş.eşim de bir bilene sormuş,bu isim çocuğa verilmez demiş.

hasret34

Merhaba ;
Bu gece bi rüya gördüm sizlerle paylaşmak istedim. Kız çocuğu doğurdum bir elin tamamı kadardı,çok ufak; annem 'yaşamaz bu da ölür ' dedi ( daha önce 2 tane karnımda bebeğim ölmüştü) bende bi hışımla anneme dönüp ''ölmeyecek kızım'' dedim ve uyuyan bebeğe ''ELİF' diye seslendim,bebek uyuyordu yada ölmüştü bilemiyorum, birden gözlerini açtı bana baktı ve güldü,o kadar duygulandımki şu anda yazarken bile gözlerim doluyor,sonra anneme dönüp ''gördünmü bak ölmedi bırakmıcak beni'' diye söyleniyordum. Çok etkisinde kaldım arkadaşlar.Adetimde 3 gün geçti,lütfen dua edin.

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah bebeğin seninledir. rüyanda hayra çıksın

DENİZGÖZLÜM81

çok güzel bir rüya  inşallah haöilesindir güzel haberlerini bekliyoruz canım