Masal12 Arkadaşım Masalına Kavuşuyor

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 26 Eylül , 2014, 10:11:16

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Masal12 de hamile... Kan değeri de iyi çıkmış maşallah
Armağan arkadaşımız bebişi geliyorum diye haber vermiş... Buradaki kızlar için dua ederken mutlaka adıyla dua ettiklerimdendin.
Çok bekledin, neler yaşadığını az çok biliyorum sonunda muradına erdin...Canım benim çok sevindim inşallah bebişini sekiz ay sonra kucağına alırsın
.

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

FİGENN

aa çok sevndim çok güzel bi haber  :hello2: :hello2: :hello2:

tüp bebek mi yaptırıyordu yanlış hatırlamıyorsam  :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Evet canım. ilk denemede oldu çok şükür.

masal12

:) :) :) :) :) :)

kızlar hala inanamıyorum sanki bir rüyada gibiyim. çok mutluyum en sonunda bende anne olucam :love9: :love9:

ilk tüp bebek denememdi ve çok şükür tuttu allahım onu bana sağlıkla nasip etsin ve tüm isteyen herkese versin..

mandalinaportakal

Allah sağlıkla size bağışlasın yavrunuzu  :amin:
sağlıkla bir avazda al kucağına inş
ne kıymetli olur şimdi o bıdık  :love9:

makaron

Armagancım canım benım sonunda Rabbim senin de emeklerinin karşılığını verdi. Allah tamamına erdirsin, hayırlı saglıklı mutlu bir evlat olsun.

masal12

Sagol aslıcım canım benim sonunda muradıma erdimmm  :) inş saglıkla büyür içimde

DENİZGÖZLÜM81

tebrikler canım hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin inşallah kucağına alırsın  çok sevindim senin adına  :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

ooo çok sevindimm hayırlı olsun  :hello2: :hello2:

RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin cnm   :amin: :amin: tebrikler  :muzz:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

BurcuÇ

Ne güzel ne büyük mutluluk masalını yaşıyorsun Rabbim kucagınada almayı nasip etsin bi biz kaldık bizede dua edin  :amin:

öykükıvanç

canım mrb beni hatırladın mı? kalbime doğmuş gibi dedim ki uzun zamandır siteye girmiyorum aceba masal ne yaptı ? bebeği var mı bir bakayım dedim ve iyi ki gelmişim. Allah'ım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. benimde bir yıl kadar olmamıştı biliyorsun şimdi 15 aylık oğluşum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

masal12

canım tabiki hatırladım nasılsın? masallah bebeğine büyütmşsün valla..

işte sonunda bende hamileyim hemde dün müthiş birşey öğrendim

İKİZLERİM OLACAK :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

öykükıvanç

canım çok sevindim inşallah ikisini de sağlıkla kucağına alırsın. siteye pek sık girmesemde bir çoğunu aklımdasını ve hep duacıyım. bu ay öyle güzel haberler aldım ki. ilki teyzemin kızının yaklaşık 10 yıldır çocuğu olmuyordu. Şimdi o da hamile ve ikincisi de senin haberin. inşallah darısı isteyen herkese olsun. hoşçakal canım

DENİZGÖZLÜM81

şoktayım  ikiz mi hey maşallah nazar değmesin  allah kolaylık versin canım nazar değmesin