Acaba hamile miyim? Lütfen yardım

Başlatan nesegurcicek, 22 Eylül , 2014, 13:35:07

« önceki - sonraki »

nesegurcicek

ovulasyon tarihimi hesapladığımda da 7-12 eylül arası diyor. fakat biz ilişkiye 19 eylülde girdik.

genç yaşta bu panik yok mu. TEVBELER OLSUN sürtünme mürtünme yaparsam.

asya81

Yumurtlama gunüne denk gelmişse içine boşalınsa bile hamile kalmak zor yani gebe kalmak oyle kolay birşey değil ha o gelen sıvı yumurtlamadandır,dikkatli olmanı tavsiye ederim

asya81

Ayrı yeten adete beş gun kala yumurtlama olmaz ihtimali düşük yani

nesegurcicek

Alıntı yapılan: asya81 - 22 Eylül , 2014, 14:47:10
Yumurtlama gunüne denk gelmişse içine boşalınsa bile hamile kalmak zor yani gebe kalmak oyle kolay birşey değil ha o gelen sıvı yumurtlamadandır,dikkatli olmanı tavsiye ederim

mesaj için teşekkürler abla.

yumurtalama günümden 5 gün sonraya denk gelmişti. yumurtalama dönemim değildi. her ihtimale karşılık ertesi gün hapıda almıştım.

ayrıca bu sıvısarı ve suluydu. katı değildi.

asya81

Bence hiç stres yapma ihtimal yok burada bir sürü arkadaşım bende dahil zamanında hamile kalmak için neler yaptık kolay birşey değil bu mucize her ilişkide bile % 25 şans var oda yumurtlama gunu ise
Panik atak olursun unut ve bunu tekrar yaşatma kendine

nesegurcicek

Alıntı yapılan: asya81 - 22 Eylül , 2014, 14:55:22
Bence hiç stres yapma ihtimal yok burada bir sürü arkadaşım bende dahil zamanında hamile kalmak için neler yaptık kolay birşey değil bu mucize her ilişkide bile % 25 şans var oda yumurtlama gunu ise
Panik atak olursun unut ve bunu tekrar yaşatma kendine

aman abla. şu adeti olayım benim bayramım olacak. ailem erkek arkadaşımı biliyor. evleneceğiz zaten. aileler de tanışıyorda. böyle birşey yaptığımızı bilseler biteriz.

o yüzden hç istemiyorum. abla nolur dua eder misin bana?

asya81

Sende panik yapma olurmu.dikkat et kendine

nesegurcicek

duygucuk

SEN HENÜZ 17 YAŞINDASIN ANA KUZUSUSUN AĞZIN SÜT KOKARKEN BU ACELE NE DİYE GÜZEL KARDEŞİM.. CİNSELLİK İÇİN ERKEN DEĞİLMİ?  NEDEN KENDİNE BU STRESİ YAŞATIYORSUN. OKUMAYA KENDİ AYAKLARIN ÜZERİNDE DURMAYA ÇALIŞSANA İNAN BANA BU YAPTIĞINDAN DAHA AZ STRESLİ BİR İŞ.. SENİ YARGILAMAK YA DA İNCİTMEK İÇİN SÖYLEMİYORUM. ALLAH GÖSTERMESİN HAMİLE KALSAN SİZİN GÜNAHINIZI O MİNİCİK BEBE ÇEKECEK.. BAZI ŞEYLER İÇİN ACELE ETME ENİNDE SONUNDA CİNSELLİĞİ SENDE TADACAKSIN AMA ŞU GÜZEL GÜNLERİNİ BÖYLE ŞEYLERE HARCAMA OKUMAYA BAK HAYATI ÖĞRENMEYE BAK.. BENDEN SANA BİR ABLA TAVSİYESİ EVLENECEĞİNE GÜVENME SAKIN NE DEMİŞLER GELİN ATA BİNMİŞ YA NASİP DEMİŞ.. HER ŞEYİ ZAMANINDA YAŞAMAK GÜZELLL.. YOLUN AÇIK LSUN
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

serap41

Umarım hamilesindir ulen biz burda olsun diye çirpinalim sen git yaşına başına bakmadan böyle saçma sapan işlere gir