28 Mart , 2024, 16:25:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

maalesef aldatildim

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 22 Ağustos , 2014, 15:05:34

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar aylar oldu gelmedim buraya cok seyler basimdan gecti anlatsam kitap olur kesin  :( konu basligindan okudugunuz gibi aldatildim  :y25: 7 senelik kocam iki cocugumun babasi beni bir sokak karisi daha bosanma evresinde olan benimde eskiden tanidigim bir pisliklen aldatti...
olayi kisaca anlatayim.subat aylarindaydik esim o pisligin esinden ayrilcagini dedi bende sasirdim esimlen ne alakasi var dedim sadece benimlen facede arkadastik.neysem bende rahatsiz oldum dedim sana neden yaziyo felan sildim onu faceden madem bosaniyo bosansin bizi ilgilendirmez sakin bidaha onlan yazisma dedim esimi uyardim.sonrasinda o pislik bana yazmisti yok bosaniyom felan kavga ediyoz bende hayirlisi olsun dedim yok dedi cocuklari görmeye gelcem felan dedi bende üstelemedim hemen sildim onu. olay orda bitti sanmistim meger asil ozaman baslamis hersey  :( mart ayinda yani bir ay sonra esimde bi gariplik hissettim devamli disari cikmak istiyodu telefonunu sakliyodu bende cok dikkat etmedim cünkü okadar sonsuz güvenim vardiki derdim ben yaparim ama asla o yapmaz cok karsi öyle seylere.neyse bi sabah kalktim baktim ev telefonunda bir numara aradim bu pislik cikti sok oldum yüzüme kapatti ama ben anladim esim uyuyodu kaldirdim bu ne dedim dedi sakin ol esiylen ailesiylen dertleri var kimsesi yok diye beni aradi konustu ben deli oldum ailesini cagirdim felan o pisliklen konustum nasil yeminler ediyo valla dertlestik konustuk bisey olmadi aramizda bende ne saftim inandim ama hala sinirliydim esime.dayanamadim kayinbabam kayinanamlan gittik bulduk o pisligi bi güzel dövdüm sakin bidaha kocamlan isin olmasin diye..
tmm olaylar kapandi gibiydi ama arada kavgasini ediyoduk esimlen evden kovuyodum ama arkadasina gittini saniyodum saf ben meger her seferinde o pislige gidiyomus  :cussing: :cussing: tabi ben bunlari aylar sonra ögrendim hep rüya görüyodum o pisliklen esimi hep icimde süphe vardi ama kanitim yoktu kimse inanmiyodu bana cünkü esim öyle saf öyle temiz aile babasiydiki herkes benim kafamdan uydurdugumu saniyodu ailesi bile yediremiyodu yok olmaz olamaz diyodular.tam böyle 4ay gecti.ben bisi yapmadim sadece arkadastik dedi durdu esim telefonuma hep bak dedi bakyiodum da bisi yoktu nedenide sonradan ögrendim 3tane gizli telefonu varmis.esimi hep bu pislik yönetmis resmen ele gecirmisti.esimi taniyamiyodum seytan gibi geliyodu gözüme bi insan bu kadarmi degisir beni deli gibi seven esim nerde diyodum.depresyona girmistim 9kilo birden verdim cocuklarima bakamiyodum ya annem yada kaynanam bakiyodu.
ha bu arada her kavgada tmm bitti bosancam senden diyodum.o da biz birbirimizi seviyoz asla bosanamayiz diyodu cocuklarimiz var falan filan...
neyse bi süre öyle durduk olaylar gene kesilmis gibiydi ama hala icimde skinti vardi.aklima ses kayidi yapmak geldi evin odalarina iphone yerlestirdim cocuklar evde dursun ben alisveris edip geliyom dedim yarim saat sonra geldim.gizlice dinledim ve bekledigim ama cok üzüldügüm seyleri duydum yikildim demek dogruymus demek gercekten aldatiliyom dedim.hic ses etmedim abilerini cagirdim ben cocuklari evden alip ciktim herseyini alsin gitsin bitti dedim rezil olsun mahalleye dedim üstüne poliside cagirdim evden attirdim.abisinde kaldi tam karsimda bi kac gün sonrasinda aile büyükleri araya girdi cok pisman geri gelsin cocuklara yazik felan dediler istemedim ama cok zorlandim mecbur kabul ettim ama affetmem dediim geldi kurana el basti dahada yapmam dedi affet dedi.tmm dedim ama noldu bi kac gün sonra mesajlarini yakaladim bukadarinada pes dedim afetmeye calisiyom ama bu devam yapiyo.ailesine dedim istemiyom felan.tamda tatile cikcaktik bi hafta sonra almanyada yasiyoruz bu arada türkiye 3haftalina gelcektik kayinbabamlar geldi tatili 2aya cikarttirdilar herseyi sil bastan yeniden baslicaksiniz herseyi unutcaniz dediler.bende son sans türkiye tatili olsun dedim.geldik ve hic umudum yokken Rabbim herseyi düzeltti sanki esim ilk defa acik acik konustu anlatti kandirildim dedi bende sucluyum ama bisey oldu bende nasil yaptim hala inanmiyom senlende bi alakasi yok felan dedi.onu sevmiyom seni seviyom dedi.zamanlan kendimi affettircem söz dedi.tövbe etti namaza basladi bana cocuklara ailesine karsi cok degisti.o aralar hocaya gitmistik bize cok nazar degdigini ve büyü yapildigini söyledi herseyide billdi sasirmistik.neysem iki ay hergün gezip tozup olaylari unutmaya calisip evimize geldik.esimde sorun yok ama bu sefer sorun bende sürekli eski konulari acip kavga cikariyom sen bunu yaptin sen onu yaptin falan filan  :cildir: kendimce hakliyim tabi hic beklemedigim sey basima geldi ama böylede yasanmiyo esim tmm sen haklisin diyo herseferinde kücülüyo karsimda bende sonra pisman oluyorum bidaha yapmicam konuyu acmicam diyorum ama aciyorum  :-\ :-\

cok uzun yazdim ama bu yasadiklarimin binde biri deil  :icon_pale: okuyup zaman ayiranlardan Allah razi olsun Rabbim kimseyi böyle seylerlen sinamasin  :amin: :amin: hicbir kadin aldatilmayi haketmiyo ne olursa olsun.ha buarada esimi hic buzamana kadar bos birakmadim hicbir istegini geri cevirmedim iki cocugum var ama bakimliyim yani yapan hertürlü yapiyo nedensiz yapiyo yeterki firsat gecmesin ellerine  :caca: :caca:
:nazar: :nazar:

mandalinaportakal

yazık günah çok üzüldüm Allah kimsenin başına vermesin böyle çirkin şeylerle sınamasın.sen fedakarlık yapıp bağışlamaya çalıştıkça eşin devam etmiş.inş söz verdiği gibi artık son olur ama güven meselesi işte nasıl güveneceksin ki bunca şeyin üstüne?anlamıyorum böyle insanları
gül gibi karın evlatların var ne arıyorsun dışarda :caca:

zen_s

Canım çok geçmiş olsun rabbim kimseye yaşatmasın  :amin: :amin: :amin: Aldatılmanın hiçbir geçerli sebebi olamaz eşi şeytana uymuş Allah affetsin .Umarım hatasını gerçekten anlamıştır ve bir daha yapmaz inşallah.
nacizane tavsiyem eşini madem affettin oda tövbe dedi tekrar bu konuyu gündeme getirip huzurunuzu bozma sürekli söyleyip unutmak istediğiniz kötü anıları hatırlatma kendinede onada. Anlıyorum için soğumadı hala yanıyor sabret canım geçecek inşallah içinin acısı hırçınlaşmak şu anda sana zarar yuvana zarar  :opucuk:  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar  :opucuk: :opucuk: evet okadar olaydan sonra esime olan güvenim sifirlandi  :y25: gizliden takipdeyim esimin kendiside diyo sen haklisin güvenme istedigin gibi takip et icim rahat bundan sonra sana yalan demem dedi.zaten yaparsa bu sefer gercekten biter kendide iyi biliyor  zaten evden ise isten eve gidiyo alisverise bile beraber gidiyoz,is arkadaslarida saolsun bu konuda yardimci oluyolar inanirmisiniz herkes mücadele verdi bizimlen birlikte ayrilmayalim diye cünkü oturdugum yerde herkes bizi parmaklan gösterirdi cok temiz iyi aile diye cocuklarim zaten herkesin dilinde kizim ayni ben esimde ayni oglum  :) Rabbimin gercekten büyük sinavindan gectik esimede cok büyük ders oldu bundan sonra kimseye kanmayacagini anlamistir bu olaylar sayesinde namaza basladi imana geldi onun icin sevindim  :amin:

zen_s

Evet imtihan dünyası rabbim sınamış sizi yuvanızı ama çok şükür dağılmamışsınız resminizde çok güzel bir çift görüyorum  :love8:  :love8:maşallah Allah nazarlardan :nazar:  saklasın ne güzel eşinde namaza başlamış her şerde bir hayır vardır derler  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ha bu arada esim o pisliklen iliskisini bitirirken inanayim diye benim yanimda mesaj atmisti bundan iki ay önce bu pislikte yediremedi devamli facede bizimlen ilgili seyler yazdi güya biz mutluluk numarasi yapiyomusuz felan  :violent1: ama hic seviyesine inip muhattap olmadim  :) hatta daha ileri gidip günlerce esimin calistigi fabrikayi aradi esim hic cikmadi telefona ama bakti olcak deil hep ariyo rezil oluyo cikmis telefona beni rahat birak ne istiyon ben cok yanlis yaptim simdi hepsini düzeltcem karimi cocuklarimi cok seviyom demis bu pislikte hala yalvarmis yok ben seni karindan daha cok seviyom evime gelmesen senin fotolarini face koyarim demis tehdit etmis esimde istedini yap senlen fotom yok olsada sen rezil olursun demis yok demis Allah belani verir demis rahat birak felan demiski olsun Allah belami versin yeterki sen benim ol cok igrenc ya  :igrenc: esim hemen geldi anlatti bana sonrasindada bisi cikmadi zaten devam etseydi polise gitcektik  :muzz:

ha bide Allah cezasini verdi aylardir hastanede yatiyomus  ::) Rabbim kimsenin ahini kimseye birakmiyo herkesde gördü yuva bozmak neymis gördü  :) hic beddua etmiyom Allaha havale ediyom  :amin: bu zamana kadar zaten cok yuva yikmis esini aldatmis suratina bakilmicak kadar cirkin igrenc biri  :igrenc: :igrenc: esim nasil bile bile yapti hala kendide anlamiyo biz hic anlamiyoz  :dontknow: acaba diyom gercekten büyümü yapmisti  :dontknow: Allah bilir

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zen_s - 22 Ağustos , 2014, 16:06:36
Evet imtihan dünyası rabbim sınamış sizi yuvanızı ama çok şükür dağılmamışsınız resminizde çok güzel bir çift görüyorum  :love8:  :love8:maşallah Allah nazarlardan :nazar:  saklasın ne güzel eşinde namaza başlamış her şerde bir hayır vardır derler  :icon_thumright:
amin cnm cümlemizin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: nazarlardan kem gözlerden korusun  :amin: :amin: mutlu aile gören herkes böyle demiyo malesef o pislikde bizi gördü benim yerime gecmek istedi ama ben bosansaydim bile asla kimse kabul etmezdi  :) kendi yuvasi zaten dagilmis benimkine sira gelmisti sükür Rabbime herkes olmasi gereken yerde  :amin:

_inci_tanem_

Canım zor günler geçirmişsin bazen erkekler bir anlık gaflete düşebiliyolar :caca: :caca:  işte zorda olsa çocukların için iyi ki yinede bir şans vermişsin umarım herşey yoluna girer ve güzel olur...RABBİM çocuklarınız için yuvanıza mutluluk huzur versin inşallah o günleri tekrar yaşatmasın...RABBİM eşlerimizin şeytana uyup doğru yoldan ayrılmalarına fırsat vermesin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 23 Ağustos , 2014, 10:03:15
Canım zor günler geçirmişsin bazen erkekler bir anlık gaflete düşebiliyolar :caca: :caca:  işte zorda olsa çocukların için iyi ki yinede bir şans vermişsin umarım herşey yoluna girer ve güzel olur...RABBİM çocuklarınız için yuvanıza mutluluk huzur versin inşallah o günleri tekrar yaşatmasın...RABBİM eşlerimizin şeytana uyup doğru yoldan ayrılmalarına fırsat vermesin  :amin: :amin: :amin:
amin cnm insallah  :amin: Rabbim kimseye yasatmasin gercekten unutulmasi zor durum hala hersey gözümden gitmio  :( erkekler gercekten cok zayif bide benim esim cokk saf herkesin rahatliklan istedigi yaptirabilcek karakterde  :-\ ama bu ona ders oldu bundan sonra artik kimseye kanmaz  :cussing:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 23 Ağustos , 2014, 10:27:58
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 23 Ağustos , 2014, 10:03:15
amin cnm insallah  :amin: Rabbim kimseye yasatmasin gercekten unutulmasi zor durum hala hersey gözümden gitmio  :( erkekler gercekten cok zayif bide benim esim cokk saf herkesin rahatliklan istedigi yaptirabilcek karakterde  :-\ ama bu ona ders oldu bundan sonra artik kimseye kanmaz  :cussing:

aminnn İnşaAllah canım RABBİM ömür boyu dirlik düzenlik versin şeytandan ve şaytanlaşmış insanlardan korusun :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

bnsroni

öncelikle allah yardımcı olsun çok büyük bir depresyon ....
hayalkırıklığı en büyük acı...
ortada çocuklar olmasa çekilecek dava değil...
bence yol yakınken dönmeli yepyeni bir hayata başlamalısın..
ona yanındayken ders vermen bence cok olası değil...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım çok geçmiş olsun. sonunda yuvanız yıkılmadan herşey düzelmiş inşallah böyle sorunları bir daha yaşamazsınız.  çok güçlü bir kadınmışsın tebrikler sana.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Bensuuu - 24 Ağustos , 2014, 09:59:47
öncelikle allah yardımcı olsun çok büyük bir depresyon ....
hayalkırıklığı en büyük acı...
ortada çocuklar olmasa çekilecek dava değil...
bence yol yakınken dönmeli yepyeni bir hayata başlamalısın..
ona yanındayken ders vermen bence cok olası değil...
tskler yeni hayata gene birlikte basladik insallah bu sefer hersey yolunda gider yoksa hersey biticek

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Ağustos , 2014, 09:46:36
canım çok geçmiş olsun. sonunda yuvanız yıkılmadan herşey düzelmiş inşallah böyle sorunları bir daha yaşamazsınız.  çok güçlü bir kadınmışsın tebrikler sana.
saol cnm güclü ve sabirli olmam lazimdi zaten sabrettim dua ettim Rabbim herseyin en iyisini sundu gene önümüze  :) iki cocugum icin güclü kaldim ben babasiz büyümüstüm onlara bunu yasatmaya belki hakkim yok dedim son bi sans verdim sükür evliligimiz eskisinden iyi gidiyo tabi ben arada huzursuzluk yapiyorum okadar

ยรlคภ๓คz göภlüm

tabi bunları hazmetmen zor, hatırlayınca sinirlenip huzursuzluk çıkartırsın. inşallah  kısa zamanda unutulur gider ve her daim güçlü olamayı başarırsın