kan şeklinde akıntı

Başlatan serap41, 22 Ağustos , 2014, 09:39:38

« önceki - sonraki »

serap41

2 aydir hep 17snde adet oldum bu ay da 17sinde kanli akinti geldi adet oluyorum sandim ped koydum o akşam biraz kahverengi akıntı geldi sonra kesildi
  Sebebi ne olabilir acaba  :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynı durumu hamileliğimde yaşadım. bir sefer kan geldi arkasından bir iki gün kahverengi akıntı sonra da  bitti. doktor yerleşme kanaması dedi. ama ben de bu durum   beklenen  adet tarihinden önce oldu

serap41

Tedavi görmedim ki bu ay pko luyum kendiliğinden hamile olabilir miyim ki klomenle yumurta gelistiriyoduk hiç umutlanmadim bu ay adeti bekledim tedaviye yeniden başlamak için 2 ay ara vermiştim

_inci_tanem_

benimde hamile olduğum ay beklenen adet tarihim 11-12 hazirandı ama benden 9 haziranda kahverengi akıntı gelmeye başladı bu durum 3 gün sürdü ilaçta kullandık düşük önleyici hamd olsun kesildi paşam geldi..böyle bir beklenti içerisindeysen umarım seninkide bebiş içindir RABBİM hayırlısıyla gönlüne göre versin  :amin: :amin: ama ezbere konuşmaktansa bir test yapmanı tavsiye ederim..

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mandalinaportakal

ben de yerleşme kanaması gördüm.yumurta çatladıktan kısa zaman sonra başladı benim.her gün peçeteye kahvrengi leke geliyordu.uzunca süre devam etti.hamileliğimin 8. haftasında falan kesildi

_inci_tanem_

Bende pko'luyum canım klomenle tedavi oldum ve RABBİM nasip etti hamd olsun  :amin: Darısı sana inşallah  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serap41

Ins çok istiyorum tabiki olmadıkça moralim bozuldu 2 ay dinlenmeye aldim bu arada olma ihtimalini hiç düşünmedim neyse bi bakiim biraz daha olmazsa test yapiyim

_inci_tanem_

RABBİM hayırlısıyla gönlünüze göre verir inş. :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah hamilesindir. beklediğin adet tarihi 17 ağustos ise şimdi test yapsan sonuç çıkar

serap41

Yayladayiz şimdi imkan yok ilçeye gectigimde ilk işim test almak

serap41

test yaptım negatif çıktı  :crybaby2: :crybaby2:

peki neden öyle azıcık kan geldi bitti,neden adet olamadım  :y25: :y25:

cuma doktora gitcem randevu aldım kist olmuş olabilir mi

_inci_tanem_

kist olmuş olabilirsiniz :( pko'dan kaynaklı olabilir çok yaşadım bu durumları :( RABBİM yardımcınız olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serap41

off ya gerçekten bıktım  :crybaby2: :crybaby2:

çocuğum olmucak gibi hissediyorum artık , iyice stres oldum

sizde yok mu bebek, pko ne illet bişeymiş ya nasıl bi hastalıkmış hayattan soğuttu beni  :crybaby2:

mandalinaportakal

benim de adetim 13 gün geçmişti bir seferinde.onun akabinde öğrendim pko olduğumu.kilo fazlanız varsa mutlaka verin ve insülin direncini artıran yiyeceklerden uzak durun.yürüyüşle metabolizmanızı destekleyin.adetiniz düzene girince hamile kalmanız da kolaylaşacaktır

serap41

kilo dışında tüm etkileri var bende adet düzensizliği tüylenme yumurtlayamama vs

ama yine de spora başlıcam belki faydası olur  :y25: :y25:

klomenle yumurta gelişti çatlladı yine tutmadı aşılama yaptık yine aynı zamanı mı değil yoksa zaten umutsuz vaka mıyım bilemedim  :y25: