OVULASYON TESTİ SONUCU ???

Başlatan diamonds1907, 14 Ağustos , 2014, 11:05:30

« önceki - sonraki »

diamonds1907

Arkadaslar merhaba sitenizi uzun süredir takip ediyorum ve bugün ihtiyacım oldu üyelik yaptım sizlere bu OVULASYON testlerimin sonucunu sormak istiyorum en son dün yaptığım testte çift çizgi çıktı bu yumurtlama olacağı anlamına geliyor sanırım değilmi yanılmak istemiyorum ilk defa yaptığım içinde tecrübesizim..daha önce bu yumurtlama testlerini yapan arkadaşlardan yorumlarını alabilirmiyim.şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için..

zen_s

Testde çift çizgi çıkmış ovulasyon gerçekleşmiş çalışmalara başlayabilirsin demek oluyor :)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

ben iki bebeğime de ovulasyon testlerini kullanarak hamile kaldım. 2. resme bakarak söyleyebilirim ki yumurtlamanız çok yakın. belki gün içerisinde bir tane daha yapsanız ya da bi ihtimal yarın tekrar deneseniz hafif farkla daha koyusunu yakalayabilirsiniz.
iki durumda da bu akşam ya da yarın erken saatlerde yumurtlama gerçekleşir diye düşünüyorum.
ama önemli olan yumurtanın çatlaması.bana kalırsa bugün ve yarını mutlaka değerlendirin.
Allah meleğinizi tez zamanda sağlıkla göndersin :amin:

diamonds1907

çok teşekkür ederimm inş tutmuştur öyleyse dün bi çalışma yaptık zaten nolur nolmaz diye..birde bildiğim kadarıyla ilişkiden sonra spermler kadının içinde 2-3gün canlı kalabiliyormuş ve bu sırada yumurta çatlarsa döllenme oluyormuş yani dün çift çizgiyi görüp ilişkiye girdim bugünde girmem şartmı acaba ? bugünü es geçip yarın bi çalışma daha yapsak sıkıntı olurmu ki :(

mandalinaportakal

dediğin doğru ama ben işimi şansa bırakmazdım şahsen :D bugün de çalışın derim.

mandalinaportakal

bunu şunun için diyorum,bebek için yumurtlamak yetmez.yumurtanın çatlayıp süpermenleri kabul etmesi gerekir.bu da yumurtlamayı takip eden 1-2 gün içinde olur genelde.

diamonds1907

Haklısın bende öyle biliyorum ama yumurtanın çatlamaması için sebep neler olabilir acaba ? bu konuda pek bilgim yok benim..ama bugün es geçecez sanırım çnkü çok işim var akşam işyerimizi kapatmamız zaten saat 10 u buluyo zar zor zaman ayırmamız gerekecek ama oda olmayacak bugün bence misafirimde olacak :(

mandalinaportakal

anladım cnm hayırlısı.olacağı varsa olur zaten,belki dünden tutmuştur.ya da yarın telafi edersiniz.

diamonds1907

evet kısmet artık Allah'a kaldı isteklerimiz..inşallah dualarımızı kabul eder isteyen herkese minik minik sağlıklı yavrular nasip eder inşallah..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ovulasyon  olmuş bugünleri değerlendirin ben ikinci hamileliğinin bu testi yaparken yaşadım sadece iki ay kullandım

diamonds1907

KIZLARR AZÖNCE YAPTIĞIM YUMURTLAMA TESTİ SONUCU 

mandalinaportakal

çizgi hala çok belirgin.bence bugün ve yarın çok kritik günler

diamonds1907

evet inşallah tutar test beni yormadı Allah'ımda kısmet eder inşallah.bebeğimi kaybettikten sonra bunu yerini doldursun diye istiyorum

mandalinaportakal

hayırlısı sağlıklısı inş :amin:

asya81

Çift çizgi görüldüğünden itibaren 48 saat onemli bide çizgiyi görmenden bir gun oncesinde bile olabilir çünkü sperm bir gun Yaşar tam yumurtlama esnasında hazır olur yani iyi değerlendirin
Allah nasip etsin tum isteyenlere