29 Mart , 2024, 00:29:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HEY KİLO VERMEK İSTEYENLER BURAYA BİR BAKIN :)

Başlatan zen_s, 12 Ağustos , 2014, 09:15:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Haklısın canım bebekden ayrılmak çok zor gelmiştir ben çabuk kilo veremiyorum sanırım sporumu yapıyorum vücutda toparlanma var ama malesef kilo aynı :'(
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

spora başladığında önce vücut sıkılaşır sonra kilo kaybı başlar. inşallah kilo verirsin. pko için kilo vermek çok önemli.

zen_s

evet canım gerçekten çok önemli vücudumda şişkinlik var ondanda kilo vermemiş olabilirim ne bileyim şaşırsım bende belkide pkodan dolayı veremiyorum
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

kilo vermende şeker hapının faydası olabilir. yeşil çay içiyor musun? o da ödemi atmana yardımcı olur. ben de bebişi sütten ayırınca içmeye başlayacağım, yeşil çay bebişe zararlıymış. diyetisyene gidiyor musun? ben de mayıs ayında gidecektim, gerek kalmadı şükür. diyetisyen yardımla daha kolay kilo verirsin

zen_s

Kilo veremediğimi görünce sırf cardio spor yapmaya başladım kızlar daha etkili önce kilo verip sonra plates yapıcam  :icon_thumright: :icon_thumright:
Göbek eritici çay tarifi
1 doğranmış salatalık
1 dilimlenmiş limon
1 tatlı kaşığı zencefil
10-12 dal taze nane
1 lt suda buzdolabında bir gece  bekletiyoruz.Gün içerisinde hafif açken içiyoruz bir günde bitiriyoruz akşam tekrar yapıyoruz.İstediğimiz kiloya inene kadar devam ediyoruz  :icon_thumright: :icon_thumright: