28 Mart , 2024, 20:30:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HEY KİLO VERMEK İSTEYENLER BURAYA BİR BAKIN :)

Başlatan zen_s, 12 Ağustos , 2014, 09:15:24

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

amin Allah razı olsun :amin:
ben ilk hamileliğimden önce akşamları sadece çorba içip günde 1 saat civarı yürüyerek 1.5 ayda 7 kilo vermiştim
senin kaç kilo verme hedefin var?

zen_s

öncelikle 5 kilo vermek istiyorum geçen yaz 1.5 saat yürüyüş ve yediklerime dikkat ederek 13 kilo vermiştim  :) 1 senede 6 kilo aldım 5 kiloyu verebilirsem geriside gelir sanırım bu kış daha dikkatli olacağım inşallah  :occasion14:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

akşamları çorba içtiğinde gündüzleri istediğini yiyormuydun peki bende akşamları yoğurt çorba yemeyi düşünüyorum sadece
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

patates,pilav,makarna gibi insulin direncini artıran şeyleri yemiyordum.pko var bende çünkü.bi de meyveyi kısıtlamıştım şekerli olduğu için.günde 1 tane yiyordum sadece.onun dışında kahvaltımı iyi yapıyordum,öğle yemeğinde 1 porsiyon sebze yemeği ve bolca salata yiyordum.ve tabi ki bol su :icon_thumright:
sana bir ipucu vereyim,miden kazındığında dişlerini fırçala.macunun verdiği nane tadı iştahı erteliyor

zen_s

bendede pko var canım diş macunu enteresanmış ama deniycem işe gideken çantama atayım fırçamı macunu en iyisi bugün sabah ve öğle yemeklerimde kaçırdım akşam sadece yoğurt yemeyi düşünüyorum ve yürüyüş ve plates  :muzz: :muzz:

mandalinaportakal

kilo verdiğini gördükçe zaten yeme isteğin gelse de kısacaksın kendini içgüdüsel olarak  :hello2:

zen_s

Haklısın en iyi motivasyın başarını görmek oluyor şuana kadar kilo veremedim henüz ama devam edicem bıkmadan bayrama kadar en az 5 kilo verecm inşallah

mandalinaportakal

canım inş :nazar:
insanı istediği kıyafete girebilmek çok mutlu ediyor
bayramda cicilerini giyer tadını çıkarırsın  :muzz:

zen_s

zen_s

Bugün süperim kilomda henüz bir değişiklik olmasada sıkılaşmaya başlamışım   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:
pantolonumun belinden fışkıran yağlar yok denecek kadar az göbeğimde ve kalçamda sıkılaşma başladı plates gerçekten mucize tabiii yoğurt kürünüde unutmamak gerek  :muzz: :muzz:

mandalinaportakal

Alıntı yapılan: zen_s - 14 Ağustos , 2014, 08:11:40
Bugün süperim kilomda henüz bir değişiklik olmasada sıkılaşmaya başlamışım   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:
pantolonumun belinden fışkıran yağlar yok denecek kadar az göbeğimde ve kalçamda sıkılaşma başladı plates gerçekten mucize tabiii yoğurt kürünüde unutmamak gerek  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:
doğumdan sonra senden tüyolar alırım :D

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ben de işe  başlayınca bir kilo daha verdim

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 14 Ağustos , 2014, 19:43:12
ne güzel ya daha yeni başaldın işe canım hemen gitti kilolar bendeöyle olmuyor malesef  :(
Sana maşaallah diyeyimde nazarım değmesin  :nazar: :nazar: :nazar:  ;D

asya81

Eğer kilo vermek isterseniz abur cubur kesilmeli karbonhidrad kesilmeli yani patates pilav makarna tatlı vs.. Bunlar çıkarsa diyetten kilo vermek kolay birde yeşil çay biberiye çayı şiddetle tavsiye ederim metabolizma hızı için bide içilen suya karbonat karıştırın alakalı su yani buda yag yakar

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 15 Ağustos , 2014, 08:06:45
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 14 Ağustos , 2014, 19:43:12
ne güzel ya daha yeni başaldın işe canım hemen gitti kilolar bendeöyle olmuyor malesef  :(
Sana maşaallah diyeyimde nazarım değmesin  :nazar: :nazar: :nazar:  ;D

canım stresten gitti kilo. bebişten ayrılmak çok zor. ben rahat kilo veririm.  bir spora başlasam daha da gider.