NE YAPMALIYIM YARDIM EDİN :(

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 11 Ağustos , 2014, 13:27:52

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

Canlarım, biliyorsunuz 10 gün önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum  :crybaby2: Ağır pkoluyum. Bu nedenle kendiliğinden yumurtam büyümüyor-çatlamıyor :BangHead:  Zaten bu gebeliğimde çok yüksek dozlarda iğne kullanarak tüp bebekle olmuştu. Ne yazıkki Rabbim nasip etmedi. Tekrar tüp bebek deneyebilmek için doktorum 2 ay yeterli dedi ama benim hem bedenen hem ruhen hem de madden deneyecek gücüm kalmadı :y25: :y25:  O nedenle 6 ay beklemem gerekecek. Bu süreçte tedavide aldığım kiloları vermeye, moralimi düzeltmeye çalışacağım. Diğer taraftan da boş durmak istemiyor pkoyu yenmek, kendiliğinden gebe kalabilmek için doğal bir şeyler denemek istiyorum. Sizce ne yapmalıyım, ne önerirsiniz ?
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

zen_s

Soğan kürü  tempolu yürüyüş ve kilo verme pko için etkili canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: zen_s - 11 Ağustos , 2014, 13:29:42
Kilo verme ve spor çalışmalarına başladım canım. Bir de soğan kürünü deneyeyim bakalım. Ben de tam onu araştırıyordum netten... Teşekkür ederim.
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

zen_s

Rica ederim canım bende pkoluyum kilo verince düzene girdi adetlerim çok şükür
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

asya81

Soğan kurunu şiddetle tavsiye ederim kadın hastalıkları zayıflama miyomlar herşeye faydası var şahit olduğum kürle  yumurtası gelişip hamile kalan arkadaşım bile var
Allah sanada nasip etsin sağlıkla

makaron

Ben de bi destek kullanmıştım. Crom picolinate. Eczanelerde bulabilirsin. Hem zayıflatıyor hem de şekerı düzenliyor. Bide şeker hapını ihmal etme

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 11 Ağustos , 2014, 13:29:42
bence de en güzeli bunlar. yürüyüş  yumurtaların gelişmesinde çok faydalı. bende de pko oluyor soğan kürünün faydasını görmüştüm. şeker hapı kullanıyor musun o da pko için çok etkili. bende hamile kalmadan önce hafif pko vardı doktoruma şeker hapını sordum. "yumurtası gelişmeyen bayanlar için çok etkili" dedi. mutlaka doktoruna sor.

(PAPATYAM)

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 11 Ağustos , 2014, 13:27:52
Canlarım, biliyorsunuz 10 gün önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum  :crybaby2: Ağır pkoluyum. Bu nedenle kendiliğinden yumurtam büyümüyor-çatlamıyor :BangHead:  Zaten bu gebeliğimde çok yüksek dozlarda iğne kullanarak tüp bebekle olmuştu. Ne yazıkki Rabbim nasip etmedi. Tekrar tüp bebek deneyebilmek için doktorum 2 ay yeterli dedi ama benim hem bedenen hem ruhen hem de madden deneyecek gücüm kalmadı :y25: :y25:  O nedenle 6 ay beklemem gerekecek. Bu süreçte tedavide aldığım kiloları vermeye, moralimi düzeltmeye çalışacağım. Diğer taraftan da boş durmak istemiyor pkoyu yenmek, kendiliğinden gebe kalabilmek için doğal bir şeyler denemek istiyorum. Sizce ne yapmalıyım, ne önerirsiniz ?
merhaba arkadaşım ben seni bayadır takip ediyorum tüp bebeğe başladığından beri hep dua ettim sonra hamile olduğunu gördüm çok sevindim sonra en az senin kadar üzüldüm

inşallah bir dahaki bebeğin sımsıkı tutunur kucağına alırsın

bende 8 kere gebe kalıp kaybettim dış gebelik oldu kimyasal oldu 7 senelik evliyiz bende de pcos var tüplerimde sıkıntı olduğu için tüp bebek denedik olmadı 5 tanede dondurulmuş embriyom var bu ay onlardan transfer yapılacak

ben sırf senin için üye oldum

dondurulmuş embriyon yokmu hiç yoksa embriyonmu azdı

birde bebeğinin neden böyle kaybettiğine bakacaklarmı

kan pıhtılaşması olabilir bidahakine önlem olsun diye bu testleri yaptır derim ben sana

duygucuk

canım ben hamile kalmadan önce tempolu yürüyüş yapmış ve baya bir kilo vermiiştim ve her sabah limonlu ılık su içip yürüyüş yapıyordum.. sonra kendiliğimden hamile kaldım.. bide kafamdan atmıştım eskisi kadar kafama takmıyordum..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm