03 Mayıs , 2024, 12:37:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEGIM 2 HAFTA GERIYMIŞ :(

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 25 Temmuz , 2014, 19:01:20

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

11 Ağustos , 2014, 13:09:59 #15 Son düzenlenme: 11 Ağustos , 2014, 13:16:29 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 11 Ağustos , 2014, 11:40:17
canım yeni fark ettim çok geçmiş olsun. inşallah kısa sürede sağlıklı bir hamilelik yaşar ve bebeğine kavuşursun. üzülme hamile kalabildiğini gördün, burda ve çevremde kürtajdan kısa süre sonra  tekrar hamile kalabilen çok bayan gördüm inşallah sen de onlardan bir olursun
Sağol canım, Rabbim tekrar yaşatmasın bu acıyı, çok zormuşşş  :crybaby2: Hala atamadım üzerimden, kafamı boşaltayım istiyorum ama en ufak şeyde ağlama krizine giriyorum. Geçecek elbet Rabbim sabrını verecek inşaallah :amin: Kürtajdan sonra hamile kalmak kolaylaşıyormuş diyorlar ama bende pko olduğu için kendiliğinden yumurtam büyümüyor- çatlamıyor. En yüksek dozlarda ilaç kullanarak yapılabilmişti tüp bebek de. Şimdi elim kolum bağlı kaldı, dua etmekten başka çarem yok. Ne olur diyorum Rabbim, ne olur mucizeni göster, olmaz denileni oldur, doktorlara, ilaçlara inat sen mucizenle veriver bebeğimi :amin: :amin: Senden ümit kesilmez, bana, burada gönlü evlat hasretiyle yananlara nasip et yazvularımızı ne olurrrr  :y25: :y25:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

zen_s

Canım bende pkoluyum kendimi bildim bileli evlendiğimde 3 ay sonra hamile kaldım 1 oğlum var 10 yaşında umudunu kaybetme rabbimin mucizesi gerçekleşir  :amin: :amin:
25 yaşındaydım ve ideal kilomdaydımtavsiyem fazla kilon varsa vermeye başla hemen aklındanda bebek fikri uzaklaşır spora ve diyete kendini verirsen. :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle