2011 ARALIK- 2012 OCAK-ŞUBAT DOĞUMLU BEBEKLER VE ANNELERİ...

Başlatan xxcansuxx, 05 Haziran , 2012, 18:54:06

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Mayıs , 2013, 23:48:31
doğru söylüyorsun canım haklısın, çocuklar hasta oldu mu anneler daha çok perişan oluyor  :icon_pale:
bol bol meyve sebze yedir canım, mutlaka hergün 1 kase yoğurt yedir ama ev yoğurdu, kendi yaptığın yoğurt yani.
bize dr.umuz öyle dedi, ev yoğurdunun bulunan prebiyotikler bağışıklık sistemini kuvvetlendirirmiş, bağışıklığı güçlenirmiş,
ben her hafta 2.5 lt sütten yoğurt yapıyorum bütün hafta yiyor kuzum.
ve mutleka taze meyve ve sebzeler... hergün başka meyve yedir, hepsinden alsın vitaminini...
YOĞURT TAZE OLARAK HER ZAMAN YAPMIYORM VE DÜZENLİ YEDİRMİYORM.AMA BUNDAN SONRA DİKKAT EDECEĞİM KUZUM SAĞOL.MEYVELERİ YİYOR SÜKÜR HEP,AMA BÖYLE BÖYLE BÜYÜYECEK SANIRM.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

canım biz konuştuk zaten eşimle, eşim uzun zamandır istiyor, çalışmalara da başladık biz  :suclu: :suclu: :suclu:
ama bakalım hayırlısı daha henüz bir sonuç yok...
olursa önce senin ve cananımın haberi olur zaten  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Mayıs , 2013, 23:50:38
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Mayıs , 2013, 23:48:31
doğru söylüyorsun canım haklısın, çocuklar hasta oldu mu anneler daha çok perişan oluyor  :icon_pale:
bol bol meyve sebze yedir canım, mutlaka hergün 1 kase yoğurt yedir ama ev yoğurdu, kendi yaptığın yoğurt yani.
bize dr.umuz öyle dedi, ev yoğurdunun bulunan prebiyotikler bağışıklık sistemini kuvvetlendirirmiş, bağışıklığı güçlenirmiş,
ben her hafta 2.5 lt sütten yoğurt yapıyorum bütün hafta yiyor kuzum.
ve mutleka taze meyve ve sebzeler... hergün başka meyve yedir, hepsinden alsın vitaminini...
YOĞURT TAZE OLARAK HER ZAMAN YAPMIYORM VE DÜZENLİ YEDİRMİYORM.AMA BUNDAN SONRA DİKKAT EDECEĞİM KUZUM SAĞOL.MEYVELERİ YİYOR SÜKÜR HEP,AMA BÖYLE BÖYLE BÜYÜYECEK SANIRM.

canım ben de her cuma alıyorum sütü, mayalıyorum, öbür cumaya kadar yediriyorum işte,
bebekken 2 güne bir azar azar mayalıyordum ama artık büyüdüler gerek yok okadar özenmeye...
dediğin doğru canım böyle böyle büyüyecekler, alışmak lazım...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Mayıs , 2013, 23:52:01
canım biz konuştuk zaten eşimle, eşim uzun zamandır istiyor, çalışmalara da başladık biz  :suclu: :suclu: :suclu:
AAAA iyi iyi sevindim hayırlısı bitanem....ilk denemede tutmadı yani..neyse olur daha yeni başladın nasılsa.erkek istiyormusun yoksa yinemi bi cadı :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Mayıs , 2013, 23:48:49
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,27893.msg1280971.html#msg1280971 TATLIM OKUDUN MU BUNU HOŞUMA GİTTİDE

okudum canım şmdi evet çok güzelmiş gerçekten...
eşime de okutayım bari diyecem ama benim için vakit kaybı olur  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Mayıs , 2013, 23:58:38
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Mayıs , 2013, 23:48:49
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,27893.msg1280971.html#msg1280971 TATLIM OKUDUN MU BUNU HOŞUMA GİTTİDE

okudum canım şmdi evet çok güzelmiş gerçekten...
eşime de okutayım bari diyecem ama benim için vakit kaybı olur  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: okurken zaten aklıma eşin geldi :ehi: :ehi: ama erkekler iste yani konuşmaya bile gerek yok hepsi aynı :laughing7: :laughing7:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Mayıs , 2013, 23:58:21
AAAA iyi iyi sevindim hayırlısı bitanem....ilk denemede tutmadı yani..neyse olur daha yeni başladın nasılsa.erkek istiyormusun yoksa yinemi bi cadı :ehi:

beni biliyorsun canım tam bir erkek çocuk hastasıydım ammaaaaa
kızlar ayrı bir işveli cilveli oluyorlarmış sümyram, kıız olsa hiç üzülmem hem birbirlerine çok iyi arkadaş olurlarmış kız çocukları...
tabi içimde herzaman bir aslan yatar benim, bakalım hayırlısı... ama ilk denemeler gibi olmuyor sümyram ilk hamilelik gibi yani,
yok yumurtlamaymış yok yok adetimin kaçıncı günüymüş hesap edilmiyor, ya da ben rahatım bilmiyorum artık  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 01 Haziran , 2013, 00:03:09
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Mayıs , 2013, 23:58:21

beni biliyorsun canım tam bir erkek çocuk hastasıydım ammaaaaa
kızlar ayrı bir işveli cilveli oluyorlarmış sümyram, kıız olsa hiç üzülmem hem birbirlerine çok iyi arkadaş olurlarmış kız çocukları...
tabi içimde herzaman bir aslan yatar benim, bakalım hayırlısı... ama ilk denemeler gibi olmuyor sümyram ilk hamilelik gibi yani,
yok yumurtlamaymış yok yok adetimin kaçıncı günüymüş hesap edilmiyor, ya da ben rahatım bilmiyorum artık  :ehi: :ehi: :ehi:
ASLANIN olur insaaallah..ALLAH onuda tattırır insallah.bende o konuya değinicektim.rahat olurm bende olsam.ilki gibi olmaz herhalde diyordum kendimce.yumurtlama günüde neymiş filan..ANladık ki rabbim dilediği zaman veriyor..rahat olmakta güzeldir demi :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

evet aynen canım rahat olmak daha güzelmiş, adet olduğunda eskisi gibi düşünüp üzülmüyorsun,
nasılsa bir evladım var Allah bağışlarsa diyorsun, hayırlı vakti bekliyorsun...

kuzum benim çok özlemişim seninle sohbet etmeyi ama şimdi çıkmam gerekiyor,
annemler yatıyorlar, biz annemle yatıyoruz üst katta, yatarken de alt katı kapatıp yatıyorlar annem beni bekliyor yukarı çıkmak için... nolur kusura bakma, inşallah yine gireriz yakın zaman da, konuşuruz yine uzun uzun...

öpüyorum seni ve mis kokulu kuzunu  :opucuk: :opucuk:
Allah a emanet olun   :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 01 Haziran , 2013, 00:10:39
evet aynen canım rahat olmak daha güzelmiş, adet olduğunda eskisi gibi düşünüp üzülmüyorsun,
nasılsa bir evladım var Allah bağışlarsa diyorsun, hayırlı vakti bekliyorsun...

kuzum benim çok özlemişim seninle sohbet etmeyi ama şimdi çıkmam gerekiyor,
annemler yatıyorlar, biz annemle yatıyoruz üst katta, yatarken de alt katı kapatıp yatıyorlar annem beni bekliyor yukarı çıkmak için... nolur kusura bakma, inşallah yine gireriz yakın zaman da, konuşuruz yine uzun uzun...

öpüyorum seni ve mis kokulu kuzunu  :opucuk: :opucuk:
Allah a emanet olun   :love9:
tamam canım ne kusuru.zaten bende çıkmak için müSade isteyecektim.muhammet kıpırdayıp duruyor.
ALLAHA EMANET OL SENDE.BENDE SENİ VE İPEĞİMİ ÇOK ÖPÜYORM

xxcansuxx

SELAM KIZLAR
bensiz kaynatmışsınız muhabbeti...
sizlerle yazışmayı bende özledim... 2.ler için çalışma niyetleri var gibi olsun sağlıkla kızlar evlatlarımıza kardeşler gelsin tembellik yapmayın  :k06: :k06: :k06: ben deli cesaretiyle kalkıştım bir işe ya 3 ay sonra yazarım yorumlarımı  :k06:
şaka maka büyüdüler 1buçuk yaşlarına girecekler kuzular... şöyle konuşup dertlerini anlatsalar birde ne güzel olur... biz uzun bir tatil yaptık teyzeleri artık evimizdeyiz daha sık girebiliriz nete görüşmek üzere ipeği ve muhammedi öptüm A.E.OLUN

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Haziran , 2013, 16:23:13
SELAM KIZLAR
bensiz kaynatmışsınız muhabbeti...
sizlerle yazışmayı bende özledim... 2.ler için çalışma niyetleri var gibi olsun sağlıkla kızlar evlatlarımıza kardeşler gelsin tembellik yapmayın  :k06: :k06: :k06: ben deli cesaretiyle kalkıştım bir işe ya 3 ay sonra yazarım yorumlarımı  :k06:
şaka maka büyüdüler 1buçuk yaşlarına girecekler kuzular... şöyle konuşup dertlerini anlatsalar birde ne güzel olur... biz uzun bir tatil yaptık teyzeleri artık evimizdeyiz daha sık girebiliriz nete görüşmek üzere ipeği ve muhammedi öptüm A.E.OLUN

ahhhh cananım nerde o saatlerce uzun uzun sohbet ettiğimiz günler...
keşke yine vakitt bulup da girebilsek... akşamın nasıl olduğunu anlamadan günler geçip gidiyor, bebişler büyüyor...
konuşup derttlerini anlatacakları zamanlarda pek yakında cananım, ama o zamanda nasıl susturacağımızı bilemiyeceğiz bizim cadıları  :k06: :k06:
buarada sen bi tecrübelerini anlat sümeyrayla bize, biz ona göre yeniden düşünürüz 2.bebeleri  :laughing7:
şaka bi yana da hakkımızda hayırlısı olsun inşallah... en kısa zamanda yeniden karşılaşırız inş. öpüyorum sizleri, A.e.olun...

xxcansuxx

demetttt seni yakalayamadım yenide çıkmışsın  :'( :'(
inş. denk gelirizde uzun uzun konuşuruz... buğlem artık çok atılmıyor bilgisayara. buraya ileti yazarken çıkan ifadelere bakıp bakıp gülüyor bazılarını taklit ediyor çok komik ya gülüyorum onu öyle görünce.. :dontknow: bununla kafasını sallıyor sağa sola... :k06: bununla ağzını kapatı gülüyor... el sallıyor bebiii bebiii diyor

evet konuşmaya başlasalar hiç susmıcaklar arka arkaya o günleride göreceğiz inş.  :aferin: :aferin:
ahhh demet bizimki kıskanmıyor bebekleri çok seviyor sevgisinden zarar verir kardeşine gibi bakalım ben paylaşırım sizlerle... gören halime acıyor ya  :ehi: :ehi: gurbette tek birde kızın tam sevgi zamanı diye bende ufaklık zaten bellli bir şeye kadar anlamaz buğleme yoğunlaşırım haksızlık etmem hani  hep sen büyüksün deyip ondan fedakarlık beklemem sonuçta oda küçük diyorum bakıma muhtaç diyorum ya bakalım...

kardeşimle aramda 6 yaş var benim onun küçük annesiydim dışarda peşinde hep ben vardım hiç 5 dk oturtmazdı hep üzerimdeydi benim çektiğimi kızım çekmez onu kullanmam varsın ben çekeyim eziyetini 2 yıl diyorum  :suclu: :suclu: