29 Mart , 2024, 16:11:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Köpeği Vuracaksın :D :D

Başlatan KaygısızMurat, 18 Temmuz , 2014, 01:27:34

« önceki - sonraki »

KaygısızMurat

18 Temmuz , 2014, 01:27:34 Son düzenlenme: 22 Aralık , 2017, 21:52:39 Emine
Köpeği Vuracaksın

Avcı fıkraları benim hep komiğime gidiyor.

Adamın biri çok zenginmiş ve tek hobisi varmış oda bütün kuş türlerini toplayıp hayvanat bahçesi açmakmış ve hepsini toplamış birgün belgesel seyrederken tanzanyada hiç görmediği bir kuş türü görür neslinde sadece üç tane kalmıştır hemen oraya gider ve ormana tam girecekken ordan birisi ona ormana tek giremezsin vahşi hayvan dolu der peki nasıl girecem der adam ilerde bir tane avcı var o götürürse götürür der adam avcının yanına gider beni ormana götür der avcı ben oraya girmem der adam ona sana istemediğin kadar para verecem der avcı düşünür tamam der ormana girerler üç kuşu görürler üçüde bir ağaçtadır avcı tüfeğine uyuşturucu kurşun koyar kuşa eteş eder kuş yere düşer köpek avı almaya gider ama köpek hangi av olursa olsun sikmeden getirmez kuşu siker getirir avcı ikinci kuşu vurur köpek hemen koşar onuda siker getirir avcı üçüncü son kuşa nişan alır ama ağaçların dallarından bir türlü vuramaz avcı adama tüfeği verir şöyle der ben ağaca çıkacam dalı kaldıracam sende kuş düşerse vuracaksın ben düşersem hemen köpeği vuracaksın