29 Mart , 2024, 01:11:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

36.haftadaym bi bakar misinz?

Başlatan Dilek&Yusuf, 11 Temmuz , 2014, 17:02:52

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

Arkadaşlar 36. Haftadaym bebek asagiya baski yapiyor az hareket etse asagiya sanci yapiyor bu normal midir acaba?yoksa doğum belirtisi midir?tesekkur ediyorum simdiden :flowers:

duygucuk

canım benimde öyleydi doğuma bir iki gün kala öyle sancılar olmuştu bende aşağı iyice baskı yapıyordu adet sancısı gibi sancılarımda oldu benim. kasılmalarımda başlamıştı ama ben belirti olduğunu anlamadım burdan arkadaşlara sordum aradan 2 gün geçti ben doğurdum suyum boşaldı erkenden  sezaryen olmak zorunda kaldım.. hatta suyum boşalacağı gece karnım kaskatı kesilmişti midem felan da bulandı ama ben hiçbir belirtiyi anlamadım sabh bide baktım doğuruyorum..  seninkide öyle bişe olablir.. dikkat et..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

Dilek&Yusuf

Tesekkur ederim arkadasm sagol dun bayaa kotuydum bugün daha iyiym ssukur kacnci haftada doğum yaptin?

duygucuk

36+1 de sabah 5 te suyum boşaldı saat 9.45 te sezaryene aldı doktorum.ama benim 27. Haftadan itibaren ters dönmüştü bebeğim ve rahimde yumuşama olmuştu ilaçla doğumu geciktirmeye çalıştı doktorum. Hep yattım ben de  yürüyüş  bile ysaktı
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

nelss

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 11 Temmuz , 2014, 17:02:52
Arkadaşlar 36. Haftadaym bebek asagiya baski yapiyor az hareket etse asagiya sanci yapiyor bu normal midir acaba?yoksa doğum belirtisi midir?tesekkur ediyorum simdiden :flowers:
9. aya girmişsin normal bence hemen paniğe kapılma herkesin hamileliği farklıdır bana 7. aydan itibaren başlamıştı ağrı sancı

Dilara Ebrar

şuan bende aynı şeyleri yaşıyorum.bi kurban bayramı zamanı alt taraf çok acımıştı.sonra bebek son aylara doğru yukarı çıkıyorya biraz bu konuda rahatlamıştım.ama şu bi kaç günden beri yine aynı şeyleri yaşıyorum.ne oturabiliyorum nede yatabiliyorum.felaket acıyor  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: bu arada 35+4 teyiz.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...