ikinci çizgi silik çıktı

Başlatan serap41, 04 Temmuz , 2014, 12:53:50

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 08 Temmuz , 2014, 20:54:26
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eşim de aynı şeyi söylüyo batırdın ...na goyyim diyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bitti zaten sıfırı tükettim  :laughing7: :laughing7:

göğsüm çok acıyo el değmiyo kasıklarımda da ağrı var adet habercisi olma ihtimali yüksek de neden silik çıkıyo da umutlandırıyo beni anlamadım  :tongue3: :tongue3:

kan vermeyi düsünmüyormusun canim?

serap41

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 08 Temmuz , 2014, 21:12:08
adetim geçsin cnm yaptırcam

hadi bakalim...  :aferin: hakkinda hayirlisi canim.. insaALLAH bebegin seninledir...  :opucuk: :opucuk:

serap41

ayışığı

cnm mrb.  :hello: aslında gögsündeki hassasiyet ve kasık ağrıları gebelik belirtileridir. idrar testi illa adetin geçince doğru sonuç verir. ama kan testini adetin geçmeden de yaptırabilir varsa müjdeyi alırsın. hakkında hayırlısı olsun.  :)

serap41

çok ağrıyo kasıklarım iç çamaşırı olmadığında eğilip kalkarken yürürken bile acıyo göğüslerim ama adetimde de oluyo

çatlatma iğnesi olalı 8 gün oldu adet için de eerken değil mi  :dontknow:

ayışığı

valla yerinde olsam beklemezdim canım yaa. hemen kan testi yaptırırdım.
günlerce bekleyeceğime dişimi sıkar 2 saatcik beklerdim  :laughing7: çünkü böyle vücudundaki her gelişmeyi takip ediyo insan. takmamak elde değil  :D

serap41

evet cnm doktorla görüştüm erken dedi ,kan testinde negatif görünce daha bi üzülüyorum

bekliyim de adet olacaksam evde oliyim  :sad1:

aahhh aahh pozitif sonuç çıkcağını bi bilsem uça uça giderim negatif çıkacak diye düşündüğüm için geriliyorum

ayışığı

hayırlısı olsun canım... ben bile meraktan ölüyorum seni düşündüm onun için kan tahlilini hemen yaptır demiştim  :k06:  bu arada adetine çok varmı dah. şafak kaç  :icon_scratch:

serap41

30 unda vuruldum iğneyiv15 gün sonra filan olursa 6-7 gün var

ツgöçmen_54 ツ

canım bende çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 9.günden itibaren evde test yapmaya başladım 13.güne kadar silik çizgi çıkıyordu.13.gün kan tahlili yaptırdım 125 çıkmıştı.sende bekleme hamileysen belli olur artık.

serap41

ilk 5.gün çıkması normal mi cnm bana iğnenin etkisi gibi geliyo ama arkadaşım tüp bebek transferi olduktan sonra 5.gün baktırabilirsin varsa çıkar demiş prof.

ben de doktoruma sordum erken dedi test hatalıdır dedi 10 gün sonra kan testi yaptır dedi :icon_scratch: :icon_scratch:

serap41

İlişki sırasında kasiklarimda şiddetli ağrı basınç oluyo sebebi ne olabilir ? 3 yumurtam gelişmişti çatlamadi da kist mi oldu acaba :crybaby2:

tubatuba0727

Alıntı yapılan: serap41 - 09 Temmuz , 2014, 23:10:29
İlişki sırasında kasiklarimda şiddetli ağrı basınç oluyo sebebi ne olabilir ? 3 yumurtam gelişmişti çatlamadi da kist mi oldu acaba :crybaby2:
Kullandigin ilaclardan olma ihtimali var canim ozelliklede catlatma ignesi yapiyor tuvaletini yaparken bile bi basinc oluyodu bende ama insallah hamilesindir

ayışığı

canım tüp bebekte gebelik testini adet tarihinde 7-8 gün önce yaptırıyosun zaten. ve varsa hemen çıkıyo. senin durumunda farklı değil ki. hem idrar testi bu ilaçlardan dolayı yanıltabiliyosa beklemeye ne hacet  :dontknow:
biz öldük meraktan sen adet bekliyosun en azından bizim için kan testi yaptırsan  :tongue3: