ikinci çizgi silik çıktı

Başlatan serap41, 04 Temmuz , 2014, 12:53:50

« önceki - sonraki »

ayışığı

Alıntı yapılan: Mavish - 05 Temmuz , 2014, 04:42:12
Alıntı yapılan: ayışığı - 05 Temmuz , 2014, 00:46:15
canım yaa inşallah görürsün çift çizgiyi. sonra gel inlet buraları.  :basardim:
ben o testlerde negatifi gördüğüm için hep tüp bebekte kanda kesin sonucu aldıktan sonra yaptım  :ehi: güzel bi duyguydu gelip geçmiş olsada  :y25:

Aysuncum.. Yine tattirsin sana rabbim o duyguyu.. Daimi olsun sevincin ve 9 ay sürsün canim... Sonrada sevincin baska bi boyut alsin.. Cok daha mutlu olasan kucaktaki bebislerinle,. :k06:
canım benim Allah razı olsun.  :opucuk: Allah isteyen herkese versin. burcu ve serap takip ettiğim iki konu. müjdeler versin bizede sıra bize gelsin demi  :hello2:

Mavish

Anin canim...  :opucuk:

Evdt bende ikisini takip ediyorum güzel haberler aliriz insaAllaj ikisinden

serap41

Ya ama dün akşam da yaptim bugün de yine be belli belirsiz ikinci çizgi var  :icon_scratch: hala mı ignenin etkisidir , gelinimiz de ebe o ignelerde hiç öyle bi etki duymadim diyo,  sadece yumurtlama takibi için olan testperi etkiler diyo  :dontknow:

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 07 Temmuz , 2014, 10:17:04
Ya ama dün akşam da yaptim bugün de yine be belli belirsiz ikinci çizgi var  :icon_scratch: hala mı ignenin etkisidir , gelinimiz de ebe o ignelerde hiç öyle bi etki duymadim diyo,  sadece yumurtlama takibi için olan testperi etkiler diyo  :dontknow:

:-ooo canim kacinci günün bugün? Adetin ne zaman gelmesi gerekiyo?

serap41

haziran 30 da iğne oldum cnm, iğneden 15 gün sonra oluyomuş adet 8 gün filan var

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 07 Temmuz , 2014, 11:13:05
haziran 30 da iğne oldum cnm, iğneden 15 gün sonra oluyomuş adet 8 gün filan var

Hamile olabilirsim belkide canim  :hello2:

Aslinda kan verebilirsin... Eger imkanin varsa..

Bi kac gün daha sabret testi tekrarla canim..

Güzel sonuclar alirsin insaAllah  :opucuk:

serap41

inş cnm da ölcem yemin ederim

test yapmaya gidersem de kalp krizinden giderim gibime geliyo

ümitlenmek de istemyorum sonra netten bakıyorum fotolar var böyle olanlar hamile olduğunu öğrenmiş

ister istemez heyecan oluyo insan :sad1: :sad1:

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 07 Temmuz , 2014, 13:26:48
inş cnm da ölcem yemin ederim

test yapmaya gidersem de kalp krizinden giderim gibime geliyo

ümitlenmek de istemyorum sonra netten bakıyorum fotolar var böyle olanlar hamile olduğunu öğrenmiş

ister istemez heyecan oluyo insan :sad1: :sad1:

Canim icini ferah tut..

Nasibinde varsa gelir bebisin...

Son günleri beklemek bilhayli zor biliyorum..

InsaAllah bebegin seninledir..

serap41

inş cnm çok teşekkür ederim

normalde negatif testte ikinci çizgi hiç gözükmüyodu değil mi

şimdiye kadar bir sürü test yaptım oluyodu da farketmedim mi acaba  :laughing7: :laughing7:

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 07 Temmuz , 2014, 19:19:05
inş cnm çok teşekkür ederim

normalde negatif testte ikinci çizgi hiç gözükmüyodu değil mi

şimdiye kadar bir sürü test yaptım oluyodu da farketmedim mi acaba  :laughing7: :laughing7:

Bende bi cok test yaptim ve söyliyebilirimki negatif test sonucu asla silik cizgi cikarmiyor  :ehi: :toothy10:

InsaAllah silik cizginin arkasinda bir bebek saklaniyordur ..  :hello2:

Adet gününde tekrarla testi.. Bekliyorum seni simdi 8 gün ona göre  :ehi:

serap41

inş cnm umarım kalbimizden geçen gibidir de bu kez güzel bi haberle gelirim buraya  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

serap41

yine ben :laughing7:

ya dün doktoruma sordum silik çizgi filan adam hemen yaw erken yapmışsınız 10 gün sonra yapın dedi  :ehi: :ehi:

nneyse o öyle dedi ben de aman doğru ya olmaz zaten dedim erken dedim ama sabah yine şeytan kaçtı içime bi test daha yaptım

belli belirsiz gölge gibiydi 1-2 saat geçtikten sonra biraz daha  belirginleşmiş

acaba yeri mi belli oluyo,böyle olmuyodu sanki önce oluyo muydu yoksa  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 08 Temmuz , 2014, 16:23:57
yine ben :laughing7:

ya dün doktoruma sordum silik çizgi filan adam hemen yaw erken yapmışsınız 10 gün sonra yapın dedi  :ehi: :ehi:

nneyse o öyle dedi ben de aman doğru ya olmaz zaten dedim erken dedim ama sabah yine şeytan kaçtı içime bi test daha yaptım

belli belirsiz gölge gibiydi 1-2 saat geçtikten sonra biraz daha  belirginleşmiş

acaba yeri mi belli oluyo,böyle olmuyodu sanki önce oluyo muydu yoksa  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

canim senin durumuna dogrusu bende sastim kaldim...  :dontknow:

bence en iyisi gercekten adet günü test yapman olucak... biraz daha sabir etmelisin...

veya kan testi yaptir.... bir kac gün sonra..

ayrica ben bu Kadar sIk yapamazdim gebelik testi... almanyada bir test hemen hemen 15 TL tutuyo  :ehi: :ehi: :ehi: zaten bi türkiyeye geleyim 10-15 gebelik testi alcam...  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

serap41

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eşim de aynı şeyi söylüyo batırdın ...na goyyim diyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bitti zaten sıfırı tükettim  :laughing7: :laughing7:

göğsüm çok acıyo el değmiyo kasıklarımda da ağrı var adet habercisi olma ihtimali yüksek de neden silik çıkıyo da umutlandırıyo beni anlamadım  :tongue3: :tongue3: