10 Mayıs , 2024, 03:21:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^Yine Yeni Yeniden Başlangıç ^^

Başlatan BurcuÇ, 30 Haziran , 2014, 11:27:11

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

KUZULARIM  :love7:

Yarın doktor günüm 4 gündür Fostimon 150 mg kalçadan oldum şimdi yarın USG ve TS 2 bakıcaklar bakalım nele rolmus yumosların oldugu cepehede  :icon_pale:

Mavish

Hayirlisi canim..

InsaAllah güzel haberle gelirsin  :opucuk:

BurcuÇ

gece sahura kalkıyorsunuz , akşam ıftar yapıyorsunuz ya bu bacınızı aklınıza getırın dua edın olurmu  :y25:

Sizin dualarınıza karsılık Rabbim bebeğimi vericek bana biliyorum...

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 04 Temmuz , 2014, 00:11:51
gece sahura kalkıyorsunuz , akşam ıftar yapıyorsunuz ya bu bacınızı aklınıza getırın dua edın olurmu  :y25:

Ben edicem insaAllah ismen sana canim.. :opucuk:

ayışığı

hep ama hep ediyorum kendim için isterken sanki burda tanıdığım insanların adını söylemezsem suçluluk hissederek ediyorum. hayırlı haberlerle gel  :opucuk: o ekranda yumoşlarını görünce bile rahatlıyo insan tecrübeyle sabit  :laughing7:

ayışığı

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 03 Temmuz , 2014, 09:11:13
kızlar kilo vermenin hamile kalmayı kolaylaştırdığını biliyor muydunuz?ben ilk bebeğimden önce doktorların kapısını bayağı bir aşındırmıştım.biri mutlaka kilo ver daha kolay hamile kalırsın demişti.69 kiloydum, 1.5 ay içinde 7 kilo verdim ve hamile kaldım  :love9:
evet buna katılıyorum. benim kuzen 8 yıldır uğraştı olmadı.bekarkende kiloluydu o evlenince ilaçlardan daha kilo aldı. sonra bu tedaviyi falan bıraktı spora gitmeye başladı. kocasıda göreve gitti hasretlik falan derken  :ehi: bizimki 15 kilo verdi ve şimdi hamile....  :hello2:

zen_s

Canım hakkında hayırlısı bu mubarek cuma gününde Allah dualaımız kabul etsin.Dilerim rabbimden tüm bebek isteyen kullarının kucağını boş bırakmasın hayırlısıyla sağlıkla bebişler gelsin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 04 Temmuz , 2014, 08:28:46
Canım hakkında hayırlısı bu mubarek cuma gününde Allah dualaımız kabul etsin.Dilerim rabbimden tüm bebek isteyen kullarının kucağını boş bırakmasın hayırlısıyla sağlıkla bebişler gelsin  :amin:

amiiiin zeynooom....

nasilsin canim benim :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: ayışığı - 04 Temmuz , 2014, 01:09:00

hep ama hep ediyorum kendim için isterken sanki burda tanıdığım insanların adını söylemezsem suçluluk hissederek ediyorum. hayırlı haberlerle gel  :opucuk: o ekranda yumoşlarını görünce bile rahatlıyo insan tecrübeyle sabit  :laughing7:

bende hep dua ediyorum canim... rabbim dualarimizi Kabul buyursun...

ayışığı

Bizim kiz napti acaba hastaneden gelmedi mi ki :icon_scratch:

Mavish

Alıntı yapılan: ayışığı - 04 Temmuz , 2014, 15:44:43
Bizim kiz napti acaba hastaneden gelmedi mi ki :icon_scratch:

bende bilmiyorum daha aysuncum....  :icon_scratch:

bekliyoruz...  :k06:

ayışığı

vay arkadaş burcu gitti gelemedi.burda meraklanan arkadaşları var hatun nerlerde acep  :director:

Mavish

Alıntı yapılan: ayışığı - 05 Temmuz , 2014, 00:13:54
vay arkadaş burcu gitti gelemedi.burda meraklanan arkadaşları var hatun nerlerde acep  :director:

Eveet burcu kuzummmm bekliyooosss  :director:

Mavish

Zaten bundan sonra merak ettiklerimin cep numaralarini alcam

Böyle olmuyo  :toothy10: :ehi: :ehi:

ayışığı

he valla . foruma ne yazıyım senden haber bekliyolar deriz  :k06: