^^Yine Yeni Yeniden Başlangıç ^^

Başlatan BurcuÇ, 30 Haziran , 2014, 11:27:11

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

20 kilo 1yılda geldı ustume oturdu cnm , hep bu ılaçlar yuzunden vermeıyorum işte onu anlatmaya calsıyorum her tedavı oldugum ay dah afazla alıyorum 80nı gectım artık napıcam ilaç kullanmıcam bu ay zaten napıcam bilmiyorum su ıcıyım bol bol pilatesemı baslasam ama su ay yatıs moduna gırsem ıyı olucak ...

bebeğim gelse umrumda olmaz kılo bı 20 kılo dah aalsam ama bebegım yok ve hamıle gıbı gezıyorum :crybaby2:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 01 Temmuz , 2014, 23:37:13
20 kilo 1yılda geldı ustume oturdu cnm , hep bu ılaçlar yuzunden vermeıyorum işte onu anlatmaya calsıyorum her tedavı oldugum ay dah afazla alıyorum 80nı gectım artık napıcam ilaç kullanmıcam bu ay zaten napıcam bilmiyorum su ıcıyım bol bol pilatesemı baslasam ama su ay yatıs moduna gırsem ıyı olucak ...

bebeğim gelse umrumda olmaz kılo bı 20 kılo dah aalsam ama bebegım yok ve hamıle gıbı gezıyorum :crybaby2:

canim lütfen moralini yüksek tut....  :opucuk:
sen yürüyüs yap... bol bol su ic... yavas yavas bünye alisiyor zaten bu duruma canim... yani oda bi Zaman aliyor....

rabbim hayirlisiyla seni evlat sahibi yapsin canim... bak tedavine de basladin.... rabbim hayirlisni versin güzelim...

BurcuÇ

EVET BAŞLADIM, adetım bıtsın oruc sonrası yedıgıme dıkkat edıcem belkı faydasını gorurum ıftar corba sahur corba dusunuyorum

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 02 Temmuz , 2014, 01:08:10
EVET BAŞLADIM, adetım bıtsın oruc sonrası yedıgıme dıkkat edıcem belkı faydasını gorurum ıftar corba sahur corba dusunuyorum

Evet biliyorum  :ehi:

Yediklerine dikkat edersen eminimki verirsin canim ..

Bende dikkat etmeye basladim ve hemen anladim.. Tabii bira hareket lazim ama
Orucluykende zor olsa gerek.. Denemedim gerci hic  :ehi:

BurcuÇ

Zor olucak ama yürüyüşede başlıcam gelır yatarım napım ...

Betüş düşünme yoluylşa zayıflasak ilk sen zayıflarsın  :k06:

Mavish

ayışığı

kızlar ya bende kilo aldım bu tedaviler yüzünden ve veremiyorum artık. ekmeği çıkardım hayatımdan su içiyorum çok az yemek yiyorum iftar sonrası yürüyüş yapıyorum ama vicdansız baskül aynısın diyo  :BangHead: bu arada eşim benden fazla ve hızlı yer beraber yürüyoruz o veriyo sinir oluyorumm  :violent1: düşünce yolu banada mı gözüktü ne  :icon_scratch:  :k06:

Mavish

Alıntı yapılan: ayışığı - 02 Temmuz , 2014, 15:14:38
kızlar ya bende kilo aldım bu tedaviler yüzünden ve veremiyorum artık. ekmeği çıkardım hayatımdan su içiyorum çok az yemek yiyorum iftar sonrası yürüyüş yapıyorum ama vicdansız baskül aynısın diyo  :BangHead: bu arada eşim benden fazla ve hızlı yer beraber yürüyoruz o veriyo sinir oluyorumm  :violent1: düşünce yolu banada mı gözüktü ne  :icon_scratch:  :k06:

canim birazda metabolizma meselesi.... kimi insan hemen yakiyor... kiminin sindirim sistemi cok yavas....  :cildir:

bende hep cok yiyen ve hic almaya insanlara gicik oluyorum...  :ehi:

sen Dogru yoldasin bende Kilo vermek icin... devam et...  :icon_thumright:

ayışığı

Alıntı yapılan: Mavish - 02 Temmuz , 2014, 15:42:10

canim birazda metabolizma meselesi.... kimi insan hemen yakiyor... kiminin sindirim sistemi cok yavas....  :cildir:

evet haklısın benim metabolizma yatışta şuan heç çalışmıyo  :cussing: bi ara bende o gıcık oldugun insan tipindendim biliyomusun kilo alamıyorum diye doktora bile gitmiştim  :ehi: aman bebeğim olsunda ona koşarken kilo alnaya razıyım ben   :love9:

mandalinaportakal

kızlar kilo vermenin hamile kalmayı kolaylaştırdığını biliyor muydunuz?ben ilk bebeğimden önce doktorların kapısını bayağı bir aşındırmıştım.biri mutlaka kilo ver daha kolay hamile kalırsın demişti.69 kiloydum, 1.5 ay içinde 7 kilo verdim ve hamile kaldım  :love9:

Mavish

Alıntı yapılan: ayışığı - 03 Temmuz , 2014, 02:32:27
Alıntı yapılan: Mavish - 02 Temmuz , 2014, 15:42:10

evet haklısın benim metabolizma yatışta şuan heç çalışmıyo  :cussing: bi ara bende o gıcık oldugun insan tipindendim biliyomusun kilo alamıyorum diye doktora bile gitmiştim  :ehi: aman bebeğim olsunda ona koşarken kilo alnaya razıyım ben   :love9:

ayyy o tiplere gicik oluyorum.. yiyolar yiyolar almiolar....  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hepimiz kiloya sanirim raziyiz yeterki bebisler gelsin....  :k06:

Mavish

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 03 Temmuz , 2014, 09:11:13
kızlar kilo vermenin hamile kalmayı kolaylaştırdığını biliyor muydunuz?ben ilk bebeğimden önce doktorların kapısını bayağı bir aşındırmıştım.biri mutlaka kilo ver daha kolay hamile kalırsın demişti.69 kiloydum, 1.5 ay içinde 7 kilo verdim ve hamile kaldım  :love9:

Alevcim selam  :opucuk:

hepimiz aslinda zayifiz ama.... sorun gecmis oldugumuz tedavilerden dolayi Kilo aldik  :honk: :honk:

klomendi, igneydi derken... öyle bir Kilo ki... yemekten icmekten almak gibi degil.... Hormon küpü olduk canim... napalim hakkimizda hayirlisi... zorda gidiyor o kilolalar  :caca: :caca: :cildir: :cildir:

Mavish

mandalinaportakal

Alıntı yapılan: Mavish - 03 Temmuz , 2014, 11:40:28

hepimiz aslinda zayifiz ama.... sorun gecmis oldugumuz tedavilerden dolayi Kilo aldik  :honk: :honk:

klomendi, igneydi derken... öyle bir Kilo ki... yemekten icmekten almak gibi degil.... Hormon küpü olduk canim... napalim hakkimizda hayirlisi... zorda gidiyor o kilolalar  :caca: :caca: :cildir: :cildir:

selam canım  :opucuk:
meyvesi tatlı olacak bu sıkıntıların inşallah  :amin:
şimdi külfetini çekiyorsunuz, yakında meyvesini alacaksınız  :muzz:

Mavish

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 03 Temmuz , 2014, 12:06:12
Alıntı yapılan: Mavish - 03 Temmuz , 2014, 11:40:28

selam canım  :opucuk:
meyvesi tatlı olacak bu sıkıntıların inşallah  :amin:
şimdi külfetini çekiyorsunuz, yakında meyvesini alacaksınız  :muzz:

insaALLAH insaaALLAH canim ya.... rabbim hakkimizda hayirlisini versin...