28 Nisan , 2024, 03:38:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^Yine Yeni Yeniden Başlangıç ^^

Başlatan BurcuÇ, 30 Haziran , 2014, 11:27:11

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Mavish

Mavish

benimkine kalsa gerci o da istiyor en az 4... Rabbim sevdigimin kalbine göre ver ve bize hayirli saglikli evlatlar Ihsan et su mübarek günde... ve tabiiki dileyen herkese...  :love9:

mandalinaportakal

Allah şevkinizi kırmasın ve en hayırlı zamanda sizi hayallerinize kavuştursun kızlar  :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Temmuz , 2014, 14:39:35
Allah şevkinizi kırmasın ve en hayırlı zamanda sizi hayallerinize kavuştursun kızlar  :amin:

merhaba canim.. seninle tanismiyoruz galiba... adin ne?  :opucuk: :opucuk:
cok tsk ederiz..Amin Amin Amin!  :nazar:

mandalinaportakal

alev canım  :opucuk:
bir oğlum var Allah bağışlarsa, bir de yolcu kızımız var. darısı sizlere, en makbul ve sağlıklı zamanda  :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Temmuz , 2014, 14:51:14
alev canım  :opucuk:
bir oğlum var Allah bağışlarsa, bir de yolcu kızımız var. darısı sizlere, en makbul ve sağlıklı zamanda  :amin:

memnun oldum alevcimm... bende betül  :opucuk:
ALLAH bagislasin oglunu.. oyyy ne güzel bir kiz...  :k06: oglanin üzerine bir kizin gelmesi ne güzel.. rabbim saglicakla kucagina almayi n asip etsin canim.. ne Zaman kismetse dogumun?

aaaamin insaALLAH canim hamilesin bizim icinde dua et bol bol....  :opucuk:

mandalinaportakal

ben de memnun oldum canım  :opucuk: ayrıca, amin çok teşekkür ederim güzel dileklerin için  :amin: şu an 6 aylığız, bekliyoruz heyecanla..
dualarım sizlerle, Rabbim emeklerinizi zayi etmesin.

BurcuÇ

Alevcim sağol..

Size ne sorucam doktora sorucaktım unuttum, şu döenmde zayıflama hapı kullansam tedavıye olumsuz etkısı olurmu  :icon_scratch:

Biliyorum zayıflama hapı normaldede hıc ıyı değil ama kızlar zayıflayamıyorum , bu ılaçlar maf ettı benı 20 kılo vermem lazım ... napıcagımı blemıyorum ilaçla başlasam şöle4-5 kılo versem belkı kendımde o gazl averırım dıyorum ama  :y25:

zen_s

Canım ya zayıflama ilaçları iyi bişey değil spor yapsan bol bol daha iyi değilmi en güzeli tempolu yürüyüş.Biliyorsun beslenme çok önemli zayıflama haplarıyla bozma metabolizmanı derim :)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Ya yürüyüş yaptım 1 ay kadar sor abıraktım hıc bırsey olmadı yemeyı oturtamıyorum cok değil ama zamanlı yıyemıyorum off napıcam bilmiyorum

ayışığı

canımmm valla çok sevindim başlamana. senden bu haberi bekliyodum ya ben  :k06: inşallah bu kez olur. sende burda hamileyiiiiiiiiimm der sevindirirsin bizi.  :amin: umut olursun benim gibi bekleyenlere. konu açman ne iyi olmuş  ;)
dua ediyorum senin için Rabbim şu mübarek günlerde beklediğine kavuştursun seni.  :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 01 Temmuz , 2014, 15:00:30
Alevcim sağol..

Size ne sorucam doktora sorucaktım unuttum, şu döenmde zayıflama hapı kullansam tedavıye olumsuz etkısı olurmu  :icon_scratch:

Biliyorum zayıflama hapı normaldede hıc ıyı değil ama kızlar zayıflayamıyorum , bu ılaçlar maf ettı benı 20 kılo vermem lazım ... napıcagımı blemıyorum ilaçla başlasam şöle4-5 kılo versem belkı kendımde o gazl averırım dıyorum ama  :y25:

canim bencede ilaci kullanma simdi tedaviye basladin.. yani bu bir ayda zaten nasil hemen vericen... ve tedavi sürecini etkilenmesin.. o haplarin cogu yan tesiri bilinmiyor bile....

bence sen bol bol yesillik tüket... ve kuru yemis türü seyler ye tedavi sürecinde... bol bolda su...

baska ilac mila kullanma ccanim...

20 kg da nerden cikti öyle  :-ooo :-ooo :-ooo cok fazla vermis olmazmisin canim? suanki kilon kac...?

Mavish

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Temmuz , 2014, 14:58:55
ben de memnun oldum canım  :opucuk: ayrıca, amin çok teşekkür ederim güzel dileklerin için  :amin: şu an 6 aylığız, bekliyoruz heyecanla..
dualarım sizlerle, Rabbim emeklerinizi zayi etmesin.

Amin canim ... Amin...  :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Temmuz , 2014, 16:06:49
Canım ya zayıflama ilaçları iyi bişey değil spor yapsan bol bol daha iyi değilmi en güzeli tempolu yürüyüş.Biliyorsun beslenme çok önemli zayıflama haplarıyla bozma metabolizmanı derim :)

full katiliyorum zeynom...  :icon_thumright: