^^Yine Yeni Yeniden Başlangıç ^^

Başlatan BurcuÇ, 30 Haziran , 2014, 11:27:11

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Hamiş olarak kopsak , mesela koca göbeğimiz bı koparken gülerken hoppp hopp etse  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 01 Temmuz , 2014, 13:55:20
Hamiş olarak kopsak , mesela koca göbeğimiz bı koparken gülerken hoppp hopp etse  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: neden olmasin canim... RABBIM ol deyince OLUR insaALLAH ...  :love9: :love9: :love9:

zen_s

Canım ben arada bi girip çıkıyorum buraya aynı devam ediyorum iş güç çok şükür Allahıma :)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

İlahi kızlar inşallah hop hop göbüşler hoplar  :laughing7:  :laughing7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Temmuz , 2014, 14:01:05
Canım ben arada bi girip çıkıyorum buraya aynı devam ediyorum iş güç çok şükür Allahıma :)

ALLAH iyilik versin canim... bende uzun süredir bu Kadar sIk girmemistim... Taki tüp bebek karari alana Kadar  ;)

BurcuÇ

Bende gırıp cıkıyorum haberlerı alıp..

Zeyno tedavıyı ne yaptın ?

zen_s

Biliyorum kızlar  ;D uzun zamandır yoktunuz ikinizdemi tüp bebek kararı aldınız hayırlısıyla inşallah kızlar  :amin:
Ben tedavi falan yapmıyorum artık sıkıldım en son yumurtlamam için laparoskopi dedi bende koptum bıraktım anlıyacağın :)

BurcuÇ

Hakkımızda hayırlısı bende sürekli kopuyorum ama senın nasılsa bı oglusun var , ben tekrardan bağlanmak zorunda kalıyorum  ::)

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Temmuz , 2014, 14:12:04
Biliyorum kızlar  ;D uzun zamandır yoktunuz ikinizdemi tüp bebek kararı aldınız hayırlısıyla inşallah kızlar  :amin:
Ben tedavi falan yapmıyorum artık sıkıldım en son yumurtlamam için laparoskopi dedi bende koptum bıraktım anlıyacağın :)

bende bakalim düsünüyorum tüp bebegi canim..ama malum ramazan ve yurtdisindayim pekte kolay degil herseyi ayarlamak...maddi acisida var .. bilet di Hotel di su du budu derken yine kac bin lira olur bilmem, rabbim yardimciimiz olsun

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 01 Temmuz , 2014, 14:13:11
Hakkımızda hayırlısı bende sürekli kopuyorum ama senın nasılsa bı oglusun var , ben tekrardan bağlanmak zorunda kalıyorum  ::)

cifter ücer olsun senin insaALLAH canim...  :opucuk: :opucuk:

zen_s

evet kızlar çok şükür bir oğlum var allah ona hayırlı ömrü versin rabbim dilerim sizede bir an evvel bu duyguyu yaşatsın  :amin: Burda herkesin haberini alıyorum çok seviniyorum ama sizin haberleriniz beni ayrı mutlu edecek  :opucuk:

zen_s

ben kendime hedef koydum 40 yaşına kadar bebiş oldu oldu olmadı korunacam  :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Temmuz , 2014, 14:23:29
ben kendime hedef koydum 40 yaşına kadar bebiş oldu oldu olmadı korunacam  :ehi: :ehi:

ilahi zeynommm...  :ehi: :ehi: :ehi: güldürdün beniiii...  :toothy10: :toothy10:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Temmuz , 2014, 14:20:29
evet kızlar çok şükür bir oğlum var allah ona hayırlı ömrü versin rabbim dilerim sizede bir an evvel bu duyguyu yaşatsın  :amin: Burda herkesin haberini alıyorum çok seviniyorum ama sizin haberleriniz beni ayrı mutlu edecek  :opucuk:

bizde senden güzel haberler bekliyoruz canim benim..... rabbim sanada 2. bir evlat duygusunu tattirsin...  :opucuk:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 01 Temmuz , 2014, 14:27:16
Alıntı yapılan: zen_s - 01 Temmuz , 2014, 14:20:29

bizde senden güzel haberler bekliyoruz canim benim..... rabbim sanada 2. bir evlat duygusunu tattirsin...  :opucuk:
Amin canım inşallah hepimize nasip olsun   :amin: