İDRARDA ÇOK SİLİK ÇİZGİ

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 24 Haziran , 2014, 08:35:00

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

BUGÜN TRANSFERİN(BLASTOSİST)  8. GÜNÜ VE SON İKİ GÜNDÜR İDRARDA ÇOOK SİLİK ÇİZGİ ÇIKIYOR  :icon_scratch: 5. GÜNDEN İTİBAREN YAPTIĞIM HİÇBİR TEST BÖYLE OLMAMIŞTI. KAN TESTİME 4 GÜN VAR VE O GÜNÜ BEKLEMEK İSTİYORUM. BİR YANDAN DA ŞU SİLİK ÇİZGİLERE BAKIP ÜMİTLENEBİLİR MİYİM SİZCE YOKSA ÇOK MU ERKEN  :dontknow: :dontknow:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

duygucuk

canım bence hamilesin ama kesin sonuç için kan testi yaptır.. bizede haber ver muhakkak... allahım yüzünü güldürür inşallah güzel haberler ver bize...  farklı testler denedin mi hala silik çıkıyorsa hamilesin canım
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

mandalinaportakal

:hieyt:
canım tüp yüklemesiyle ilgili bir şey midir bilmiyorum ama madem önceki testlerde çıkmıyordu ve şimdi çıkıyor bence umutlanabiliriz  :nazar: :amin:
4 gün sonra kan testinden sonra halay çekelim  :k06: :muzz: :muzz:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: duygucuk - 24 Haziran , 2014, 08:43:25
canım bence hamilesin ama kesin sonuç için kan testi yaptır.. bizede haber ver muhakkak... allahım yüzünü güldürür inşallah güzel haberler ver bize...  farklı testler denedin mi hala silik çıkıyorsa hamilesin canım
TEŞEKKÜR EDERİM CANIM RABBİM SENİN DE EVLADINI ESİRGESİN.  İNŞAALLAH BEBEĞİM BENİMLEDİR. HEP AYNI MARKAYLA YAPMIŞTIM DEDİĞİN GİBİ FARKLI MARKA ALIP BİR DE ONUNLA DENEYEYİM. KANDA BAKTIRINCAYA KADAR MORAL OLUR BELKİ BANA.
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 24 Haziran , 2014, 08:50:02
:hieyt:
canım tüp yüklemesiyle ilgili bir şey midir bilmiyorum ama madem önceki testlerde çıkmıyordu ve şimdi çıkıyor bence umutlanabiliriz  :nazar: :amin:
4 gün sonra kan testinden sonra halay çekelim  :k06: :muzz: :muzz:
AYYY CANIM ÜMİDİMİ KÖRÜKLEDİN NE KADAR İYİ GELİYOR BİR BİLSEN. 4 GÜN SONRA MÜJDE VERMEK NASİP OLUR İNŞAAAALLAAAHHHH :amin: :amin: :amin:

mandalinaportakal

istersen farklı markayla da dene ama benim elimde topluca aldığım aynı marka testler vardı.bebek isterken yoksa mümkün değil silik göstermez.aynı test adetime 2 gün kala silik göstermişti prensesimi :nazar:
içimde olumlu hisler var senin durumuna dair,Allahım ümitlerini ve dualarını boşa çıkarmasın :flowers:

°º•✿gülümse01✿•º°

24 Haziran , 2014, 09:02:35 #6 Son düzenlenme: 24 Haziran , 2014, 09:05:06 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 24 Haziran , 2014, 08:59:35
istersen farklı markayla da dene ama benim elimde topluca aldığım aynı marka testler vardı.bebek isterken yoksa mümkün değil silik göstermez.aynı test adetime 2 gün kala silik göstermişti prensesimi :nazar:
içimde olumlu hisler var senin durumuna dair,Allahım ümitlerini ve dualarını boşa çıkarmasın :flowers:
AMİİİİNNN CANIM İNŞAALLH RABBİM KISMET EDER BU AY. BEN DE TOPLU ALMIŞTIM TESTLERİ HEPSİ AYNI MARKA AMA DEDİĞİN GİBİ ÖNCEKİLERDE HİÇBİR ŞEY ÇIKMAMIŞTI. ALLAHIMMMMM NOLLLLUUUURRRR

mandalinaportakal

bol bol ya Muhafız ya Şafi oku canım
Allah evladını gönderdiyse tutunmasına yardımcı olur bu isimleri ile :amin:
ben oğluma hamileyken ilk 4 ay kanamalı geçirmiştim,sürekli bunları okudum :nazar:

duygucuk

stres yapma sakın rahat ol... farklı marka dene silik çıkar büyük ihtimal...içimden bir ses meleğin seninle diyor... bide tüp bebek hemşirene ara sor canım.. yada kan testini öne al hamileysen değerin düşükte olsa sonuç çıkar hemen..

duygucuk

ya kızlar makaron (aslı) dan haberiniz var mı bugün doğuma girecekti...

mandalinaportakal

birkaç gündür yazmıyor canım,iletişimi olan bir arasa sorsa ne güzel olur.dua edelim onun için :amin: normal mi olacak sezeryan mı?

FİGENN

canım inşallah bebeğin seninledir ama bu silik çizginin ilaçların etkisiyle çıkmadığından emin olmamız gerek yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama aşılamada bazı ilaçlar yanıltabiliyordu, sakın yanlış anlama senin ümidini kırmak istemiyorum sadece hayal kırıklığı yaşamanı istemem

ama şu var ki eğer ilaç etkisi ile değilse kesinlikle hamilesin çünkü idrar testi beni hiç yanıltmadı  :aferin:

mandalinaportakal

haklısın figencim,ben de aynı çekincemi belirtmiştim.ilaçların ve yüklemenin etkisiyle değildir inş.eğer değilse testin yanlış göstermesi neredeyse imkansız :amin:

duygucuk

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 24 Haziran , 2014, 09:13:57
birkaç gündür yazmıyor canım,iletişimi olan bir arasa sorsa ne güzel olur.dua edelim onun için :amin: normal mi olacak sezeryan mı?

sezaryen olacak canım.. şeker varya onda doktor riske atmayalım felan demişti... telefonunu bile biri varsa arasın lütfen bende yok olsa hemen ararım...

mandalinaportakal

anladım cnm.sezeryana erken alıyor genelde dr'lar,olmuş bitmiştir bile inş :amin: :nazar: