29 Nisan , 2024, 06:22:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İDRARDA ÇOK SİLİK ÇİZGİ

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 24 Haziran , 2014, 08:35:00

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

MAşallah çok sevindim RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
Değerin sağlıkla kat be kat artsın inşallah  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Mavish

Zehraaaammm :opucuk:
Cok sevindimmmmm ayyy in saa Allah kat kat artar degerin... :hieyt: :hieyt:

şerife Berat

canım çok sevindim inş. kalp atışlarını duyacağın günler de ge :love9: :love9: :love9:lecek

ayışığı

27 Haziran , 2014, 23:54:57 #48 Son düzenlenme: 27 Haziran , 2014, 23:57:16 ayışığı
cnm gözün aydın  :occasion5: Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin: kan  değerin çok güzel benim 12. gün değerim 61 di senin 56  :nazar:
bu arada benim için dua et lütfen  2. tranferi bekliyorum  :'(  ramazan ayındayız ve iki canlısın artık

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: ayışığı - 27 Haziran , 2014, 23:54:57
cnm gözün aydın  :occasion5: Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin: kan  değerin çok güzel benim 12. gün değerim 61 di senin 56  :nazar:
bu arada benim için dua et lütfen  2. tranferi bekliyorum  :'(  ramazan ayındayız ve iki canlısın artık
Allah razı olsun olsun canım. Rabbim sana da hayırlısıyla evladını kucaklamayı nasip etsin inşaallah. Dualarım seninle...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün transferin 12. günü ve degerim 160  :nazar: 12 gün sonra kese ve kalp atımı icin gıdecegım. Rabbim hayirlisindan nasip et  :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

DENİZGÖZLÜM81

hey maşallah nazar değmesin canım güzel haberlerinin devamını diliyoruz bebiş geliyor bir  :occasion5: :occasion14: :occasion5: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar:tane daha 

BurcuÇ

Ayyyyy canım benımmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Bı kaç gundur gıremedım sonucu bekledıgın gunden beri okadar cok sevındım ki tatlım.... Şu aşamada bana umut oldun sımdı benım ıcınde dua edermısın  :opucuk:

Rabbım kucagınada almayı nasip etsın

°º•✿gülümse01✿•º°

Çok teşekkür ederim canım. Şu mübarek günlerde Rabbim sana da aklen, bedenen, ahlaken, ruhen hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah canım. Dualarımda ismen anacağım inşaallah.

BurcuÇ

Fırsat buldukça  bana özelden yaz olurmu  :opucuk:

Bide sana bıtanemı transfer etmişlerdi?

°º•✿gülümse01✿•º°

İnşaallah canım yazarım tabi. 35 yaş altı ve ilk deneme olduğu için tek embriyo transfer edildi. Rabbim kucağımıza almayı da nasip etsin inşaallah :amin:

BurcuÇ

Yaa bende bunu anlamıyorum, bukadar işlem görmüşken neden 2 embriyo değil ?

ayışığı

kızlar aslında yasal değil ama bazı merkezler 2 embriyo transfer ediyo tabi tek göstererek  ;) bencede bu şart gereksiz bi ayrıntı. o kdr ugras didin kac tane evlat istediğine bile yasalar karar versin   :caca:

BurcuÇ

Yok yanı tutma ıhtımalı 100% değilken neden çift embiryo şansını artırmıyolar anlamadım gitti

°º•✿gülümse01✿•º°

30 Haziran , 2014, 14:35:23 #59 Son düzenlenme: 30 Haziran , 2014, 14:41:06 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 30 Haziran , 2014, 01:22:38
Yok yanı tutma ıhtımalı 100% değilken neden çift embiryo şansını artırmıyolar anlamadım gitti
Canım, çoğul gebeliği sağlıklı gebelik olarak nitelendirmedikleri için doktorlar, tek embriyo transferini esas alıyorlar. 2 deneme başarısız olursa ancak  o zaman 3. den itibaren 2'şer embriyo transfer ediyorlar. Onlar da kendilerince haklı olabilirler tabi ama biz anne adaylarının psikolojisini, her seferinde yıkılışını maalesef ki anlayamıyorlar. Şu da bir gerçek ki 2 değil 10 tane de transfer edilse Rabbim kısmetimize yazmamaışsa olmuyor. 1 tane de transfer edilse Rabbim ol dediyse oluyor.... elimizden geleni yapıp tevekkül ediyoruz ne yapalım...