28 Nisan , 2024, 00:02:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İDRARDA ÇOK SİLİK ÇİZGİ

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 24 Haziran , 2014, 08:35:00

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: FİGENN - 24 Haziran , 2014, 09:14:30
canım inşallah bebeğin seninledir ama bu silik çizginin ilaçların etkisiyle çıkmadığından emin olmamız gerek yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama aşılamada bazı ilaçlar yanıltabiliyordu, sakın yanlış anlama senin ümidini kırmak istemiyorum sadece hayal kırıklığı yaşamanı istemem

ama şu var ki eğer ilaç etkisi ile değilse kesinlikle hamilesin çünkü idrar testi beni hiç yanıltmadı  :aferin:
Canım şu an progestan ve Östrofem dışında ilaç kullanmıyorum. Onlar da BHCG etkisi yapmıyor. Çatlatma iğnesini en son 11 Haziranda yaptırmıştım, bu vakte etkisi kalmamıştır diye düşünüyorum. Zaten hiç belirtim de yok. Sadece idrar testlerinde 2 gündür silik çizgi çıkıyor. Ondan önce de 2 gün test yapmıştım ama hiç böyle bir durum olmamıştı. Ne diyelim kısmet artık; ama bu bile moral olmaya yetiyor...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

°º•✿gülümse01✿•º°

24 Haziran , 2014, 12:53:28 #16 Son düzenlenme: 24 Haziran , 2014, 13:04:50 °º•✿gülümse01✿•º°
Bugünkü test... Gerçi fotoğraftan biraz daha belirgin ama... Bir bakın bakalım...

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

Mavish

zehracimmmmmmmmmmmmmmmm bu cok güzel bir haber ya... :hieyt: :hieyt: yani silik olmasi bile beni bile pir pir yapti....seni düsünemiyorum suanda....  ALLAHim kalbine göre versin... in saa ALLAH melegin seninledir... tutunur simsIKI...  :flowers:

duygucuk

CANIM ÇOK BELİRSİZ BEKLE BENDE DE BÖYLE ÇIKMIŞTI BİR ZAMAN SONRA NEGATİF ÇIKTI SONUÇ... BEN DAHA BELİRGİN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜŞTÜM... BEKLE 2 GÜN SONRA TEKRARLA BAKALIM NE ÇIKACAK... AMA STRES YAPMA...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

ayışığı

canımm ne güzel 8. gün ve silik çizgi  :hello2: inşallah sende hamileler bölümüne geçiyosun  :flowers:
tüp bebek tedavisi yaptıran birinin blogunda okumuştum.6. gün dayanamayıp test yapmış evde silik bi çizgi görmüş ve hemen kan vermeye koşmuş ( sen koşma yavaş yavaş  ;)  ) 6. gün değeri 48 çıkmış. 48 saat sonra bi test daha yaptırıyolar 2 katına çıkmışsa değer bu iş tamamdır biliyosun. değeri yükselmiş tabi. yerinde olsam hemen kan testi yaptırırdım   :laughing7:

duygucuk

canım testini tekrarla bakalım bugün.bizede göster  muhakkak.

°º•✿gülümse01✿•º°

25 Haziran , 2014, 11:05:19 #21 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2014, 11:09:30 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: duygucuk - 24 Haziran , 2014, 16:23:43
CANIM ÇOK BELİRSİZ BEKLE BENDE DE BÖYLE ÇIKMIŞTI BİR ZAMAN SONRA NEGATİF ÇIKTI SONUÇ... BEN DAHA BELİRGİN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜŞTÜM... BEKLE 2 GÜN SONRA TEKRARLA BAKALIM NE ÇIKACAK... AMA STRES YAPMA...

Bugün tekrarladım testi canım. Biraz daha belirgin gibi geldi bana. Ne dersin?

mandalinaportakal

kesinlikle çok daha belirgin. dünkünü görmek için çok uğraşmıştım,bunu ilk bakışta gördüm :nazar:
canım inş güzel günler seni bekliyor,senin adına çok heyecanlandım :opucuk:
kan testini ne zaman vereceksin?

_inci_tanem_

Dünden bugüne kadar belirginleşmiş inşallah güzel haberler alman an meselesidir RABBİM hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirsin kucağına almakda nasip olsun  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nazlıyarim

Inşallah hamilesin canım ama yinede kan testinin sonucu beklemelisiniz.  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

°º•✿gülümse01✿•º°

Tesekkür ederim canlarim cevaplariniz umut oluyor. Aslinda test günüm cumartesi ama ben 10. gün yani yarin yaptiracagim insaallah. Duanizi eksik etmeyin lütfen.

mandalinaportakal

güzel haberlerini bekliyoruz canım :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 25 Haziran , 2014, 12:21:52
Tesekkür ederim canlarim cevaplariniz umut oluyor. Aslinda test günüm cumartesi ama ben 10. gün yani yarin yaptiracagim insaallah. Duanizi eksik etmeyin lütfen.

Bencede cok daha belirgin canim... In saa allah melegin seninledir ve sana sImmmmmsIki tutunur  :hieyt:

duygucuk

GÖZÜN AYDIN CANIM... ŞİMDİ DAHA BELİRGİN DÜN SEÇEMEMİŞTİM..  GÜZEL HABERLER ALACAZ İNŞALLAH YARIN... MUHAKKAK YAZ BİZE CANIM...

ยรlคภ๓คz göภlüm