beren ismi nasıl sizce

Başlatan hatice tanrıvar, 02 Haziran , 2014, 00:53:09

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

kızlar bebeğime zeliha beren iismini koydurmak istiyorum yani okunurken bu şekilde olcak kimlikte beren ismi geçicek ama her kafadan bi ses cıkıyo araştıdım türkçe kökenli güzel ahlaklı akıllı güçlü anlamına geliyo ve dinimizce bi sakıncası olmadıgı belirtliyo zelihanın anlamı su perisi arapça kökenli ve kuranda geçiyo kafam allak bullak cvp bekliyorum hepinizdenn :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

mandalinaportakal

ben de kız bekliyorum kafam çok karışık hiçbir isim hoşuma gitmiyor  :dontknow: beren deyince aklıma o kadın geldi ilk,pek de sevmem.tanınmış isimlere karşı antipatim var :-\

hatice tanrıvar

kişi veya kişilerin bi anlamı yok isim çok hoşuma gitti
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

_inci_tanem_

beren ismini bende çok severim hem kibar hemde kulağa çok hoş geliyor ama unisex bir isim mi acaba  :dontknow:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

hatice tanrıvar

ewet öleymiş  hem kıza hem erkege konuyomuşş :love9: :love9: :love9: