28 Mart , 2024, 13:24:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doğuruyom beennnnnn

Başlatan duygucuk, 08 Haziran , 2014, 07:16:12

« önceki - sonraki »

şerife Berat

canım allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin.
inş. bizlerde sağ salim kucaklarımıza alırız bebeklerimizi

duygucuk

kızlar hepiniz sağolun... paşamla baya alıştık biribirimize.. göğüs ucumda düzeldi artık çünkü paşam göğsümü tam alabiliyor ağzına iyice kavrıyor o da rahat bende rahatım şimdi... baya toparladı yawrum ama henüz göbeği düşmedi kupkuru oldu ama hala düşmedi..  zaman nasıl geçiyor anlamıyorum saatlerin bir önemi yok artık o derecede hızlı geçiyor zaman... nasıl akşam nasıl sabah bilmiyorum... allahıma şükür gaz sorunumuzda yok şimdilik... ama ileride olur mu bilemiyorum... rezene çayı içiyorum günde 2 bardak sabah ve akşamları... bol süt yapar gazada iyi gelirmiş... adana çok sıcak inşallah yawrum pişik olmaz kırkı çıkınca yaylaya gidecez eşimin köyüne allahtan izin olursa.. umarım iyi bakabilirim bebeğime rabbimden tek dileğim ona iyib irer anne baba olmak ve onun canının sağlığı...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

FİGENN

gözün aydın duygu kovuştun oğluna. benimki de oğlan sabırsızlıkla bekliyorum rabbim bizede nasip eder inşallah kucağımıza almayı

DENİZGÖZLÜM81

maşallah tatlım bebiş çok tatlı çok sevindim senin adına rabbim bizlerede nasip eder inşallah o günleri öp bebişi vaz geçtim kokla benim yerime mis kokuyordur şimdi ohhh mis mis :D  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

duygucuk

sağolun teyzeleri  allahım böyle bir duyguyu herkese yaşatsın inşallah canlarım benimm... kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm