KIZLAR BEKLEDİĞİM MUTLULUĞUM GELDİİİ BEN HAMİLEYİMMMMMMMM :) :)

Başlatan BaLPetegi, 04 Haziran , 2014, 20:50:20

« önceki - sonraki »

BaLPetegi

Herkese merhabalar tekrardan heyecandan ne yazacağımı bile bilmiyorum herseyi bugün öğrendim :) Daha önce benim yazdığım konuları gören arkadaşlar varsa durumumu biliyordur 2 düşük ve 1 yıl önce doğumda kaybettiğim bebeğimden sonra bir daha bebek yapmayı denememiştim ve içimde korkular vardı anne olmayı çok istiyordum Allah'ım dileklerimi dualarımı kabul etti yanan kalbimi gördü benim :( Ne kadar mutluyum bilemezsiniz kızlar Dediklerinizin hepsi doğruymuş sağlıklı bir hamilelik için stresten uzak durma en iyi anahtar bu sefer olduuuu olduuu Bebeğim benim meleğimm geldi başadımmm :) Adetim gecikmişti 5 haftalık hamile olduğumu öğrendimmmmmmmm  :hieyt:  :hello2: Darısı bebek bekleyen bütün annelerin başına inşallah hepimiz için dua ediyorum  ;D

duygucuk

gözün aydın canım rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.. aramıza bir hamiş daha katıldı ne güzellll
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

BaLPetegi

Alıntı yapılan: duygucuk - 04 Haziran , 2014, 20:58:09
gözün aydın canım rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.. aramıza bir hamiş daha katıldı ne güzellll
Çok teşekkür ederim inşallah :)

BaLPetegi

KasrıCinan

canıım tebrik ederim çok sevindim...bak gördünmü nasıl geldi bebişin...hep rahat ol...hiç kötü şeyler düşünme.sana tavsiyem sonuna kadar ben bebeğimi sağlıklı sıhhatli bi şekilde doğuracağım diye düşün.bu senin solavganın olsun tamam mı?bize gebelik eğitiminde öyle öğrettiler.aynı şeyler başıma gelecekmi diye de hiç düşünme.hep pozitif ol.... :icon_thumright:  :nazar: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

BaLPetegi

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2014, 09:00:50
canıım tebrik ederim çok sevindim...bak gördünmü nasıl geldi bebişin...hep rahat ol...hiç kötü şeyler düşünme.sana tavsiyem sonuna kadar ben bebeğimi sağlıklı sıhhatli bi şekilde doğuracağım diye düşün.bu senin solavganın olsun tamam mı?bize gebelik eğitiminde öyle öğrettiler.aynı şeyler başıma gelecekmi diye de hiç düşünme.hep pozitif ol.... :icon_thumright:  :nazar: :flowers:
Çok teşekkür ederim canım.. Evet gerçekten dediğiniz doğru çıktı rahatlamak stresten uzak durmak bana cok iyi geldi hamile kalacağımı düşünmüyordum ama Regl günüm geçince öğrendim her şeyi :) Gebeliğim boyunca hep bunu düşüneceğim tamam :) Herşey daha kolay geliyor endişem kalmadı bebeğimi korumaktan baska İnşallah sağlıklı birşekilde kucağıma alacağımm :) :icon_thumright:

birbuçukyıl

ponçik

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canım  :hello2: İnşallah sağlıkla kucağına alırsın, güzel haberlerini buradan takip ederiz  :opucuk: