29 Mart , 2024, 02:33:13

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

yine ben

Başlatan Yaşamsebebim, 04 Haziran , 2014, 13:45:34

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Slm kizlar ben yurisinda yasiyorum esimin benden önce 6 sene bi baskasiyla birlikteligi olmus kendisi türk degil evliligimizin ilk aylarinda esime face arkadaslik falan yolladi evde fotograflari falan vardi ama ben yaktim hepsini gecen pazar esimin onu facebook tan aradigini ve resimlerine baktigini anladim ve dün sordum bana normal cevapini verdi iki kizimiz var peki ne düsündü de bakti sizce

Yaşamsebebim

Dedimki onun kadar kimseyi sevemezsin dedim hic birsey demedi cok kötü hissediyorum kendimi

Yaşamsebebim

Bide diyoki abartiyorsun baktim ama suan kiminleyim dedi bende aklin onda olduktan sonra bedenin burda olmus ne farkeder

mandalinaportakal

aynı şeyi ben yapsam ne hissederdin de.ona göre önemsiz bir davranış ama insan onurunu zedeliyor,farkında değil.iki evladınız var,saçma şeyler için ne seni ne de onları üzmeye hakkı yok.çok üzüldüm arkadaşım ama maalesef bazı erkekler böyle

Yaşamsebebim

Bid3 bagirarak senden önce 30 40 kadin oldu bitek onumu düsünüyon önemli olan simdi seninle olmam dedi herkesin Facebook ta eski sevgilisiylearkadas ben onu yapmiyorumki sadece arkadasimin eski sevgilisi onun fotografina yorum yapmis öylelikle aklima geldi ve baktim dedi

mandalinaportakal

30 40 kadın mı :-ooo afedersin arkadaşım mezhebi bayağı geniş bu adamın.hadi yaptın bari utan da sakla bari :dontknow:

Yaşamsebebim

Konumu okuyan arkadaslar herseyi anlattim fikir verin bana yada bi yorum neden bakti sizce ne bekledi de bakti esim dediki sanki bulusmus onunla yatmisim gibi hareket ediyorsun dedi

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 04 Haziran , 2014, 14:12:56
30 40 kadın mı :-ooo afedersin arkadaşım mezhebi bayağı geniş bu adamın.hadi yaptın bari utan da sakla bari :dontknow:
bi tek gecelik bu iliskiler bence ama o baktigi kizla 6 veya 5 sene beraber olmus

mandalinaportakal

her şekliyle bana ters.ister bir gecelik ister bir senelik.

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 04 Haziran , 2014, 14:18:37
her şekliyle bana ters.ister bir gecelik ister bir senelik.
ya benden önce diyip kendimi teselli ediyom gülüm ama onun fotogragina bakmasi yada bilmiyom onu arayip bakmasi beni cökerti henüz 22 yasindayim yalvariyorum bana fikir verin

mandalinaportakal

güzelim kolay değil tabi.gencecik kadınsın,üstüne iki de evlat vermişsin daha ne istiyor.sen yine de soğukkanlığını elden bırakma.belki de bir anlık gaflettedir.belki de kötü şeylerin peşindedir.sen fazla sıkmadan,çaktırmadan kontrol et bakalım

Yaşamsebebim

Afedersin canim ama cinsel ilskimiz biledüzenli degil ya okdar cirkin birimisin acab dersin o da degil

Yaşamsebebim

Bundan iki ay önce dedimki en son ne zaman gördün onu 2004 te dedi ama benim dogum dünümü unuttu

mandalinaportakal

Allah kolaylık versin canım.ya kızlarının hatrına sabredip düzeltmeye çalışacaksın ya da bırakacaksın ne hali varsa görsün.mutlaka aklı selim bir şekilde konuş derim eğer diyaloğa açık biriyse

Yaşamsebebim

Ben ve o konusmayi beceremiyoruz o hep valla kafayi yemissin sen diyo ne dersen diyeyim hep bu laf timaraneliksin diyo