28 Mart , 2024, 20:55:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

süper bir tatlı

Başlatan ilknur, 16 Şubat , 2007, 14:30:53

« önceki - sonraki »

βαlκιz

hadi bakalım sen yapda ekle fotograf bari
sen yapmazsan ben yaparım :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dilengisk

dilengisk

ayyy bugun yine gezdim sokaklarda yapamadım yarın yapıcam cok kararlıyım  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar yapan olursa fotosunu koysun lütfen

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: chilek - 25 Ocak , 2011, 19:11:29
ayyy bugun yine gezdim sokaklarda yapamadım yarın yapıcam cok kararlıyım  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
canım fotosunu koyar mısın yapınca

dilengisk

koycam koycam insallah gece dogurmazsam yarına yapmaya kararlıyım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: chilek - 25 Ocak , 2011, 19:16:27
koycam koycam insallah gece dogurmazsam yarına yapmaya kararlıyım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dilengisk

ayy ne bilim hayatım her an geldi gelecek panikteytim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

dilengisk

kızlaaarrr yaptım sonunda gercekten cok pratik ve lezzetli bi tatlı oldu, ozellikle kalabalık misafir geldiginde imdat simidi gibi bişey bu hatta oglumun mevludunde de bunu yapmaya karar verdik annemle, baya bereketeli... fındıktan buyuk cevizden kucuk yapınca yaklasık 60 adt cıkıo kesinlikle kucuk yapın kocaman oluolar kabarınca...ben bidahaki sefere daha da kucuk yapmayı dusunuorum.

❤ հმzεlἶო ❤

bal badem nedir  :dontknow:
icine baldami koyuyoruz?
yoksa bal badem diye bir badem cesidimi var  :ehi:

denemeyi dusunuyorum
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: ilknur - 16 Şubat , 2007, 14:30:53
BAL BADEM                                                                                                                                               2YUMURTA,1 PAKET ERİMİŞ MARGARİN,1 PAKET VANİLYA,2PAKET KABARTMA TOZU,1 SUBARDAGI ŞEKER.ALDIĞI KADAR UN..YAPILIŞI.... :hungry:                                                                                                                          MALZEMELERİN HEPSİNİ YUMUŞAK KULAK MEMESI KIVAMINDA HAMUR YAP YUVARLAK ŞEKERPARE GIBI ŞEKİL VER BIR TABAGA BIRAZ IRMIK KOYULUR HAZIRLADIĞIMIZ YUVARLAK HAMURLARI İRMİĞE BULAYIP TEPSIYE DIZILIR ÜZERINE FINDIK,FISTIK BADEM NE VARSA BIRER TANE TATLIMIZIN ÜZERINE BATIRILIR 185 DERECEDE PİŞİRİLİR  AMA HAMIRU HAZIRLAMADAN ÖNCE SERBETIMIZI KAYNATALIM 3.5 SU BARDAGI SEKER ILE 3 SUBARDAGI SUYU KAYNATIP İÇİNE 2..3 DAMLA LIMON SIKALIMŞERBETI SOĞUMAYA BIRAKALIM
TATLIMIZ PİŞİNCE FIRINDAN CIKARDIĞIMIZDA TATLI SICAK SERBET SOĞUK OLSUN SERBETIMIZ DOKUP BEKLEYELIM VE SOĞUYUNCA YIYELIM BENCE ÇOK GUZEL DENEMENIZI TAVSIYE EDERIM AFIYET OLSUN....
Öncelikle eline sağlık eminim çok lezzetlidir..
Yalnız Aldığı kadar un denilmiş ben şimdi bunu anlamam ki  :icon_scratch: ben şimdi unu bayarım bu sefer taş gibi olur yada az koyarım bu seferde kıvamı tutturamam  :icon_scratch:

мiŁenα.

BU TÜR TATLILARA KULAK MEMESİNDEN BİRAZ DAHA SERT OLACAK.

yUMUŞAK OLUNCA ŞERBETİDE YİYİNCE YUMUŞ YUMUŞ OLUYOR :igrenc:

GÜZEL OLMUYOR

:love9: :love7: :love9: