bu konuda fikri olan var mi?

Başlatan Dilek&Yusuf, 02 Haziran , 2014, 23:43:18

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

Hamileym ve 30.haftadaym arkadaşlar bebeğim bazen çok asagida oluyor özellikle aksamlari sanki ayakları asagida da tirnaklari bbatiyorms gibi bisey çok acitiyor sizce normal mi erken doguma sebep olur mu bu durum?şimdiden tesekkurler :flowers:

_inci_tanem_

benimde bebeğim aşağıdaydı baya karnımdan bile belli oluyordu ve 30.hafta kontrolüme gittiğimde doğum pozisyonunu almıştı erken doğumdan korktuğum için endişemi dr.'ma dile getirmiştim 30.haftalardan sonra normal demişti çok şükür 39+2'de planlı sezeryanla dünyaya geldi kendisi ne zmaan gelirdi bilemiyorum :) RABBİM sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayırlsııyla dr.olağan dışı birşey olsa sile getirir zaten için arahat olsun annesi..

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Dilek&Yusuf

mandalinaportakal

karnın inmişse bebek dönmüş demektir.şanlısın erken davranmış bebeğin

duygucuk

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 02 Haziran , 2014, 23:43:18
Hamileym ve 30.haftadaym arkadaşlar bebeğim bazen çok asagida oluyor özellikle aksamlari sanki ayakları asagida da tirnaklari bbatiyorms gibi bisey çok acitiyor sizce normal mi erken doguma sebep olur mu bu durum?şimdiden tesekkurler :flowers:

canım benim bebeğim 28. haftadaydı döndüğünde 30. haftamda doğum pozisyonunu aldı... rahmimde yumuşama olmuştu erken doğum riskin var dedi doktorum.. yürüyüş fazla hareket hep yasaklamıştı.. bugün 35+3 olduk çok şükür şimdi yine günde en fazla 20 dk yürüyüş verdi doğsa bile sıkıntı yaşamaz dedi...bende eskisi gibi kısıtlamıyorum kendimi... sende korkma doktorun ne diyorsa yap 34. haftayı geçirince sıkıntı olmuyormuş pek sende o haftalara kadar dikkat et..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

duygucuk

bu arada doktoruna aklına takılan şeyleri sor muhakkak.. ve bol bol su iç aman su içmeyi ihmal etme... sen tedbirini al takdir allahın..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

Dilek&Yusuf

Tesekkur ederim :flowers: en son 14 mayista gittim bu durumda yeni başladı doktor uzakta o yüzden herzamn gidemiyorum bakalım önümüzde ki hafta gitcm inşallah tekrar sagol sanada şimdidenhayirli ddoğumlar dilerim sezeryanmi normalmi doğum?