27 Nisan , 2024, 22:40:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

pazartesi aşılamam var nolur dua edin

Başlatan serap41, 30 Mayıs , 2014, 23:11:28

« önceki - sonraki »

serap41

yarın 22.00 de ovitrelle vurulcam pazartesi sabah da aşılama olcam

1 tanecik yumurtam var bugün gittik 16 mm olmuş

olur mu ki acaba yaa  :amin: :amin: :amin: :amin:

BurcuÇ

Olur Olur hemde cok güzel olur  :love9: :opucuk: Rahat bırak kendını

duygucuk

rahat ol canım stres yapma olur inşallah... allahtan umut kesilmez... bakarsın bir yumurtayla oluvermiş..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

serap41

serap41

BurcuÇ

cANIM aşılamada önemli olan şey bir tane kaliteli yumurta olması zaten 2den fazla olursa iptal ediliyor aşılama  :icon_thumright:

serap41

ay hadi inş yaaa , ben de 1 tanecik olunca üzülmüştüm sanki boşuna yaptırıyrz gibime geldiydi

22.00 de ovitrelle vuruldum kolumdan

p tesi de aşılama  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inş bebişim gelir artık hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

ponçik

Rabbim gönlüne göre versin inşallah  :amin: güzel haberler bekliyoruz  :flowers:

DENİZGÖZLÜM81

umarım tutunur senin güzel haberlerini alırız tatlım nasıl aşılama kararı aldınız  hiç düşüğün oldumu belki bende yaptıra bilirimde

serap41

Yaptirdik asilamayi ins tutar artık :amin: pko luyum ben 3 ay klomen + catlatma iğnesi kullandim olmadi,hsg cektirdik bakti sıkıntı yok,o zaman asilamaya geçelim dedi ,belki rahim içindeki sıvı spermin hareketini engelliyodur dedi, işlemden gececek hareketlencek kistlerinin üzerinden geçirip hortumla yapcaz dedi öyle de oldu ama canım çok yandı benim

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: serap41 - 02 Haziran , 2014, 16:00:21
Yaptirdik asilamayi ins tutar artık :amin: pko luyum ben 3 ay klomen + catlatma iğnesi kullandim olmadi,hsg cektirdik bakti sıkıntı yok,o zaman asilamaya geçelim dedi ,belki rahim içindeki sıvı spermin hareketini engelliyodur dedi, işlemden gececek hareketlencek kistlerinin üzerinden geçirip hortumla yapcaz dedi öyle de oldu ama canım çok yandı benim
İyi düşün iyi olsun inşaallah canım. Dua et bol bol ve her ihtimale karşı hazırlıklı ol (ki benim gibi yıkılmayasın). Dualarım seninle canım Rabbim bu ay gönderiverir inşaallah bebişini :amin:  :amin:  :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

serap41

Sen de pko luydun dimi cnm kaç yıldır evlisin,hangi tedaviletden gectik.ben 3 kez klomen şimdi de aşılama eylülden beri gidiyrm doktora

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: serap41 - 03 Haziran , 2014, 20:27:24
Sen de pko luydun dimi cnm kaç yıldır evlisin,hangi tedaviletden gectik.ben 3 kez klomen şimdi de aşılama eylülden beri gidiyrm doktora
Evet canım ben de pkoluyum. Ben de klomen+çatlatma iğnesi, femara+çatlatma iğnesi, aşılama yaptırdım ve bu ay  da tüp bebek için uğraşıyorum işte. Bu ay ikimiz için de hayırlara vesile olur inşallahhhhhh  :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

serap41

İnş cnm yaaa bu derdi veten Rabbim tez zamanda dermanini da verir ins biz de bebişlerimize kavuşuruz  :amin: benim ilk aşılamam içimde heyecan var bi umutlaniyrm bi de diyorum millet kaç kez yaptırıyo tutmuyo yani yine üzülcem biliyorum ama hayırlısı ben de yaz tatilinde tüp bebek düşünüyorum istanbul memorialde

serap41

bu pazartesi oldum ya aşılamayı kaç haftada idrar testinde ya da kan testinde çıkar tuttuysa tabi  :ehi: