28 Mart , 2024, 20:41:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3. meleğimde cennette gitti cennet kuşu oldu

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 29 Mayıs , 2014, 19:28:19

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

:crybaby2:  meleğim kuzum annenin gözyaşına bakmadan gittin annen sana tutun anne senin acına sancına razıyım bırakma tutun allaha yalvar beni anneme babama bağışla de dedim ama sen yine gittin anne baba gibi güçlü ol dedim ama sen anne ben güçsüzüm beni affet  diyerek gittin kuzum annede kos koca bboşluk bıraktın. cesaretimide götürdün. seni benden aldı doktor benimle birlikde ablanı babanı amcalarını teyzelerini anneanneni üzdün cennette beni bekleyin cennet kokulularım annede hepinizin acısı ayrı meleklerim  :crybaby2:  :crybaby2: :crybaby2:

BurcuÇ

Kelimelerin kifayetsiz kaldıgı zamandır bu zamanlar ne desek boş hıc bir söz hafifletmez acıyı  :y25:

Ama bildiğim tek şey, ismini unuttum güzelim Rabbim imtihan ettiği kullarının mükafatları okadar büyüktür.. Rabbim bizi evlatlarıma ulaştırma konusunda sınıyor, acıyor yüreğimiz ama mevlam bizim için hayırlı olanı bizden daha fazla bildiğine eminim. Umutlarım tükeniyor, yüreğim acıyor ama Raabbim sen vericeksin bekletme bizi dıyorum olmuyor olmuyor ne olucak bilmıyorum ...

Meleklerin seni cennet sultanı yapıcak  :opucuk:

FİGENN

canım geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum am emin ol birgün olacak bunu teselli için söylemiyorum gerçekten inandığım için söylüyorum düşükler seni yıldırmasın emin ol bir gün geliyor sımsıkı tutunuyor sen bile hayret ediyorsun

eğer pıhtılaşma testi yaptırmadıysan yaptırmanı öneririm

makaron

Canım cok gecmiş olsun ben de figen de bu durumu defalarca yaşadık. Ama sonunda uygun tedaviyle bebeklerimizi bekliyoruz. İnsallah denin de yüzün gülecek. İyi bir dr bulup ona gore hareket etmen en ıyısi

_inci_tanem_

Canım çok geçmiş olsun :'( RABBİM bu acının tekrarını yaşatmasın :(

Gerekli tetkitleri yaptır çünkü tekrarlayan düşüklerde genelde araştırma gerekiyo :( Tedaviyle yavrunu kucağına sağlıkla alırsın tez vakitte inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mandalinaportakal

Allah sabrını versin çok zordur eminim.arkadaş da demiş mutlaka pıhtılaşma araştırması yapılsın.tekrarlayan düşüklerde ilk akla gelen ihtimal bu.bir sonrakini sağlıkla al inş kucağına

DENİZGÖZLÜM81

DOKTOR 1 AY KENDİNİ TOPARLA DEDİ SONRA DOSYAMI HAZIRLAYIP BİZİ SEVF EDECEK ÜNİVERSİTE ARAŞTIRMAYA GÖNDERECEK  EŞİMDE GİDELİM DEDİ GEREKİRSE AŞILAMA YAPARLAR SAĞLIKLI KROMOZONLARI SEÇERLER DEDİ  İLGİNÇ OLAN BEBEKLER HEP AYNI HAFTALARDA KAYBEDİYORUZ DOKTORDA şaşkın enson kontrolden sonrada bebişim 2 mm büyümüş sonra ölmüş meleğim  :crybaby2: :crybaby2:

mandalinaportakal

eşinin yaşı kaç canım acaba onla ilgili bir sıkıntı mı var

DENİZGÖZLÜM81

mandalinaportakal

çok da yokmuş yaşı.genetik testlerinizi mutlaka yaptırın.inş bir sorun çıkmaz

duygucuk

canım benimmm çok üzüldüm inanki... allahım sabır versin umarım acılarını dindirecek meleğin sağlıkla gelir anne babasına
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

_inci_tanem_

Bu arada cnm bence 3-4 ay dinlendir bi rahimi toparlasın kendini çünkü sık sık peşpeşe yaşadın :( :(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

DENİZGÖZLÜM81

dinlenicem zaten karar verdik evet doktorda geriye kromozon testleriniz kaldı zaten onlara bakarlar  ben her testi yaptım dedi şaşkınım hala ilki tamam dedik ikincide kan uyuşmazlığından dedik e ondada iğnemizi yaptık neden ama aynı haftada ölüyor birden bire kanama yapmadan direk gidiyor

ponçik

Canım benim hakkında hayırlısı olsun, Rabbim kimi kullarını bu dünyada dener, seni de bu şekilde sınıyor olabilir, isyan etme, her şerde bir hayır vardır, derler ki Rabbinin verdiklerine sevin vermediklerine daha çok sevin , çünkü verdiği de vermediği de hayırlıdır. İnşallah sen de bebeğine kavuşursun hayırlısıyla  :amin:

jelıbonee

ah havvacım bı yuzun gulmedı ya valla cok uzuldum canım benım
rabbım hayırlı saglıklı bır evlat verır sana da ınsallah
ama hakıkaten aynı haftada kaybetmen cok tuhaf
arastırma sonunda muhakkak cıkacaktır sebebı
allah sabır versın, yardımcın olsun canım