TÜP BEBEK GÜNLÜĞÜM YİNE YENİDEN

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 28 Mayıs , 2014, 16:59:50

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

28 Mayıs , 2014, 16:59:50 Son düzenlenme: 03 Haziran , 2014, 20:04:01 °º•✿gülümse01✿•º°
Canlarım... Biliyorsunuz ilk tüp bebek tedavim yeterli sayıda yumurtam büyümediği için yarım kalmıştı. Doktorum 1 ay doğum kontrol ilacı vererek yumurtalıkları baskıladı ve bu ay tekrar maratona başlıyorum. Rabbim inşaallah bu kez  bebeğime kavuşturur hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin: Eveeettt günlüğümüze de başlayalım öyleyse...
Adetin;
2. günü (28 Mayıs) : Gonal F 250 Uİ (saat 19.30) + İnofolic ( sabah 2 - akşam 2 )
3. günü (29 Mayıs) :Gonal F 250 Uİ (saat 19.30) + İnofolic ( sabah 2 - akşam 2 )
4. günü (30 Mayıs): Gonal F 250 Uİ (saat 19.30) + İnofolic ( sabah 2 - akşam 2 )
5. günü (31 Mayıs) : Gonal F 250 Uİ (saat 19.30) + İnofolic ( sabah 2 - akşam 2 )
6. günü (1 Haziran) : Gonal F 250 Uİ (saat 19.30) + İnofolic ( sabah 2 - akşam 2 )
7. günü (2 Haziran) : Gonal F 350 Uİ (saat 19.30) + İnofolic ( sabah 2 - akşam 2 )
8. günü (3 Haziran) : Gonal F 350 Uİ (saat 19.30) + Cetrotide 0.25 (1 enjektör)+İnofolic ( sabah 2 - akşam 2 )
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

duygucuk

hayırlı haberler veririrsin inşallah bizlere.. allahım yardımcın olsun inşallah canım benim... moralini yüksek tutmaya çalış ve iyi beslen bu aşamada stres yapma sakın... allahın izniyle kucağın dolar seninde...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

BurcuÇ

Canım bu kez Rabbim gölündekini önce göbişine sonra kucagına versin ınsallah... Ben sana iğnelerine ne kadar ödediğini ve nerde yaptırdıgını sorma istiyorum  :opucuk:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: duygucuk - 28 Mayıs , 2014, 17:57:12
hayırlı haberler veririrsin inşallah bizlere.. allahım yardımcın olsun inşallah canım benim... moralini yüksek tutmaya çalış ve iyi beslen bu aşamada stres yapma sakın... allahın izniyle kucağın dolar seninde...
Aminnn canım benim Allah razı olsun. Rabbim sana da evladını hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin inşaallah.
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

°º•✿gülümse01✿•º°

28 Mayıs , 2014, 20:36:15 #4 Son düzenlenme: 29 Mayıs , 2014, 06:51:25 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 28 Mayıs , 2014, 19:54:21
Canım bu kez Rabbim gölündekini önce göbişine sonra kucagına versin ınsallah... Ben sana iğnelerine ne kadar ödediğini ve nerde yaptırdıgını sorma istiyorum  :opucuk:
Amin canım benim, Rabbim sana, bana, dileyen herkese hayırlısıyla evladını kucaklamayı nasip etsin inşaallah Canım, ben ilaçlara;
Gonal f 450 İU (3 kutu)
Orgalutran 0.25 ( 5'li) 

olmak üzere toplam 1060 TL ödedim. Tabi bu 5 gün için kullanacağım ilaçlar. Daha devamı da gelecek. Toplamda ne kadar ödediğimi de yazarım tedavi sonunda (tabi bu sefer sonuca ulaşabilirsem inşaallah).Başka merak ettiğin bir şey olursa da yardımcı olabilirim canım.  Rabbim yardımcımız olsun hepimizin. Dua ile...

BurcuÇ

°º•✿gülümse01✿•º°

makaron

Allah bu kez işini rast getırsin insallah. Bu duyguyu herkese yasatsın. Oyle uzun bekledım sıkıntılar cektım ama olunca da hepsı hıc olmamıs gıbı oluyor verdıgın emeklerı hep unutuyosun sadece mutluluk kalıyo. Amelyatlar tedavıler oldum kısmet olmadı. Tup randevusu almıstım adetı beklerken hamıle kaldım sende stres yapma ıllakı olacak de. Insallah bu tedavın vesıle olur.

Z. Katip

İnş. hayırlı haberlerini alırız :) 1001 fatiha duası var onu oku istersen gerçekten çok faydası oluyor

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: makaron - 29 Mayıs , 2014, 07:41:59
Allah bu kez işini rast getırsin insallah. Bu duyguyu herkese yasatsın. Oyle uzun bekledım sıkıntılar cektım ama olunca da hepsı hıc olmamıs gıbı oluyor verdıgın emeklerı hep unutuyosun sadece mutluluk kalıyo. Amelyatlar tedavıler oldum kısmet olmadı. Tup randevusu almıstım adetı beklerken hamıle kaldım sende stres yapma ıllakı olacak de. Insallah bu tedavın vesıle olur.
Allah razı olsun canım. Rabbim sana da evladını hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin inşaallah...

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: Z. Katip - 29 Mayıs , 2014, 08:40:50
İnş. hayırlı haberlerini alırız :) 1001 fatiha duası var onu oku istersen gerçekten çok faydası oluyor
Amin canım inşaallah. Okuyayım, yer gök arası dua ne de olsa. Rabbim dualarımızı hayırlısıyla sonuca erdirsin  :amin: :amin: :amin:

mandalinaportakal

41 meryem'i biliyor musunuz arkadaşlar?ben 2 evladımı da Allahın izniyle bu sureye borçluyum.41 gün aralıksız bu sureyi okuyorsunuz günde 1 kez.ola ki hasta oldunuz vs regl vs. bir başkası sizin adınıza okuyabiliyor.

ยรlคภ๓คz göภlüm

insallah yüzün güler. 4444 salati tefriciye okuyabilirsin.

BurcuÇ

Şu meryem suresini benım ıcın bi liste yapsak , sizden cokmu şey ıstemıs olurum arkadaslar  :y25: :y25: :y25:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 30 Mayıs , 2014, 01:10:22
Şu meryem suresini benım ıcın bi liste yapsak , sizden cokmu şey ıstemıs olurum arkadaslar  :y25: :y25: :y25:
Kendin okuyabilirsen daha iyi olur gibi sanki canım. Eğer okuyamıyorsan dinleyerek de yapabilirsin. Ekrandan takip edersin. Senin adına bir başkası da okuyabilir tabi ama uzun bir sure olduğu için herkesin uygun vakti olamayabiliyor. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşaallahhhh  :amin: :amin: :amin: