28 Nisan , 2024, 16:49:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TÜP BEBEK GÜNLÜĞÜM YİNE YENİDEN

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 28 Mayıs , 2014, 16:59:50

« önceki - sonraki »

ayışığı

bu belirtiler bi gidecek bi gelecek cnm. rahat ol. test sonucu pozitif çıksada inanmakta zorlanıyo insan  :hıhı:

°º•✿gülümse01✿•º°

Haklısın canım. Ne kadar dikkat etsem de vücudumu dinlememeye, bir kulağım kendimde. Hiç belirti yok diye kafayı takarken az da olsa alt karın bölgemde kısa süreli sancıoldu.Nedense sevindim :) Rabbim sonumuzu hayor etsin :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün transferin 7. günü. Hicbir belirtim yok ve ya cıkarsa diye 3 gündür yaptigim idrar testleri de negatif. Beklemek zor iş :(
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

mandalinaportakal

daha çok erken canım.testlerle kendini yıpratıyorsun.vaktini bekle,zor biliyorum ama bazı meşguliyetlerle kendini oyala,çok düşünmemeye çalış.inş yüzün güler arkadaşım :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 23 Haziran , 2014, 14:24:09
daha çok erken canım.testlerle kendini yıpratıyorsun.vaktini bekle,zor biliyorum ama bazı meşguliyetlerle kendini oyala,çok düşünmemeye çalış.inş yüzün güler arkadaşım :amin:
İlgin için teşekkür ederim canım.Rabbim evlat dileyen herkesin yüzünü güldürsün inşaallah...