Nst de sancim cikti!!!

Başlatan makaron, 24 Mayıs , 2014, 02:57:15

« önceki - sonraki »

duygucuk

şimdi bende meraktan duramam yarına kadar. haber ver buraya yaz ben açarım hesabımı takipte olurum...  bende gittiğimde doktorumdan nst isticem hiç girmedim.. sende dikkat et canım yorma sakın kendini en azından iki hafta daha dayansın paşamız.. baya toparlar o zaman.. canım sen magnezyum kullanıyormusun önemliymiş erken doğum riskinide baya azaltıyormuş. ben 2 doza çıkardım günlük.. doktoruna sor umarım sancın çıkmaz birdaha
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

makaron

Canim nst iste mutlaka bak benim hic agrim sancim yok kendim hissetmiyorum ama 90 degerinde cikiyo. Nst ye girmesem haberim olmayacak. Magnezyum icin kalsiyum tabletinin icinde var onu aliyorum. Baska da bisey almiyorum artik doktor ne derse ona gore hareket edicem. Iyi beslenmeye calisiyorum yuruyusu de kestim bakalim haber veririm mutlaka. Senin de kontrolun var dimi yarin??

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 25 Mayıs , 2014, 19:50:16
Canim nst iste mutlaka bak benim hic agrim sancim yok kendim hissetmiyorum ama 90 degerinde cikiyo. Nst ye girmesem haberim olmayacak. Magnezyum icin kalsiyum tabletinin icinde var onu aliyorum. Baska da bisey almiyorum artik doktor ne derse ona gore hareket edicem. Iyi beslenmeye calisiyorum yuruyusu de kestim bakalim haber veririm mutlaka. Senin de kontrolun var dimi yarin??

canım bu hafta içi gitmicem ayın 2 sinde gidecem dur bakalım bende durumlar nasıl

duygucuk

canım haber ver muhakkak bekliyorum

duygucuk

aslıcım ne yaptın kız doğurdun mu yoksaaaaaaaaaaaaaaaaaa bir haber verrrr

makaron

Canim yeni grldim. Cok sukur bugunku nst iyi cikti ogun cok yorgunsundur dedi dr. Herhangi ilaca vs. gerek yokmus sncak yine de yatak istirahati verdi. Dinlenicem. Beslenmeyr ozen dedi. Insallah boyle devam eder kuzum.

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 26 Mayıs , 2014, 19:57:44
Canim yeni grldim. Cok sukur bugunku nst iyi cikti ogun cok yorgunsundur dedi dr. Herhangi ilaca vs. gerek yokmus sncak yine de yatak istirahati verdi. Dinlenicem. Beslenmeyr ozen dedi. Insallah boyle devam eder kuzum.

çok sevindim aslıcım bende merak etmiştim.. bir an doğurduğunu bile düşündüm valla... paşamızın gelişimi nasıl varmı bir yaramazlık... beslenmeye tam gaz devam o zaman paşamızı iyi besle annesi...

makaron

Canim sagol dr bisey demedi hatta brn kilosu kucuk diyince brn cok memnunum dedi. Ama yinede dedigin gibi beslenmeye devam. Ctesi tekrar nst cekilecek. Insallah iyi devam eder. Sen nasilsin canim nasi gidiyo? Esimle basbasa son gunlerimizin tadini cikaralim;)

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 26 Mayıs , 2014, 21:00:02
Canim sagol dr bisey demedi hatta brn kilosu kucuk diyince brn cok memnunum dedi. Ama yinede dedigin gibi beslenmeye devam. Ctesi tekrar nst cekilecek. Insallah iyi devam eder. Sen nasilsin canim nasi gidiyo? Esimle basbasa son gunlerimizin tadini cikaralim;)

canım ben çok sıkıntılıyım valla artık zorlanıyorum gece yatamaz oldum sağa sola dönerken çok sıkıntılı oluyor ve sürekli karnımın bir tarafına toplanıyor ve kaskatı oluyor... çokda sıcaklıyorum valla adana sıcak oluyor... azıcık ayakta dursam karnım düşecekmiş gibi oluyor hemen yoruluyorum nefes almakta güçlük çekiyorum... ama kıpırtılarını gördükten sonra herşeyi unutuyorum.. eşimle hergüğn hayal ediyoruz şimdiden çok özlüyoruz :)

makaron

Duygucum al benden de o kadar.  Butun gece o koltuk senin bu kanepe benim geziyorum. Uykuya simdiden hastet kaldim. Ya belim agriyo ya nefessiz kaliyorum kasiklarim agriyo midem yaniyo daha ne diyim bilemedim. Besigimizi alamadik. Bugun bakalim dedim esim dedi olmaz besik almayalim koynumda yatiricam ben onu. ;))

mandalinaportakal

tavsiyem park yatak alın.sallanabildiği için çok kullanışlı.diğer tahta beşikler bebek kendi kendine uyumayı öğrenene kadar pek işe yaramıyor.park yatağı tekerlekleri sayesinde bir odadan diğerine kolayca taşıyabiliyorsunuz.hatta yolculuk yapacaksanız demonte edip arabanıza koyarsınız gittiğiniz yerde tekrar kurup kullanırsınız.tatillerde falan ideal.

makaron

Bı arastırayım canım sanırım bır o eksıgım kaldı.

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de daha izne ayrilmadan nstte  sancim cikmisti 36. haftada. dr dinlen demisti her nstde sancim cikiyordu. bazen sancimi hissediyordum 38 haftada dr alalim demisti

duygucuk

park yataklar pek hoşuma gitmiyor nedense... hiç düşünmedim alsam nasıl olur diye. çokts tercih edilen bir ürün halbuyse...

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de park yatak aldim benim ki sevmedi karyolada yatmayi seviyor kerata