28 Mart , 2024, 14:37:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

cok bunaldım fikir verin

Başlatan izemsevi, 09 Nisan , 2014, 13:42:38

« önceki - sonraki »

izemsevi

az önce birbirimize girdık bakmak zorunda degilim diyor bende baştan söyleseydin dedim suan oyüzden bakmak zorundasın dedim hizmetci degilmis esimin hatırına geliyormus özgürlügünû elinden almısim

mandalinaportakal

işte ben de bunu söylemiştim :sad1:birbirinizi kıracaksınız,tatsızlık olacak dedim.üstüne gidersen iyice birbirinizin yüzüne bakamayacak hale geleceksiniz,bence bırak bikaç hafta gelmesin kendin idare et bi şekilde.ya da kayınvalidenden yardım iste.

izemsevi

canım biz hep böyleyiz sadece cocuk konusunda degil her konuda böyle annem ben 33 yasındayım sacımdaki boyanın rengine giydigim kıyafete karisan biri annemin ben 40günlük ataması cıkmıs annaneme bırakıp gitmis yaz tatıli dısında beni 2.5yasına kadar hic görmemis sonra kardesim olunca bakmak icın babannemi aldık ve km ötesıne götürdük 4-5yıl babannem tatiller dısında eşini hic görmedi ozaman kendisi babannem ve annanemin özgürlügünü kısıtladıgını niye

mandalinaportakal

tamam haklısın,gücenmekte de eleştirmekte de.ama belli ki annen özgürlüğüne,rahatına düşkün biri.şu an sana yardıma geliyorsa senin hatrına değil,kendi de söylemiş zaten.eşin gücenmesin diye geliyormuş.şimdi bu durumda annenin ne yaptığı işin hayrı olur ne baktığı çocuğun.boş yere atışıp birbirinizin canını sıkacaksınız.

izemsevi

canım gelme diyorum gecen haftada yasadık kimse gelmesin ben bakıcam dedim cıktı geldi ben ne yapiyım

mandalinaportakal

hmm onu bilmiyordum.o da bir tuhafmış yani.madem özgürlük istiyor sen gelme demişsin zaten.

izemsevi

gecen hafta camadan itibaren annemle konusmuyoruz annem aramaz ben arasam acmaz hos bu sefer benimde arayasım gelmiyor her seferinde haklıyken haksız gibi özür dilemek sıktı bilmiyorum ne olcak

jelıbonee

sevaldı dımı cnm ısmın unuttum
aynı benım annem. Hayatta bakmaz. Gezecek tozucaj coluk cocuk ev ısı elını surmez
valıde desen hergun aglar bacagım agrıo kıcım agrıo basım agrıo dıye
senın anlıycagın ıkısınede guvenmem
kres yası gelene kadar kendım bakmaya karar verdım. Durumumuz hıc ıc acıcı degıl ama boyle olacak mecbur
senın bır secım sansın yok tabı
valla annenın suyuna gıt dıycem ama kolay kolay memnun olmaz benımkıde oyle cunku. Ikı cocuga bırden bakmak gercekten kolay degıl. Bıde ev ısı dıosun. Bıraz fazla ıyımsersın. Sen bıle evde olsan anne olmana ragmen hepsını kaldıramazsn. Bunalıma gırersın. Calıstıgın ıcın gozun gormuyor.2 yasında kızımla cıldırmak uzereyım ben

kres zamanı gelmıs verebılırsen ver buyugunu derım
kucugune baksınlar bır tek
bırde 1 hafta bırı 1 hafta otekı degılde
aynı haftada bolustursen yakınlarsa
haftanın ıkı gunu annen
uc gunu valıden
gıbı
senın haftasonu evde oldugunu varsayıyorum
ıkısıde o hafta ıcınde kendıne zaman ayırabılır boylece

izemsevi

evet canım seual canım zaten büyügü eylülde krese vercem ev isi istemıyorum yaptıgımı kendim yapıyörum yapamadıgımda temizlikci alıyorum annem bir yemek yapıyor babamda geliyor birlikte yiyoruz haftalık gelmeyi kendileri istedi zaten 9 gibi gelıp 2de cıkıyorlar ben 1yasına kadar bakcam zaten mesela annem bırakır 1ay ankara kardesin yanına gider kvalıde bırakır en 1ay izmire gider kendileri ayarlayor günleri olur ıkisıde gider kısıtlanan hic bırseyleri yok kaldıki

izemsevi

annem bana gelmeze bile zorunlu haller dısında dısarı cıkan biride degil evde oturur yogun bir sosyal hayatı yok

jelıbonee

allah allah
bu neyın sıtemı o kadar ozaman bacım anlamadım ben
hadı benımkı evde durmaz
senınkı cıkmıormusta
e herseyde de serbest bırakmıssn kendılerı ayarlıorlarmıs
ne var yanı ıdare etseler bıraz yardımcı olsalar
sende keyfınden calısmıyorsun ya

mandalinaportakal

anneler çocuklarına bakıp büyüttükten sonra biraz rahata ermek istiyorlar.haliyle yaşları ilerlemiş oluyor bir çocuğun enerjisine yetişmek,onları avutmak o yaştaki insanlar için çok zor olsa gerek.

izemsevi

eşim salı günü zorla annemlere gótürdü böyle küslük olmaz diye gittimde annemde normal konustu  dün büyük kızımı 1saatligıne esim annemlere bıraktı almaya gidince annem konuyu acmıs benim ücretsiz izne ayrılmamı istemiyormus durumumuz ortadaymıs büyük kızım icin esım kreslere baktıgımızı söylemıs olmaz daha kücük verilmez krese demis ama bakarım yada bakmamda demiyor cózemedik ne yapmak istıyor siz anladınızmı

jelıbonee

senın annen ne yapmak ıstedıgını bılmıor bence
cocuklara bakılsın ıstıor krese gıtmesın dıor ama bunu kendısı yapmak ıstemıyor
ızne ayrılma maddıyatınız ıyı degıl dıor
ama bebek bakmak zor gelıyor
sanırım tum yuku babanneye atma arzusu var
kendı karısmak ıstemıor