2 yumurtam da çatlamış rahim duvarı 7 mm şans nedir ?

Başlatan serap41, 05 Nisan , 2014, 22:48:42

« önceki - sonraki »

serap41

:-\ :-\
perşembe iğne vuruldum bugün kontrole gittim ikisi de çatlamış ve rahim duvarı 7 mm diyo

ben devam mı etmeliyim çalışmalara çatlamış yumurtaya hala etkisi olur mu

serap41

Bilen yok mu ya :( :( rahim duvarı ne kadar olmalı ince mi 7 mm :(

eea2005

canım benim 10 martta gittiğimde 9mm idi ve yumurtan çatlamak üzere demişti şu an hamileyim darısı başına canım  :amin:

mandalinaportakal

yumurta çatladıktan sonra sperm kabul eder.birkaç gün daha devam edin.

serap41

Ins yaaa benim 2 yumurtam gelismisti geçen perşembe iğne vuruldum, c tesi kontrole gittim ikisi de catlamis dedi . Cuma,c tesi pazar hep ilişkiye girdik ooofff ya ins tutmuştur :amin:

serap41

Sık idrara çıkma rengi koyu ve kokulu hamilelik belirtisi olabilir mi adetim 20 sinde olacak

eea2005

Alıntı yapılan: serap41 - 14 Nisan , 2014, 07:45:54
Sık idrara çıkma rengi koyu ve kokulu hamilelik belirtisi olabilir mi adetim 20 sinde olacak

canım benim ki idrarda yanma ve sık idrara çıkma ile belirti vermişti. inşallah hamilesindir. ama yine de adetini bekle derim

serap41

Bu da tutmazsa rahim filmim çekilcek çok korkuyorum adetten sonra çekilir değil mi  :-\ :-\

eea2005

Alıntı yapılan: serap41 - 14 Nisan , 2014, 10:06:45
Bu da tutmazsa rahim filmim çekilcek çok korkuyorum adetten sonra çekilir değil mi  :-\ :-\

canım adetin yaklaştı herhalde durum ne test yaptın mı? inşallah iyi haberler verirsin sende........ :amin:

serap41

adet oldum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

rahim filmi çekilcek çok korkuyorum çooookkk :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

ponçik

Canım benim  :opucuk: hakkında hayırlısı olsun, korkma rahim filmini çektirip güzel haberler getirirsin bize inşallah  :love9:

serap41

aradım bugün daha vardır zaman diye düşünüyodum adetin biter bitmez dediler acayip korkuyorum :y25: :y25: :y25: anesteziyle yapacaklar ama korkuyorum

ya kapalı çıkarsa tüpler nolcak hiç bi zaman çocuğum olmucak mı :dontknow: :dontknow: :y25:

ayışığı

mrb arkadaşım. rahim filmi çektirenlerden biride benim onun için yazmak istedim. normalde insanlar fazla agrılı bir işlem olmadıgını söylediler ama ben muayenede bile rahat olmadıgım için özellikle anestezi istedim ki seninde filmin öyle çekilecekmiş doğru karar derim ben  ;) korkmanı gerektirecek bişey yok endişe etme ve olumsuzuda düşünme. bazen basit yaışıklıklar bu filmle birlikte açılabilir. ama bu işlemi yapacak doktor önemli bence. çünkü kendi doktorum geçirdiği bi rahatsızlık sebebiyle kendi çekmeyip radyolojı uzmanı bı adama yönlendirdi .ben güvenemeyip kadın doğumcu buldum üstelik bayan olsun istedim. ama hataymış. kadın zaten odaya girdiğinde öyle tedirgindi ki nasıl devam ettim bilmiyorum. çektiği filmi doktoruma gösterdiğinde buna bakıp yorummu yapıyım ne tüpleri görüyorum ne başka bişeyi dedi.oysa ki işlemi yapan doktor rahimde doğuştan olduğunu düşündüğüm bi anormallik var aşırı direnç gösterdi içerde bi şeylere takıldık ilerleyemedik dedi. kendi doktoruma ulaşıpta o içimi rahatlatan konuşmayı yapana kadar 2 haftam zehir oldu  :cussing: film kolay zor olan işin ehlini bulmak bence  ???

serap41

teşekkürler cnm çok şükür atlattım dün anestezi aldım ve hiçbirşey hissetmedim,kalktıktan sonra hafif adet ağrısı gibi ağrım bi de hafif kanamam oldu onun dışında bi sıkıntı olmadı çok şükür,tüplerim de açıkmış bi sıkıntı yok dedi,eşimden tekrar sperm testi istedi ünv.de yaptırcaz.

sonra tekrar klomen yapcaz, istersek aşılamaya geçcez inş çok bekletmez yavrum  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bu arada anestezi olmadan 350 anesteziyle 500 tl hsg :D